Kavárna - Arvahall

DeletedUser2059

Host
Všechno je to prodiskutované v krčmě, otázkách i v návodech.
 

DeletedUser2982

Host
Ahoj všem nevím kam už to mám napsat abych odvrátil všechny ty otázky ...
1. odešel jsem od Templářů a dále s nimi nemám žádné hráčské vztahy .... pouze osobní jsou to všichni kamarádi ale chci hrát jinak
2. chci poškodit chaos - jasně že herně oni na nás ( black dragon ) udělali taky podrazy
3. nejsem špion ani to není akce templářů ...
4. to že jsem v avataru je jasné je to bejvalej black dragon kde jsem dlouhé roky hrál a kde jsem byl velitelem ...

díky za pochopení
 

DeletedUser13507

Host
Ahoj, hledam pratele na motivovani a zuchlechtovani. Kdo ma zajem pridejte si prosim FishCZ. Dekuji :)
 

DeletedUser14844

Host
Ahoj, hledám někoho, kdo by byl ochotný měnit každý týden něco málo surovin z postmoderní doby za suroviny z průmyslové doby, nebo starších. Vtip je v tom, že máme v cechu hráče, který je výrazně výš než všichni ostatní a nedodává včas suroviny pro odmykání druhé a dalších úrovní expedice. Nechci ho přímo vyhazovat, snaží se ale asi mu to moc nejde nebo nevím kde je chyba, prostě to hodně skřípe a zkouším záložní řešení. Najde se někdo takový? Konkrétní suroviny a kurz si samozřejmě může určit sám.
 

DeletedUser12887

Host
už nějaký čas sice aktivně nehraju tento svět
nicméně byl jsem kdysi členem nejúspěšnějšího cechu na CZ
prosím o zápis CHAOS do sine slávy
první cech na CZ který dosáhl úrovně 75 což je úroveň celosvětově nejvyšší
 

DeletedUser12887

Host
http://prntscr.com/imqfc8

Proč to píšu já ?

protože skromnost a oddanost členů cechu, kteří to vytvořili si nedovolí se chlubit, nicméně je to po zásluze
 
Naposledy upraveno moderátorem:

MIROSLAVW

Turista
Ahojda vsem.Mam dotaz,kde presne zjistim,kdy byl muj ucet zalozen a tim padem,od kterého dne a roku hraji?Rad bych to zjistil,Dekuji za radu.Miroslav
 
Radnice - Úspěchy - Speciální - Klub fanoušků FoE
Pokud kterýkoliv úspěch nemáš splněný na maximum, ukazuje ti aktuální stav té dané hodnoty. Čili pokud nemáš splněný tenhle úspěch na maximum, vidíš tam kolik dní přesně hraješ :)
 

DeletedUser12887

Host
Ať vám to už moc nespamuju.
Kdo kreslil ten obrázek co není vidět na mobilní aplikaci k tomu eventu ?
 

DeletedUser12887

Host
Kdyz náhodou se podívám i přes počítač tak je tam titulní obrázek Sacajawea připlouva vyjednávat

Ad 1 já tam mám pouze maximum tím pádem to bylo před a po zavedení krcmy se domnívám nebo jsem koukal špatně.

Co je tam šikovné aspoň to pivo už to stoupá to ještě nemám komplet
 
Naposledy upraveno moderátorem:

MIROSLAVW

Turista
Klub fanousku mam splneny na max.A ukazuje mi to 187/500,takze to jako hraju 187 dni?Nebo jak je to?Protoze je to divne,když v roce 2014 jsem dosahl 2mil bodu.Takze to je vic jak 187,popripade 500 dni.Dle meho odhadu to hraji takových 7 let.Proto by mne zajímalo,kdy opravdu byl ucet zalozen,zda se da dopátrat toho data?
 

DeletedUser16133

Host
Ahoj lidi. Hrají FoE na tabletu a nemám přístup na herní chat. Potřeboval bych suroviny na Arktickou Oranžérií. nabízím FB. Arvahal: tankpapa
 

DeletedUser16188

Host
Ahoj scháním suroviny na ARC nemáte někdo na výměnu, FB jsou samozřejmost - Arvahall - Keymen - mám volné místo v přátelích
 

DeletedUser16402

Host
Prodá někdo za body surky na Arc? Kontaktovat rovnou ve hře (Victoria 45. Bílá),diky.
 

DeletedUser12887

Host
nemám kam investovat body, sháním někoho, kdo by měl zájem zvyšovat level Diova socha, Cášská katedrála, Castel del Monte, útočné budovy, sháním plánky

Díky za odpověď a za zájem se na takovém navyšování podílet
 
Nahoru