Jste připraveni na masivní bitvu?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Strify

Host
Jste připraveni na masivní bitvu?Hra Forge of Empires právě vydala svou největší aktualizaci od svého otevření před 2 lety. InnoGames představilo dlouho očekávanou funkci v podobě cechovních válek. Od této chvíle budete mít šanci dobýt několik provincií a dokonce i celý kontinent se svými členy cechu. Ale pozor: tentokrát nebudete mít potíže jen NPC, ale také s lidskými soupeři. Ve videu naši herní návrháři Peer a Anwar shrnou a vysvětlí novou funkci.

[video=youtube;L1Jvl8EWrn8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=L1Jvl8EWrn8#t=0[/video]

Doposud bylo hlavní funkcí ve hře Forge of Empires budování a hraní kampaně pro jednoho hráče. To stále zůstává součástí hry. Žádáme Vás o zpětnou vazbu pro nalezení lepšího způsobu, jak bojovat s ostatními hráči.
Kromě toho jsme chtěli posílit i spolupráci mezi hráči. Díky GvG jsme našli způsob, jak docílit obojího současně. Cílem cechů bude dobývat provincie od NPC a jiných cechů a následně je bránit. Kromě mnoha armád cech také potřebuje vzácné suroviny pro úspěšné dobytí provincie.Tudíž jsou klidní obchodníci rozhodující pro úspěch agresivního cechu. Od doby železné jsou všechny věky přítomny na mapě, takže se v jejich rámci hráči mohou účastnit bojů a podporovat tak svůj cech. Být úspěšný poskytuje četné odměny pro cech, například bonus pro rekrutování a zisk výzkumných bodů. Takže na co čekáte? Připojte se k cechu nebo nějaký sami založte a objevte nový svět GvG bojů!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.