Kavárna - Cirgard

DeletedUser4543

Host
Ahoj lidi!!!

Kdo staví Koloseum, Chrám sv. Marka, Dealský hrad at si mě prosím přidá...chci vám pomoct!

Díky.
 

DeletedUser

Host
Ahojda lidi mam Baziliku lvl 3 a dnes nově postavenou Hagii tak kdo ma chut pomoct a chce planky hlašte se o přatelství =)
 

DeletedUser3159

Host
nazdar zduriny:D..mam sv. Marka, Hagii a majcek...tak jako klido pido add friends :D
 

DeletedUser5410

Host
Ahoj Vsem
Pridejte jsi mne do pratel. (Brewery , Cirgard)
Stavím 10 VB

Babylonská věž
Socha Dia
Koloseum
Maják z Alexandrie
Hagia Sophia
Cašská katedrála
Bazilika svatého Marka
Katedrála Notre Dame
Chrám Vasila Blaženého
Castel del Monte
 

DeletedUser4657

Host
Pokud by jste chtěli plánky mám KOLOSEUM
a své přátele Z/M celkem pracvidelně podle toho co mají v jménu města
máte-li zájem přidejte si mě do přátel
Večernice svět 3 a 4
 

DeletedUser

Host
Ahoj, stavím tyto velkolepé budovy:
Babylónská věž
Cášská katedrála
Koloseum
Hagia Sophia
Alexandrijský maják
Kdo se chce zúčastnit soutěže o plánky ať si mě přidá do přátel. Budu vděčný za každý bodík
Z/M každý den.
Díky a těším se na vás. :) vrtule79 - Cirgard
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6891

Host
Ahoj stavím tyto VB
Diovu sochu
Alexandrijský maják
Cášskou katedrálu
Kdo chce plánky ať si mě přidá do přátel.
zušlechtění a motivace každý den Radecek1
 

DeletedUser6590

Host
Stavim
Koloseum
Alexandrijský maják
Notre Dame
Bazilika sv. Marka

přidejte si mě a navštivte mé město..denně motivuji/zušlechťuji bez ohledu na oplácení
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5574

Host
Zdravím všechny
Kdo by měl zájem o plánky a vzájemný Z/M přidejte si mě do přátel :)
Ve výstavbě mám tyto VB Diova socha,Notre Dame,Bazilika Sv. Marka,Hagia Sophia,Cášská katedrála,Alexandrijský maják,Dealský hrad a Castel del Monte
 

DeletedUser

Host
Zdravím všechny spřízněné hráče,
Stavím:
Diova socha
Cášská katedrála

Kdo má zájem o plány a medaile za pát forge bodů vývoje, jsou u mě k dispozici. Příjemnou hru!
 

DeletedUser

Host
Mám zájem o plánky na Kapitol a Royal Albert hall, kdo bude chtít abych mu pomohl se stavbou, nechť si mě přidá do přátel. :) Vrtule79 - Cirgard
 

DeletedUser

Host
Zdravím, nabízím plánky na Alcatraz :D zatím ve výstavbě 3lvl - tommi007 - Cirgard
 

DeletedUser6838

Host
ahoj, alcatraz pevně stojí a lvl ryhle stoupají.. kdo má zájem o plánky a odměny, pošlete žádost o přátelství :)
 

DeletedUser

Host
Mám vše až na alcatraz a Chateau a babylonskou věž, tak kdyby jste potřebovali plánky tak se stavte :)
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj,hledám cech.
Jsem aktivní hráč se zkušenostmi jak v boji v cvc tak s vedením cechu (svého tak i později dvou sloučených cechů.)
Tuto hru hraji dva a kousek roku a stále mě hodně baví ;)
Děkuji za případné nabídky. qpaly
 

DeletedUser9525

Host
Ahoj všichni slušní :)
juknul jsem sem uplně prvně a tak si dovolím zdejší lidi pozdraviti. Pro ty kteří mě neznaj, jsem malý drobný hráč který o hře skoro nic neví, nic neumí a ani na globál nepíše. Přesto mě má spousta lidí rádo :-D Třeba Valas mě přímo miluje, že brouku. Ale jsou tu i další jemu podobní. qpaly celkem divný cech sis vybral, ale proti gustu žádný ....
Pokud chcete pokecat, tak C je můj hlavní svět, tak mi tam případně pište osobky, či posílejte přátelské pozvánky, či si pište o možnost se připojit k cechu.
Přeji všem kteří toto čtou, příjemný a pohodový den
Jirka
 

DeletedUser12887

Host
Vyplatí se tu budovu stavět ☺

Možná uz to tu psáno bylo..kolik je potřeba surovin na stavbu a tak. Ja to vím treba ty také ale neví to ostatní ☺
Děkuji za odpověď a gratuluji k nejnovější stavbě ☺
 
Naposledy upraveno moderátorem:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Tak není to žádná supr stavba. Dává medaile a spokojenost, což někteří lidi v době ledový už moc nepotřebujou, ale pro ty co moc nebojují tak je to celkem dobrý přínos medailí :) Na stavbu se potřebuje 400 ks z každé surky.
 
Nahoru