Karneval 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager


Použijte lístky na karneval k hraní v přístavu a vyzkoušejte své štěstí, abyste získali floriny a úžasné ceny ve stylu Benátek!

Drahé královny a králové!

Vítejte na letošním velkolepém karnevalovém turnaji! Vejděte s Casanovou do benátského přístavu a vyzkoušejte své štěstí ve třech různých hrách, abyste získali floriny. Použijte tyto floriny k získání parádních cen a vytvořte si vlastní malé Benátky!

Na okouzlující oslavy benátského karnevalu se můžete těšit od úterý 19. února do úterý 12. března.
Zapojte se do her v přístavu tím, že otevřete okno události. Utraťte lístky a vyzkoušejte své štěstí. Vyberte si, kterou hru hrát, každá stojí jen jeden lístek. Nemusíte se bát, že lístky vyčerpáte, každou hodinu obdržíte jeden zdarma!Můžete se rozhodnout, že lístky utratíte bez rizika za několik florinů, můžete však také pokusit paní štěstěnu, zariskovat a vyhrát jich více v jedné z ostatních her. Volba je na vás!


V karnevalové události soutěžíte s hráči z celého svého sousedství. Pokaždé, když prohrajete navýší se počet florinů u dané hry. První hráč ze sousedství, který danou hru vyhraje, získá všechny nashromážděné floriny. Zatímco vyhrát v první hře není složité (vždy získáte malý počet florinů), druhá a třetí hra jsou trochu obtížnější. Když ale budete mít štěstí, získáte všechny dosud nahromaděné floriny.

Abyste se vyhnuli ztrátě nahromaděných florinů v jedné z her, sousedství se během celé akce nezmění.Vyhrané floriny můžete vyměnit za truhly, které obsahují různé odměny. Za každý utracený florin také bude stoupat vaše pozice v lize. S vyšším ligou přichází lepší odměny! Na konci události obdržíte na základě vašeho umístění speciální odměny. Rozhodně stojí za to snažit se dosáhnout vyšší ligy, abyste získali některé úžasné bonusy!Uvědomte si však, že nehrajete sami! Všichni ostatní hráči z vašeho světa soutěží v rámci ligy s vámi. To znamená, že požadavky na každou ligu se budou měnit v závislosti na probíhající události. Ujistěte se, že jste utratili dost florinů, aby nedošlo k propadu do nižší ligy. Floriny můžete utratit za otevření truhel, nebo ke zdvojnásobení šance na výhru při hraní her.Sada náměstíKarneval 2019 přináší také novou sadu 5 vylepšitelných budov! Různé budovy je možné získat otevíráním karnevalových truhel pomocí florinů. Každá z budov je jako speciální cena v truhle a mění se každých 6 hodin - nezapomeňte na to!

Prodejce masek na náměstí


Speciální budova - 1x1
Produkuje medaile, po napojení na další budovy sady pak náhodné zboží a výzkumné body.

Věž s hodinami na náměstí


Kulturní budova - 2x3
Poskytuje spokojenost, po napojení na další budovy sady pak navýšení výroby zásob a mincí a útočný bonus.

Fontána na náměstí


Dekorace - 3x2
Poskytuje spokojenost, po napojení na další budovy sady pak více spokojenosti a obranný bonus.

Kavárna na náměstí


Obytná budova - 2x3
Produkuje mince a poskytuje spokojenost, po napojení na další budovy sady pak medaile, zásoby a výzkumné body.

Domy na náměstí


Obytná budova - 3x2
Produkují mince, po napojení na další budovy sady pak poskytují spokojenost, zboží a výzkumné body.Jako vždy je pro nás vaše zpětná vazba důležitá, diskutovat o této události můžete zde! Nezapomeňte nás také sledovat na Instagramu kde můžete během události vyhrát další floriny!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.