Kavárna - Brisgard

DeletedUser7

Host
Zdravím všetkých hráčov hry Forge Of Empires. Dnes sa otvorí svet s poradovým číslom 2 s menom Brisgard. Môžete si tu písať s ostatnými hráčmi sveta, poprípade sa s nimi zoznámiť. Prosím dodržiavajte pravidlá fóra (odkaz). Veľa šťastia v hre !
 

DeletedUser854

Host
Zdravim, chysta se tu nekdo hrat i z arvahallu? Ja ano(tam uz sem to nejak zabalil) sem zvedavej jak me to dlouho zase vydrzi tady :)
..btw uz by ho mohli spustit
 

DeletedUser1963

Host
ja asi tiež pôjdem ked mi už od včera večera nejde spustiť 1 svet viem že tam bola neaka chyba či čo ale už by ho asi za tu noc mohli opraviť
 

DeletedUser854

Host
a proč jsi to na Arvahallu zabalil ? :))
..prestalo me to bavit :) ...ale o vikendu sem dostal chut po par tydnech si opet zahrat,ale napred sem se prihlasil na forum co je novyho a videl sem,ze se chytsa novej server,tak sem si rek ze pockam do stredy :D ...tak sem si rek ze tomu dam druhou sanci a uvidim jak dlouho me to zase vydrzi :)
...zacatky jsou vzdycky stejne nejlepsi :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1963

Host
no nejde sa mi prihlasiť :( stale tam ukazuje inno a načitava sa to nejde ani to načitavanie percent ani k tomu sa to ešte ze tych 5 min nenačitalo
 

DeletedUser1963

Host
už som to skušal stale to nejde :( ale čo a ako ste sa vyspali :D
 

DeletedUser854

Host
tak jinej prohlizec vyzkousej(a pak pripadne support)..to nebude server,ze se ti to nenacte,se ti to nenacte ani na tenhle az pojede
 

DeletedUser1963

Host
no konečne už fičim :D diki za radu no uvidime ide mi to zez explorer
 

DeletedUser

Host
arvahall balím špatně jsem se rozjel zkusím štěstí tady a třeba potkám milé tváře a nebudu namíchlej že jsem pro někoho farmou že mi vybere co nejvíc potřebuju když jedu bez zbytečných investic za diamanty rád se zapojím do nějakého cechu třeba jako obsluha dveří páč když já je zavřu neprojde nikdo teda aspon v reálu ;):D:D
 

DeletedUser854

Host
cech nedockavcu....ze by prvni jmeno cechu na brisgardu ?:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru