Kavárna - Arvahall

DeletedUser

Host
Zdravím všetkých hráčov prvého českého sveta hry Forge of Empires - Arvahall. Tu si môžete pokecať a zoznámiť sa s ostatnými hráčmi tohto sveta. Prosím vyjadrujte sa slušne. Debate zdar! :)
 

DeletedUser54

Host
Tak vás taky všechny zdravím...jak jde hra? Jak jste spokojený?
 

DeletedUser55

Host
hra je to parádní , jen je málo výzkumných bodů :) prachy se mi do toho zatím dávat nechce.
 

DeletedUser

Host
Tak co se týče výzkumných bodů,tak s tím nemám problém.Po připojení do hry jich mám 10 a každou hodinku se jeden bod výzkumu obnový.Ono v pozdějších fázích hry ani ty body výzkumu "neutratíte",protože budete potřebovat produkty na odemčení celkového výzkumu (mramor,kámen,barva,žezivo,atd atd) a pokud to neodemknete,tak vás to s výzkumem nepustí dál.Zkrátka všechno budete muset dělat postupně.
 

DeletedUser53

Host
Zdravím všechny, hrál už to někdo z vás? na anglicky mluvících servrech? Já tuto hru objevil včera a dost mě nadchla .-)
 

DeletedUser

Host
Přeji všem hezký zážitek ze hry a prosím chovejte se slušně, když na vás někdo zaútočí nemusíte mu hned psát škaredé urážky :)
S pozdravem JF
 

DeletedUser54

Host
Připojuju se k jjirkafranek. Je to jen hra, tak pokud mi někdo píše - prosím srozumitelně a slušně... :-D
 

DeletedUser

Host
Také zdravím všechny své spoluhráče =) s touto hrou zkušenosti mám (na En světě) ale žádné závratné (jen 60 000 bodů)... takže ani úplný začátečník nejsem, ale pokročilý také ne
 

DeletedUser

Host
Chtěl bych se omluvit všem hráčům kteří si myslí že je svými útoky tyranizuji, ale tím že mi napíšete sprosté nadávky vám nic nepomůžou a navíc když na vás zaútočím skoro nic se vám nestane tak to prosím pochopte :) S pozdravem JF
 

DeletedUser

Host
Dobrý večer vážení hráči FoE.Tak sme se konečně dočkali české lokalizace hry.Bylo už na čase.Věděl sem,že taková to hra a nové želízko v ohňi od společnosti Innogames nezůstane dlouho jen v anglické a německé verzy hry.Tímto vás všechny zdravím a přeji hodně úspěchů u hraní této nové hry.
 

DeletedUser87

Host
Zdravím všechny!
Jak tu někdo psal, že hrál již BETU tak oznamuji, že já také...
Hra mne zatím ani nenadchla ale ani nezklamala tak doufám, že se mi bude dařit...

Co vy? Jak se vám vede?
 

DeletedUser53

Host
Daří se dobře :) aspoň v tom žebříčku 80 lidí .-D tam jsem první, ale pokud nás hraje 4000 hráčů tak opravdu nevím :)
 

DeletedUser

Host
Tak zatím mám s dobýváním okolních území "stopku" Zatím sem se dostal do země Badakus a zabral sem dvě území.Další už bohužel nejdou zabrat.Jsou už tam moc silné obranné jednotky typu legionář,lučištník,voják....a takové už moji kopiníci neporazí :) Chce to vyzkoumat lepší vojenské jednotky.Kopiníci se mi už hodí jen na likvidaci mých PvP nepřátel a nebo čistě jen na obranu mého města.
 

DeletedUser

Host
Badakus jsem zvládl s kopiníkama až na poslední území, kde mi mi stačili 2 práčata. Kopiníky se ti hodí dále na dobývání, jen je už musíš kombinovat s jinýma jednotkama. Já jsem teď území za Badakus (Paruuch) a tam si zatím stačím s kopiníkama a práčatama (zatím 2 území dobyté, jedno mi uteklo o vojáka a teď čekám než se mi udělají další práčata).
 

