Keepers of Faith

Zelda

Člen
Cech Keepers of Faith přijímá nové členy!

Cech Keepers of Faith je cechem s velmi dlouhou tradicí i mimo Forge of Empires. Poprvé byl založen již 14. května 2005 Tolkkim (Tearonem) na světě DKTechu v říši lidí, elfů, orků a trpaslíků - Lineage II. Po něm převzala vůdcovský prapor Belldandy (ztělesněná též Verthandi a Zeldou), která ho nese dodnes po mnoha jiných světech a říších. Od 17. ledna 2020 vede cech miska006.

Ve světe Arvahallu takto vzniklo v červnu 2012 malé, ale pevné společenství přátel vyznávající stejné hodnoty - čest, poctivost, spravedlnost. Ačkoliv se cech stal dočasně částí cechu Boiohaemum, opět stojíme již více než 6 let na vlastních nohou. Nebojujeme za podrobení si ostatních, ale za spolupráci a prosperitu všech členů cechu i aliance.

Co nabízíme?

Nabízíme aktivní společenství lidí bavících se hrou, férový cechovní obchod, pomoc se získáváním surovin, zušlechtěním, motivací i výstavbou velkolepých budov. Aktivní účast v CvC je ryze dobrovolná.

- cechovní úroveň 86 (10 FB denně navíc, 35% rychlejší rekrutace, 21% sleva na výstavbu města) - tj. 2. nejvyšší na Arvahallu
- cechovní spolupráci při sundávání lešení VB
- možnost stavby VB přes Arc 90% nebo v rámci "koleček"
- možnost účasti v cechovní expedici i na IV. obtížnosti
- možnost účasti v CB
- možnost účasti v CvC (nepovinnou)
- rychlou výměnu zboží na cechovním trhu

Co požadujeme?

Mentální vyspělost - většině z nás je 35+let a dětinské chování se v cechu nenosí. Aktivitu ideálně denní (případně obden), rozumné chování a spolehlivost. Komunikativnost a ochotu zapojit se do cechovních aktivit. Dosaženou úroveň jenž zaručí, že Vás hra najednou nepřestane bavit a beze slova zmizíte. Vlastnictví Síně slávy je též zásadní. Žadatel musí být schopen se aktivně účastnit expedice, a to minimálně její základní a střední obtížnosti (32 střetnutí je standardní povinností) a měl by zvládat aspoň 10 bojů denně v Cechovních bitvách.

Uvítáme jak hráče, kteří doposud hráli sami a už sami být nechtějí, tak i členy menších cechů, které se rozpadly nebo jsou nefunkční. Pokud by někdo projevil ochotu se s námi sloučit, budeme respektovat jeho právo promlouvat do chodu cechu.

V případě zájmu napiš členům cechovní rady - miska006, Krutá Tereza nebo Paajinkaaa.

Členy naší aliance jsou cechy: D.C.KILLERS, BEZ CV - POHODIČKA, LANZDORF, Golden Lion a Quaagaři.
 
Naposledy upraveno: