Kdy byl on-line

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14552
  • Vytvořeno
Jedno řešení je, podívat se do databáze, kde se dá o hráčích nad 5000 bodů zjistit, jak moc v poslední době hráli.
Vidím-li, že za posledních pět měsíců měl hráč jedno týdenní období, kdy poskočil a jinak stagnuje, je to kandidát na vyhazov.
Pokud však poskakuje častěji, může dostat ještě šanci :)
 

DeletedUser3139

Host
No, tak pokud jde o aktivitu přátel, tak to jde vyřešit. Nedávno jsem asi tři dny nehrál. A měl jsem asi 4 hráče a u nich čekej. Tak jsem je hodil na papír a čekal. Po asi 14 dnech jsem je vyhodil. Pak jsem si napsal ty, u kterých bylo plné. Tam to bylo horší, ale u asi 14ti lidí zas to nebyl takový masakr. Ty jsem si taky vypsal, ale doplnil jsem si ještě vždy prvního u stolu. To jsem občas projel a asi zase po 14dnech jsem ty, co se nezměnili vyřadil. Zatím se ozval pouze jeden, že byl ve špitále a tam nemohl hrát. Už je zpét a bez problému si pomáháme.
 

DeletedUser3139

Host
Jde..a nemusíš si nic zapisovat. Radnice..Historie událostí..do vyhledávacího okýnka napiš nick toho, u koho chceš zjistit jak je aktivní a dej vyhledat. A přesně se ti ukáže které dny ti klikl motivaci nebo krčmu ;-)
Aha, zapomněl jsem napsat, že hraju na mobilu. Tvůj návod je pro PC. ;)
 

DeletedUser12978

Host
PRO

Jak casto nekdo hraje me nezajima, ale kdy byl naposledy online a jestli VUBEC hraje me uz zajima, abych mohl uvolnit misto pro dalsiho, kdo uz bude aktivni. Sice muzu udelat tabulku a hazet si krizky k tem co motivujou a chodej do hospy, ale tohle by bylo vyrazne jednodussi.
 

RomanS24

Člen
Pro bylo by dobre tam napsat ale jen online před 2dny nebo před více než 7dny.
bližší info otom v kolik hodin nebo z jakého města či zda z mobilu či měl usebe raketomet nebo milenku by tam bejt nemuseli
 

DeletedUser12887

Host
Skrz to gdpr to asi neprojde jenže by správně měl mít tedy hráč možnost si vybrat zda chce aby se vidělo ze je aktivní nebo naopak.
Vůbec mi to přijde tedy všechno na hlavu postavené se vsadím ze tu aktivitu sleduje stejně někdo ať poskytovatel připojení nebo samotné inno a kdoví kdo ještě jinak by se popřel úplně princip internetu.
No a jestli zrovna teda se cítit ohrožen tím ze aktivně hraju hru co pak tedy kdekoliv jinde na síti.
Informace má v databázi pouze inno a jestli chtějí mít neaktivní hráče pak můžou zrušit celou hru a ostatní celý systém aby všichni byli v bezpečí dle mého názoru.
Ta ikonka aktivity stejně viditelná je a jestli si to budu psát tužkou na papír akorát tím pádem se vracíme zpět.

Domnívám se spíš že by to bylo mnohem transparentnejsi narozdíl od toho jestli tedy někdo si zapisuje někam kdy jsem byl nebo nebyl on-line jelikož to je čistě moje věc.

Já jako zákazník co se týče hry jsem uzavřel pouze smlouvu s inno games.

Následné úkony jako platby jsou zase dane poskytovatelem služeb platebních transakcí, kde by vše mělo probihat v důvěrné formě.

Tím pádem jsem hlasoval už předtím pro a nic se na tom nemění ani teď.

Co se týče pak toho že by se jednalo o např. zaměstnavatele tím pádem sám zaměstnavatel zneužije v tom případě soukromí zaměstnance když sleduje aktivitu hráče místo toho aby se věnoval svoji práci.

A tak v tom případě funguje systém EU sledovat a shromažďovat údaje do kterých nikomu nic není a vymyslet nesmysly.
Když bude hrát důchodce který má čas nebo maminky na mateřské dovolené může být klidně on-line třeba 24h, stejně tak nezaměstnaný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
Skrz to gdpr to asi neprojde jenže by správně měl mít tedy hráč možnost si vybrat zda chce aby se vidělo ze je aktivní nebo naopak.
Vůbec mi to přijde tedy všechno na hlavu postavené se vsadím ze tu aktivitu sleduje stejně někdo ať poskytovatel připojení nebo samotné inno a kdoví kdo ještě jinak by se popřel úplně princip internetu.
No a jestli zrovna teda se cítit ohrožen tím ze aktivně hraju hru co pak tedy kdekoliv jinde na síti.
Informace má v databázi pouze inno a jestli chtějí mít neaktivní hráče pak můžou zrušit celou hru a ostatní celý systém aby všichni byli v bezpečí dle mého názoru.
Ta ikonka aktivity stejně viditelná je a jestli si to budu psát tužkou na papír akorát tím pádem se vracíme zpět.

