Kčma:"stále zde sedíš"

chtěli by jste se zvednout a mít sami možnost znovu se posadit

  • ... po 24

    Hlasy: 10 50,0%
  • ...po 12h

    Hlasy: 3 15,0%
  • ,,,po 8h

    Hlasy: 3 15,0%
  • nechci=jsem proti

    Hlasy: 7 35,0%

  • Celkový počet hlasujících
    20

dudasek

Znalec
no neaktivního můžeš smazat,ale jak jsi nad 81+ už pozvánku nepošleš...kvůli jednomu neaktivnímu nechci mazat 60 dalších,abych pozval "aktíva" a většinou chodí pozvánky od začátečníků,co kvůli chybám a rozdílům v dobách začnou hrát raději nový servr,nebo skončí úplně..
 

Dědeq

Znalec
tak oni taky deně vybíraj vbčka a ostatní budovy tak proč by nemohli vybrat krčmu.
Přijdeš jeden den, krčma poloprázdná, tak ji nevybereš. Během dalších 6 hodin se krčma zaplní. Přijdeš za dalších 30 hodin a krčma je prázdná, protože všichni už tam seděli nejméně 24 hodin, vykoplo je to, a ty jsi zrovna přišel na další výběr. Možná je tam zase několik nových, které ale nevybereš, protože nechceš vybírat poloprázdnou krčmu.
Prostě je to nesystémové. To už by se rovnou zase mohlo vrátit zkažení výrobků apod.
no neaktivního můžeš smazat,ale jak jsi nad 81+ už pozvánku nepošleš...kvůli jednomu neaktivnímu nechci mazat 60 dalších,abych pozval "aktíva"
Ale nikdo tě nenutí, abys měl úplně plné přátele. A přátelé se dají shánět i jinak, než posílat pozvánky, můžeš je o poslání pozvánky třeba požádat. Já mám třeba vždy max 80 přátel, protože obětuji jednu možnost druhé možnosti, podle toho, co se mi zdá výhodnější. To je prostě herní styl, který používáš. Jeden, druhý, třetí... je to každého volba. Není dmsn třeba přizpůsobovat hru jednomu z herních stylů.
 
Naposledy upraveno:

Kayro

Znalec
Mimochodem anketa v ktere se da jedine souhlasit s navrhem je uplne zbytecna.Kdyz bude vetsina lidi proti tak se to nijak nedozvis.
 

dudasek

Znalec
dal jsem vám tu možnost PROTI.....i když nechápu,proč negovat nápad...když nesouhlasíš zůstaneš v knajpě,dokud Tě nevysypou.jako doteď,ne?!
 

dudasek

Znalec
Přijdeš jeden den, krčma poloprázdná, tak ji nevybereš. Během dalších 6 hodin se krčma zaplní. Přijdeš za dalších 30 hodin a krčma je prázdná, protože všichni už tam seděli nejméně 24 hodin, vykoplo je to, a ty jsi zrovna přišel na další výběr. Možná je tam zase několik nových, které ale nevybereš, protože nechceš vybírat poloprázdnou krčmu.
Prostě je to nesystémové.
.nesouhlasím-nebudeš hrát +24h ?tak budeš bez stříbrných-stejně ti jsou nanic.když ti nestojí za to lognout a jednou denně.
btw já mám přátel 85-prosejvám aktivní a nechávám si místo na pozvánku.ale neodmítám slabší hráče...
 

Dědeq

Znalec
i když nechápu,proč negovat nápad...když nesouhlasíš zůstaneš v knajpě,dokud Tě nevysypou.jako doteď,ne?!
Já jsem vyrostl v přesvědčení, že nejdřív se hlasuje pro nebo proti; hlasovat o variantách toho, co se schválí, se zpravidla nechává až poté, co se to schválí hlasováním pro nebo proti. Tudíž nevidím důvod, proč ten krok přeskakovat.
nesouhlasím-nebudeš hrát +24h ?tak budeš bez stříbrných-stejně ti jsou nanic.
No promiň, ale to jsi dost značně upravil pravidla. Takže když se nelognu tak často, jak TY by sis představoval, tak dostanu pokutu? A dokonce víš, k čemu jsou mi stříbrné. Úžasné :D
Dle mého jsi celé téma dost diskvalifikoval. Osobně jsem proti odstraňování a podceňování samočisticích mechanismů z principu, ale teď jsem proti, i kdyby se o samočisticí mechanismus nejednalo.
 
Lhůta pro vykopnutí z krčmy kratší než 24 hodin by byla kontraproduktivní.
Možná, že existují hráči, kteří dokáží hrát (se vším všudy, tedy nejen výběr produkce) den co den s maximální přestávkou mezi přihlášeními v řádu hodin. Ostatní chodí do práce, občas jsou mimo internet, mají i jiné povinnosti, věnují se rodině apod.
I když se snažím hrát denně, občas mám tolik jiných věcí, že sotva najdu pět minut abych sklidil denní produkci. A jindy mám možnost hrát co pár desítek minut.

Když už, byla by lepší varianta, že po uplynutí 24 hodin se nejdéle obsazená židle uvolní.
 
Nahoru