Keepers of Faith

Téma v sekci 'Nábory do cechů' založené uživatelem Zelda, 13. led 2013.

 1. Zelda

  Zelda Člen

  Registrace:
  29. kvě 2012
  Cech Keepers of Faith přijímá nové členy!

  Cech Keepers of Faith je cechem s velmi dlouhou tradicí i mimo Forge of Empires. Poprvé byl založen již 14. května 2005 Tolkkim (Tearonem) na světě DKTechu v říši lidí, elfů, orků a trpaslíků - Lineage II. Po něm převzala vůdcovský prapor Belldandy (ztělesněná též Verthandi a Zeldou), která ho nese dodnes po mnoha jiných světech a říších.

  Ve světe Arvahallu takto vzniklo v červnu 2012 malé, ale pevné společenství přátel vyznávající stejné hodnoty - čest, poctivost, spravedlnost. Ačkoliv se cech stal dočasně částí cechu Boiohaemum, opět stojíme již více než 6 let na vlastních nohou. Nebojujeme za podrobení si ostatních, ale za spolupráci a prosperitu všech členů cechu i aliance.

  Co nabízíme?

  Nabízíme aktivní společenství lidí bavících se hrou, férový cechovní obchod, pomoc se získáváním surovin, zušlechtěním, motivací i výstavbou velkolepých budov. Aktivní účast v CvC je ryze dobrovolná.

  - cechovní úroveň 83 (10 FB denně navíc, 34% rychlejší rekrutace, 21% sleva na výstavbu města)
  - cechovní spolupráci při sundávání lešení VB
  - možnost stavby VB přes Arc 90% nebo v rámci "koleček"
  - možnost účasti v cechovní expedici i na IV. obtížnosti
  - možnost účasti v CvC (nepovinnou)
  - rychlou výměnu zboží na cechovním trhu

  Co požadujeme?

  Věk členů ideálně nad 25 let - většině z nás je 30+ (není podmínkou, ale výhodou), aktivitu ideálně denně (případně obden), rozumné chování a spolehlivost. Komunikativnost a ochotu zapojit se do cechovních aktivit. Dosaženou úroveň alespoň 1 000 000 bodů, jenž zaručí, že Vás hra najednou nepřestane bavit a beze slova zmizíte. Vlastnictví Síně slávy je též zásadní. Žadatel musí být schopen se aktivně účastnit expedice, a to minimálně její základní a střední obtížnosti (32 střetnutí je standardní povinností)

  Uvítáme jak hráče, kteří doposud hráli sami a už sami být nechtějí, tak i členy menších cechů, které se rozpadly nebo jsou nefunkční. Pokud by někdo projevil ochotu se s námi sloučit, budeme respektovat jeho právo promlouvat do chodu cechu.

  V případě zájmu napiš členům cechovní rady - Zelda, Krutá Tereza nebo Paajinkaaa.

  Členy naší aliance jsou cechy: D.C.KILLERS, BEZ CV - POHODIČKA, LANZDORF, Golden Lion a Quaagaři.
   
  Naposledy upraveno: 6. říj 2019
 2. Zelda

  Zelda Člen

  Registrace:
  29. kvě 2012
  Aktualizace informací - máme sice plný stav, ale očekávají se čistky jedinců neplnících expediční povinnosti.
   

Nahoru