Domnívám se spíš že by to bylo mnohem transparentnejsi narozdíl od toho jestli tedy někdo si zapisuje někam kdy jsem byl nebo nebyl on-line jelikož to je čistě moje věc.

Já jako zákazník co se týče hry jsem uzavřel pouze smlouvu s inno games.

Následné úkony jako platby jsou zase dane poskytovatelem služeb platebních transakcí, kde by vše mělo probihat v důvěrné formě.

Tím pádem jsem hlasoval už předtím pro a nic se na tom nemění ani teď.

Co se týče pak toho že by se jednalo o např. zaměstnavatele tím pádem sám zaměstnavatel zneužije v tom případě soukromí zaměstnance když sleduje aktivitu hráče místo toho aby se věnoval svoji práci.

A tak v tom případě funguje systém EU sledovat a shromažďovat údaje do kterých nikomu nic není a vymyslet nesmysly.
Když bude hrát důchodce který má čas nebo maminky na mateřské dovolené může být klidně on-line třeba 24h, stejně tak nezaměstnaný.
Pozor GDPR jsou osobní udaje tvy osoby nikoliv učtu ve hrach učet v něčem co prakticky neexistuje kde není tvoje telefoní číslo a ani přesna adresa se počíta do jiného segmentu.
 

DeletedUser12887

Host
Tak tím líp no..
Co ja vim kdo co shromažďuje.
Každopádně teď jsem třeba on-line
 
Pro bylo by dobre tam napsat ale jen online před 2dny nebo před více než 7dny.
bližší info otom v kolik hodin nebo z jakého města či zda z mobilu či měl usebe raketomet nebo milenku by tam bejt nemuseli
COž je přesně to co vidí vedení cechu v seznamu členů
  • online před méně než dvěma dny (modrá tečka)
  • online před 2-8 dny (žlutá tečka)
  • online před více, než 8 dny (červená tečka)
Jak je vidět, tato informace ve hře beztak je, jen je v současnosti omezena viditelnost pouze na členy cechu a pouze pro hráče s oprávněním vůdce
 

DeletedUser15822

Host
Jsem pro. Hraci viditelnost by se zlepsila a odpadnou zdrzovani s kontrolou hracu pres filtry v hlavni budove a neustale vymluvy typu ,Vzdyt ja prece hraju kazdy den .
 

Joxer

Psavec
PROTI
Hraci viditelnost by se zlepsila a odpadnou zdrzovani s kontrolou hracu pres filtry v hlavni budove
Lubo, ty sám poukazuješ na nelibost k Velkému Bratrovi, ale když bys to měl pod rukama ty, tak ok?
Co se týká podotknutí, že by si tuhle funkci mohl každej aktivovat sám a o tom rozhodovat, je spíš nedomyšlený výstřel do nikam. S touto funkcí by si hráči mezi sebou davali příkazy k aktivaci. Jinak ahoj atd. Podle mně je to Stalking jak prase. Sekty jsou tvořeny právě na základě rádoby dobrovolného stalkingu. Podle mně je to šmírování nic víc. Já osobně sem chodím denně a navštěvuju krčmy ale to poslední co chci je, abych mohl někoho šmírovat. Tenhle nástroj šmíráků je mi hodně proti srsti. Fakt jedno velký FUJ. U skype atd. to má logiku zvednutýho sluchátka. Tam tahle funkce zobrazuje stav možnosti komunikace, neslouží ke sledování. Vy to tu prosazujete jako šmíráckej nástroj. Herní stalking mi může. Ještě jednou FUJ!
Proměnili by jste to tu v estébáckou hru. FUJ, FUJ, FUJ!!!!
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15822

Host
Joxer ano spravne. To bych rad. Proto jsem napsal ze jsem pro. Lorde mam pratele od zacatku co hraji a mohu rict ze jsem mel stesti ptz tyhle nemusim kontrolovat. Vec jina jsou novy pratele a ty prohanim filtrem jednou za pul roku cca. Tva hraci aktivita je urcite vyssi nez ma a to stejne ocekavas i od svych pratel coz neni nic divneho. Ale aby jsi mel jistotu M/Z od svych pratel musis je kontrolovat casteji nez ja. Proto pro me funkce filtru odpadne a spokojim se ze stalkovanim svych pratel.
 
Nahoru