Kavárna - Brisgard

DeletedUser854

Host
to neni o penezich:)...kdybych chtel taky byhc si mohl koupit pravdepodobne podstatne vic diamantu nez on(aniz by me ty penize chybeli)
..pravdepodobne chce byt jen prvni aby se citil "dobre" :)..ale,ze ze hry skoro nic mit nebude (ale treba ani nechce :) )
 

DeletedUser79

Host
Bude mít ze hry to, co mu stačí k jeho radosti, že se vidí na prvním místě. Každý očekáváme od hry něco jiného. :)
 

DeletedUser

Host
dotaz: vydrancovat můžu jen budovu, kde je dokončená výroba nebo i budovu, kde výroba právě probíhá ? díky :D
 

DeletedUser

Host
Jak bys mohl vydrancovat budovu, které teprve vyrábí?? :D Ne jen když je výroba hotova, o tom to je..
 

DeletedUser854

Host
..mel sem legionare z questu tak sem s nima dobyval :)...(bohuzel uz umreli :D xD)
 

DeletedUser

Host
Aha, tak to jo =D já myslel že se umíš vracet v epochách =D já na Arvahallu měl v úkolku za odměnu 3 kousky obrněné pěchoty a to jsem teprv v době železné =) tipnu si, že jsi měl za odměnu za dobytí nějaké provincie?
 

DeletedUser

Host
Cechu se daří na Brisgardu dobře, ale to ty víš ne =D jinak už jsem pomalu v půlce doby železné!
 

DeletedUser

Host
Daří se dobře, ale jsem úplný začátečník, tak se nemám moc čím chlubit...
 

DeletedUser

Host
Mizí no, to se stane asi po každé, u každé onlinovky, na jejím fóru =( Vždycky ze začátku můžou hráči fórum strhat a pak tu je s bídou 10 hráčů aktivní
 

DeletedUser

Host
zdravím :) pomalinky idem do ranného stredoveku :) ešte tak 20 výskumných bodov :) ale už sú sakra drahé tie bodíky u mňa :)
 

DeletedUser

Host
Čaute, To máš dobré protože já za chvilku budu mít teprv dobu železnou :D (taky tu hru hraji teprv 2 dny :D )
 

DeletedUser854

Host
nuda,neni na koho utocit
ale musim pochvalit tantalenu..konecne si dala neco do obrany :D..prekvapila me,mel sem na male :D
 
Nahoru