Kavárna - Cirgard

DeletedUser7

Host
Zdravím všetkých hráčov hry Forge Of Empires. Dnes sa otvoril svet s poradovým číslom 3 s menom Cirgard Môžete si tu písať s ostatnými hráčmi sveta, poprípade sa s nimi zoznámiť. Prosím dodržiavajte pravidlá fóra (odkaz). Veľa šťastia v hre !
 

DeletedUser2385

Host
Zdravím a prajem veľa úspechov :D píšem len aby som mal "prvý" príspevok a zbohom :D :D
 

DeletedUser

Host
No to som zvedavý ako sa bude svet vyvíjať ;) Ostrý borci svet neokúsia a pokročilý to skúsia znova ;) Tak možem len zakričat že hurá bude pařba :p
 

DeletedUser

Host
Zdravím,
sice se světu nezúčastním. Bohužel a možná i bohudík, ale popřeji aspoň ať zde panuje plynulá plnohodnotná diskuze ;)
 

DeletedUser

Host
Pokud tu nebudeme my, tak se obávám, že bude liduprázdná ;)
 

DeletedUser2385

Host
:D NJ ja som chcel na Arhvalle čo ako sas to volá spraviť reklamu na forko lenže má mtaký dlhý profil, že keď tak chcem zmazať alebo zmeniť čoilen čiarku tak sa zmaže :D takže zajtra zoscreenovať a napísať nanovo :D
 

DeletedUser

Host
Tak spíše by se mohlo dát vědět o foru pomocí oznámení ve hře ;)
 

DeletedUser

Host
Ide o trpezlivost ;) Niektorí hráči forum len sledujú a iný ani o ňom nevedia ;) Možno ste ostali zaskočený že som vam sem vhupol či nie?
 

DeletedUser

Host
Neustále vidím, že je dost lidí/hostů přihlášených, ale podle mne nemají o čem diskutovat v těchto kavárnách, jelikož je to většinou o tom samém (rabování, ...) a to se stačí probrat na cechovním foru

My jsme jen rádi, že to tady není konverzace jen 2 lidí ;)
 

DeletedUser7

Host
Neustále vidím, že je dost lidí/hostů přihlášených, ale podle mne nemají o čem diskutovat v těchto kavárnách, jelikož je to většinou o tom samém (rabování, ...) a to se stačí probrat na cechovním foru

My jsme jen rádi, že to tady není konverzace jen 2 lidí ;)

Polovica hosťov, sú spamboty :)
 

DeletedUser

Host
No ale co s tim robit ked ani to cechové fórum sa nečíta :) Mate živší forum jak SK tak sa aspon usmievajte :) Ale chudak Mauri robí co može :) Takže dufam že raz to SK bude živšie jak to CZ....
 

DeletedUser2385

Host
Neverím čomu vidím... šmoula nám poskytol screen cechov z tohto sveta a ono tam je cech RKS Originál..neverím vlastným očiam :D
 

DeletedUser

Host
Pokud Maur pozve všechny své známé, tak tam bude živo až moc :D

Přece jenom hra i forum je v začátcích a teprve čas ukáže
 
Nahoru