DeletedUser

Host
Ty práčata se rekrutují jeden za hodinu.Což už není tak rychlé jako u těch kopiníků :) Já zatím na další postup si dám pauzu.Raději si zdokonalým svoji ekonomiku a upgraduju své město.Myslím,že už je čas nahradit "chatrče na kůlech" lepší verzí "horská bouda" :)Alespoň bude více zlatek a nárůst obyvatelstva.
 

DeletedUser53

Host
Badakus jsem zvládl s kopiníkama až na poslední území, kde mi mi stačili 2 práčata. Kopiníky se ti hodí dále na dobývání, jen je už musíš kombinovat s jinýma jednotkama. Já jsem teď území za Badakus (Paruuch) a tam si zatím stačím s kopiníkama a práčatama (zatím 2 území dobyté, jedno mi uteklo o vojáka a teď čekám než se mi udělají další práčata).

souhlasím, jedu taky nyní paruuch a mám na to 5 kopiníků a 3 práčata. Když těmi kopiníky nepustím nikoho k práčatům tak je dost vymlátí. Teď jsem dobyl druhé území ale dál nevím nevím, asi budu muset posílit o vojáky (ještě 3 výzkumné body :)
 

DeletedUser

Host
Ty práčata se rekrutují jeden za hodinu.Což už není tak rychlé jako u těch kopiníků :) Já zatím na další postup si dám pauzu.Raději si zdokonalým svoji ekonomiku a upgraduju své město.Myslím,že už je čas nahradit "chatrče na kůlech" lepší verzí "horská bouda" :)Alespoň bude více zlatek a nárůst obyvatelstva.
Trochu matematiky
1 dům na kůlech dá za 4 hodiny - 240 zlatých* - pojme 22 lidi (při 13 zlatých dostaneš 208 zlatých)
1 horská chata dá za 4 hodiny*- 96 zlatých* - pojme 32 lidí ((při 80 zlatých dostaneš jen 80 )
-------
Jasný, že u horské chaty stačí vybrat jednou za 4 hodiny a u domů na kůlech musíš každých 15 minut. Ale domy na kůlech vydělají to samé už za necelé 2 hodiny.
------
10 domů na kůlech ti za 4 hodiny vydělá 2080 zlatých* a pojme 220 obyvatelstva
10 horských chat za 4 hodiny vydělá 960 zlatých* a pojme 320 obyvatelstva
------
Takže více zlatých mít nebudeš. Jen více obyvatelstva :). Záleží jen na tobě, čemu dáš přednost.

*při 120% produkci
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Vím že ty práčata budu muset vyzkoumat.Už si to nepamatuji přesně,jak to bylo na anglické verzy hry,ale myslím,že to byl i quest,aby byli vyzkoumaný.Já sem se raději nyní soustředil na získávání nástrojů a výzkum soustředil na nové dílny.Na to území Paruuch vlítnu až vyzkoumám válečníky.Nahradím dvě kasárny kopiníků za dvě válečnické a ani nebudu potřebovat práčata.Oni práčata jsou v útoku dobrá,ale jakmile je necháte bez dozoru,tak dostanou za uši :)
 

DeletedUser

Host
Nevím jestli to byl úkol přímo na práčata, ale měl jsem úkol na vyzkoumání vojenské technologie/budovy/jednotek. Tak nějak to bylo..
 

DeletedUser

Host
To novcek -> já vím co se více vyplatí na zlatky,ale dělám to jen z důvodu,že nechci každých 15 minut klikat na všechny domečky,abych vybral zlatky ;) Mě jde jen o počet obyvatel.Ono až budete chtít postavit lepší dílny-jako je třeba ovocná farma a nebo chov dobytka.A nebo jen takovou hospodu a nebo školu a nebo jen dílny na produkci surovin typu kameník,vinice,barvírna atd atd,tak na to budete potřebovat spoustu obyvytelstva.A jak jistě víte-nemáte zas až tak moc volného místa ve vašem městě,aby jste postavili vše a budete se muset zanedlouho uskromňovat.A každý si nakonec sám rozmyslí co se mu více vyplatí.Jestli více obyvatel,které potřebuje a nebo více zlatek z "horších domů"
 
Nahoru