Kavárna - Arvahall

DeletedUser

Host
Vážení hráči Arvahallu,
byla pro Vás otevřena zbrusu nová Síň slávy! Překonávejte rekordy a milníky a dokažte, že jste NEJlepší ve vašem světě!

S přáním překonání neuvěřitelných rekordů,
Váš FoE tým
 

DeletedUser

Host
Calimero napsal/a:
Osobně
dávám bitvy okolo 6000 bodů ,a jsem na světě okolo 30 místa pokud někomu stojí dát sem tuto bitvu proč ne ale myslím že první hráči
tohoto světa jsou přece jen o trochu dál.

Tak ať se pochlubí a nemlčí :) Každý má šanci být zapsán v síni slávy :)
 

DeletedUser

Host
Každý o to nestojí,nicméně sám dotyčný hráč který dával požadavek o zápis musí vědět že ti před ním dávají trochu lepší výsledky.:rolleyes:
 

DeletedUser

Host
V tom případě je oprávněné, že je tam někdo, kdo o to zájem má :)

Toho jsem si nevšiml :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Aneb jak říkávala moje babička jména hloupých na všech sloupích. Nicméně už tam je bitva přes 6000 a citace mého příspěvku je trochu starší.
 

DeletedUser

Host
Vím, dnes jsem ji náhodně objevil, tak jsem ji sem dal jako motivaci pro některé, aby vložili další rekordy ze své dílny :)
 

DeletedUser2273

Host
Ahoj.Citam,ze tu je daka roztrzka ohladne bodov za boj.Je mozne ze niekto da viac a co ked to sem neda,je rekord co tu je a nevidim dovod nato sa hned rozculovat.prijemnu hru
 

DeletedUser

Host
Tak již pár hodin probíhají na světě CV.
Jak je hodnotíte z pohledu imperiálního? Který cech se podle vás stane hybnou silou na celkově mapě, nebo v jednotlivých sekcích?
 

DeletedUser

Host
ptal jsem se i jinde, zeptám se i tu. Jak je možné, že někdo vícekrát za den přesunul velitelství cechu na GvG mapě?
 

DeletedUser11231

Host
Já už jich taky pár zrušil,hlavně ty od šaška.

Od šaška se nevyplácí přeskakovat úkoly. Mám zkušenost s tím, že čím víc jich přeskočíš, tím horší odměny pak dostaneš. Obzvlášť je to patrné v pozdějších fázích hraní.
 

Zelda

Člen
Vhodnější téma jsem tu nenašel, takže píšu sem: Odblokovali jsme v CvC pozdního středověku možnost vylodění i na východě mapy. Takže kdo má zájem, je tam dost NPC sektorů k zabrání :rolleyes:
 

DeletedUser9062

Host
Ahoj, hledám někoho na pravidelnou denní výměnu 35 bodů.
V přídadě zájmu piště ve hře.
Díky
Ivetky
 

DeletedUser11733

Host
Každodenní výměna bodů do velkolepek

Zdravím všechny,

najde se někdo na každodenní výměnu bodů do velkolepekna Áčku?

Leprechaun
 

DeletedUser8903

Host
Taky vám to dneska tak "Zamrzá" Mě skoro vůbec nereaguje myš/Výběr budov, pohyb kurzoru, o naskakování oken, nebo animacích nemluvě
 

DeletedUser

Host
Mi vše funguje normálně. Nicméně v případě přetížení notebooku mám podobné problémy.
 

DeletedUser3464

Host
Ahoj,taky zdravím všechny přispěvatele :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12865

Host
Ahoj lidi, mohli byste mě poradit s bojem? Nějak se pořád nemůžu ztotožnit se získáváním území. Jaký máte smysl uvažování při sestavování armády a s vlastním bojem?
 

traktorista

Odborník
A co ti nejde? Podívej se co proti tobě stojí, proti jakým jednotkám to má obranné a útočné bonusy a použij jednotky, které mají bonusy proti jednotkám na mapě. A samozřejmě - pokud máš střelecké jednotky, bojuj na dálku a snaž se držet odstup, s ostatníma naopak spěchat rychle vpřed abys mohl udeřit.
 
Nahoru