Kliknutí skrz tlačítko

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Joule

Turista
  • Svět: Cirgard
  • Prohlížeč a verze: Internet explorer, Chrome
  • Popis chyby: Při kliknutí na tlačítko se provede činnost spojená s tlačítkem a navíc i s budovou schovanou za tlačítkem
  • Jak často se chyba vyskytuje: Odhadem 5% kliknutí, záleží, jestli je za tlačítkem vhodná budova
  • Detail chyby: Týká se prakticky všech tlačítek - lišta sousedů, úkoly, stavět budovu,...
    Po jediném kliknutí na dané tlačítko se jednak provede akce s tlačítkem spojená a pak i činnost s budovou schovanou za tlačítkem.
    Příklady:
    posun zobrazených sousedů - posunou se sousedi a zároveň se zobrazí nabídka na zrušení výroby zboží ve výrobně
    kliknu na úkol - otevře se úkol a vybere se výroba z budovy "za úkolem"
    při návštěvě souseda kliknu na "motivovat" a hra přímo motivuje budovu za tím tlačítkem
    Nejhorší je případ, kdy při návštěvě souseda kliknu na "Zpět do města" a daný soused má na tom místě velkolepou budovu. Pak se vrátím do svého města, ale zároveň se otevře sousedova velkolepá budova, s čímž se hra nedokáže vyrovnat a je nutný její restart.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 

DeletedUser7347

Host
Tuto chybu mohu potvrdit a musím říct že je dost otravná.
 

Haspro.TR

Turista
Svět: Arvahal.
Prohlížeč a verze: verze FoE - upgrade 1.50, prohlížeč Mozilla Firefox v. 37.0.2., Win 7
Popis chyby: Po návštěvě sousedovy VB hra zamrzne, je nutný její restart.
Screenshot: Omlouvám se, nepřišel jsem na to jak jej vložit.
Jak často se chyba vyskytuje: Prakticky vždy při návštěvě této budovy - viz popis níže.
Detail chyby:
1. Jdu na budovu přes Informace - Velkolepé budovy
2. Odkliknu budovu do které přispívám (monicka 2903 - Dynamická věž)
3. Naskočí budova - přispěji FP.
4. Dám zavřít budovu.
5. Při kliknutí na tlačítko Zpět do města (nachází se pod ním budova Cášské katedrály) se otevře budova Cášcké katedrály a hra zamrzne.
6. Pokud pohnu městem tak, aby pod tlačítkem nebylo nic (volný terén), normálně se vrátím do svého města - pravděpodobně je chyba v tlačítku Zpět do města, které propustí kliknutí na budovu pod ním.
Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano - byla popsána podobná, ale ne v tom že že hra zamrzne.
 

DeletedUser12655

Host
Chybu s "proklikáváním" můžu potvrdit, děje se to prakticky pokaždé, ať už při zadávání výroby, výběru stavby (nejhorší bylo, když se mi proklikl výběr stavění nového rozšíření a postavilo se hned pod tlačítko a úplně mimo plánované místo), ... Používám chrome. Další technické detaily neznám :(.
 

DeletedUser

Host
Jo staré dobré proklikávání, to je tak trochu věčná bolest hartwerové akcelerace která tohle dělala při testování, ostrém provozu a stále to dělá, i když uznávám že to není to strašné řetězení, že se to okno otevře tak maximálně 3 a pak se to usadí nebo holt zamrzne. Ovšem nové načtení hry to zamrznutí vyřeší. Bohužel to jediné co by tohle vyřešilo napořád a to možnost vypnout akceleraci bylo jaksi ze hry jako nepotřebné odstraněno.
 

trojan1673

Veterán
Tak to se mi stává také a ne jen na C, mám to i na B. Vždy při motivacích musím najet někam mimo město aby se neustále něco neotevíralo. A cache i cookies jsem vyčistila :)
Použila jsem jak CCleaner tak i antivir.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru