Kdy byl on-line

lubomir74

Nováček
Pokud zde bude debata o zjednoduseni filtru. Prirazeni teto funkce ke kazdemu hraci jednim klikem zjisteni jestli M/Z ano/ne a kdy/datum tak budu hlasovat pro ,debata se ale tyka neceho jineho. Samozrejme ze mas svobodnou moznost vyjadrit svuj nazor. Nazory se ale meni jinak. Napr prinesenim neceho co bude na stejnem principu ale bez sledovani pratel. Nebo aby program filtru automaticky mazal neaktivni pratele po 2dnech bez M/Z. Moznosti jsou jen je najit aby byly v souladu s plany architektu teto hry.
 

Joxer

Psavec
To ano Lubo. Ovšem nápad byl čistě na "šmíráckej nástroj". Pokud bude plnit jen nějaké přiděllené info k herní funkci a navíc v podobě, kdy ponechá skryté karty hráče v jeho rukou, tak nejsem proti. Ale tady jde čistě o herní estébáctví, kdy jeden hráč chce mít pod kontrolou činnost druhého hráče.
 

lubomir74

Nováček
Samozrejme ze ja take pokud tu bude tato debata ale neni. A tohle je pro me zjednoduseni. Zadavani jmen do filtru je pro me casove narocne s dotekovym psanim. Takhle zkontroluji aktivitu timto zpusobem.
Mozna se dockame za cas ze dojde ke zjednoduseni filtru jak si ted piseme ale to se musi uskutecnit diskuze pred tim . Mene narocnejsi je ale v tuhle dobu tato vec. Obavam se ze v tuhle dobu by asi neprosla zmena filtru.
 

Joxer

Psavec
Jasně peepee. A pak by se mohl líbit omluvný dopis, když pojedu na dovču. Místo jednoho pro cech se hned stanu sekretářkou 140 přátel. :mad: Mně by se líbilo, kdyby hráči nad mou ikonku nešmátrali myší proto, aby mně šmírovali. A nic neestébáckýho v tom teda nevidim :p;):D