Kavárna - Brisgard

DeletedUser1156

Host
..sem nemel moc casu,resp.delal sem dnes neco jinyho..az ted sena to zase poradne vrhnu :)..uvidime kdo bude vitez v nedeli :)

No, doufám, že já :D Ale zase jsi mi utekl, ale neboj, nedám to snadno :) Thasoss bude další adept, takže pojedeš nonstop a pak nakonec usneš s hlavou na klávesnici :))))
Taky u toho ale nesedím pořád, takže je to hned znát ;) ale i tak, bez diamantů, prostě nádhera.

Na Arvahallu to vypadá, že dostanu najednou 70 bodíků ve třech věžích PvP (40, 20 a 10). Tak doufám, že to samé budu mít i tady. Anubis, kdy máš dovolenou? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser89

Host
Ty vyhraješ ve třech věžích najednou?? To si na kontinentě jediný kdo hraje, co :) to bych bral :)
 

DeletedUser854

Host
..ja mam momentalne porad "dovolenou" :)
..ale student ani ucitel nejsem :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Takže jsem v oblasti jménem Ruug, zbývají mi už jen 2 části, tu jednu zvládnu ale v té druhé je 5 legionářů a 2 vojáci... dám to s 6 kopími a 2 praky?
 

DeletedUser2107

Host
2 praky asi málo, ale kdybys měl 4 tak podle mě noproblema ... Horší jsou 2 lučištníci nebo 2 balisty :) Legionáři mají malý pohyb, takže pohoda
 

DeletedUser

Host
no tak s balistama nemám žádný problém, ty normálně ignoruji a lučištníky taky, nejdřív vyřadím půlku vojáků a až pak se jima zabývám
 

DeletedUser

Host
hej to co sa stalo? vcera som zaca tento svet a dnes mam cele mesto ako na zaciatku a taktiez vsetke body mam vymazane :mad:
a taktiez verzia hry je v 10.0 a nie vo verzii 10.1 ako bola vcera
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2273

Host
Hrat 3 veze naraz?To mas kolko vojska? A miesto na surky mas?
 

DeletedUser

Host
Je vidět, jací jsou na Brisgardu bojovníci, plno jich útočí jen na takovou obranu, kde jsou 2 kopiníci =D
 

DeletedUser854

Host
..to vis wifi a NTB delaj divy
..ja utocim na vsechny :D..
btw zkousel sem automat kdyz sme mel 8 kopiniku s plnejma zivotama a obrance 7 kopiniku a vyhral to obrance :D :confused:

..to si hraji admini nebo je mezi nama nejakej "tydyt" :D s hodne diamantama ...zniceho nic skoro 5k bodu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2185

Host
..to vis wifi a NTB delaj divy
..ja utocim na vsechny :D..
btw zkousel sem automat kdyz sme mel 8 kopiniku s plnejma zivotama a obrance 7 kopiniku a vyhral to obrance :D :confused:

automat ? to když máš 8 kopiníku a nepřítel dva, tak se štěstím příjdeš o jednoho ne - li o dva
 

DeletedUser854

Host
už je tam další :D pak se s nimi měř ;)

..to nevim kteryxho myslis..ale ten druhej tolik neblzani :)
..jinak zakazal bych kupovani vyzkumnejch bodu za diamanty a odemceni komplet celyho vyzkumu(suroviny za dia ok)...at si to taky trochu vysedi :D
...jinak na druhou stranu z toho stejne nic nema a vicemene mu je to k nicemu :)..timhle stylem ho to prestane za par tydnu bavit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1156

Host
to určitě, prostě se dostal na vrchol během jednoho dne, takže má možná chvilku radost. Ale pak ho nic jiného už nečeká, takže jeho motivace půjde rychle dolů.

Jinak, nevěděla jsem, že jde koupit najednou celý výzkum.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru