Kavárna - Brisgard

DeletedUser2185

Host
chce to postavit něco do obrany :) mno já motivoval už přez 120 lidí cech + společenství, ale brzo začnu zbrojit, chybí mi poslední území na Hymiru

a věčina na to odpoví kladně, ale měl jsem v popisu, že chci zkrášlování a přez 20 kamenů bylo vylepšeno
 

DeletedUser

Host
to já spíš teď válčím, poslední dvě provincie Badakusu, ale tam jsou už myslím 2-3 legionáři a to se bez praků nečapu
 

DeletedUser2185

Host
já budu zbrojit až navečer, až budu moct znovu jít do vesnice, Hymir už mám a 8 kopiníků není tak špatný :)
 

DeletedUser

Host
tak běž na Badakus! Mně vždycky ještě tak 2 nebo i 3 kopiníci zbydou =)
 

DeletedUser2185

Host
to bych docela rád, ale ještě tam nejsem, chybí 1:45 hod.
 

DeletedUser

Host
já už ho naštěstí mám za sebou (uff), ale když umře legionář, tak to je kouzelný =) jak tou hlavou do štítu
 

DeletedUser1156

Host
Sakra Anubis, neutíkej mi pořád v PvP :) Jen co tě stáhnu, už máš zase náskok... Asi budu muset mimo cech, jinak tě nedoženu :D
 

DeletedUser1156

Host
to já spíš teď válčím, poslední dvě provincie Badakusu, ale tam jsou už myslím 2-3 legionáři a to se bez praků nečapu

Ale čapeš. Udělala jsem jen s kopiníkama 3 území u Paruuchy. Jen ten poslední bez práčat už nedám... Potřebuji dorovnat sílu s balistou.
 

DeletedUser

Host
jj, vím, zkusil jsem to a dal jsem to =) teď šetřím zlato na další provincii
Bulakov-tak už jsme na stejno =) 3 legionáři, 2 balisty a 2 vojáky asi s 8 kopími fakt nedám =D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
hmm... mně zas chybí zlato, Paruuch za mnou, teď čekám na průzkum další ale se zlatem se nečapu ani náhodou =(
 

DeletedUser

Host
už se vám zase deru do popředí, ráno jsem měl 10k bodů v Pvp, teď už 22k =) Anubis, čekej dalšího konkurenta
 

DeletedUser854

Host
..sem nemel moc casu,resp.delal sem dnes neco jinyho..az ted sena to zase poradne vrhnu :)..uvidime kdo bude vitez v nedeli :)
 

DeletedUser

Host
máš náskok 5000, což není špatný a to si udržíš při trošce aktivity...
 
Nahoru