Kdy se vymaže město ve světě?

Walter Němec

Komentátor
Dobrý den,
mám takovou malou otázku, za jakou dobu neaktivity se vymaže město v herním světě?
Myslím že jsem někde četl že po 30 dnech.
Za každou odpověď předem děkuji.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Mažou se následující účty:
- Účty v Době kamenné a bronzové: účet s méně než 301 diamanty a neaktivní alespoň 30 dnů.
- Účty v Době železné a Raném středověku: účet s méně než 50 diamanty a neaktivní alespoň 30 dnů.
- Účty ve vyšších dobách se nemažou.
 

lord Haken

Turista
Myslím, že se neptal na účet ale na město v herním světě. hraju jeden svět a zkusil jsem druhý (město v železném věku). Nestíhal jsem, tak jsem dal město zrušit. A napsalo mi to, že se město vymaže po 14 dnech. Tak čekám. Ale účet mi zůstává.
 

Walter Němec

Komentátor
Mažou se následující účty:
- Účty v Době kamenné a bronzové: účet s méně než 301 diamanty a neaktivní alespoň 30 dnů.
- Účty v Době železné a Raném středověku: účet s méně než 50 diamanty a neaktivní alespoň 30 dnů.
- Účty ve vyšších dobách se nemažou.
To ano ale já jsem se ptal na město v herním světě ne účet
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Řekla bych že v tomto případě město = účet... To znamená máš účet na A, máš účet na B atd... když budeš mít např 100 dia a na A budeš v bronzu a na B v průmyslu a nebudeš alespoň 30 dní aktivní na A tak se ti to A smaže.
Za toto ale ruku do ohně nestrčím, klidně napiš na podporu pokud ti na tom tak záleží, tam budou vědět přesněji.
 
Nahoru