Kavárna - Brisgard

DeletedUser2181

Host
Též bych se přidala. Arvahall hraju a chtěla bych zkusit i ten druhý... Jsem zaregistrovaná už od 6 hod... takže taky nedočkavec :cool:
 

DeletedUser

Host
já bych se vsadil, že největší závisláci vstali v 12:01 a bylo jim to prd platný
 

DeletedUser2181

Host
Taky měli upřesnit čas, kdy se nový svět spustí... Takhle to hodně lidem spíš znechutí
 

DeletedUser854

Host
vzhledem k tomu,ze ten predesly update se odkladal snad tyden a tento server ma byt spustenej az po novym updatu..tak je mozny ze to bude az pristi tyden :)
 

DeletedUser

Host
Já myslím že nejde tak ani o čas :) .Více by vás mohlo znechutit pokud by spuštění nového světa bylo odloženo na zítra a nebo na pár dní ;) ,ale tak snad se brzy dočkáte :)
 

DeletedUser2185

Host
věřím, že na to nějaký ten admin zapoměl a v 11:59 ho zbudí noční můra, že má jít zmáčknou knoflík ON :D :D :D
 

DeletedUser

Host
kdybych byl já admin a měla mě vzbudit noční můra, abych zapnul server, tak u mě by jste se teda nového světa jen tak nedočkali =D protože když spím tak spím a to hooodně dlouho
 

DeletedUser

Host
na spaní mohu říct jen to že v místnosti kde spím se nikdo jinej nevyspí ;) :-D a vzbudit mě je těžký páč mi říkali že spím tak tvrdě i za dělostřelecké palby mě nevzbudí nic :-D
 

DeletedUser

Host
A nebo si koupit budík s vlastním nastavením hudby.Tohle by vás určitě z postele vytáhlo otázkou však je jestli by to přežil ten budík :-D
 

DeletedUser2185

Host
stačí hrnec studené vody na hlavu a vvzbudili by se oba xD
 

DeletedUser854

Host
..tak co,pocita si nekdo kolikrat uz kliknul na prihlaseni na brisgard ?:D
 
Nahoru