komunikace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser686

Host
Ahoj jsem s bratrem na jednom světě Arvahall a nemůžeme se vidět ani si nic posilat to mě dost štve. Poradí mi někdo?
 

DeletedUser

Host
1. je nelegální být na jedné IP adrese s nějakým hráčem
2. jste na jiném kontinentě
 

DeletedUser

Host
Není to nelegální, ale musí se to nahlásit na příslušném orgánu .
 

DeletedUser

Host
prosím Vás, takové věci nechte nám, navíc pokud neznáte ještě odpovědi, díky :)
 

DeletedUser

Host
v jiném vlákně admin napsal, že se dva hráči nesmí připojit na 2 různé účty z jednoho PC, tak proč by oni mohli. (jednalo se o jeden pár, který se navštěvoval)
 

DeletedUser

Host
Ve všech hrch bejvá že když to nahlásíš u adminů tak ti to ty hodný to dovolej, ale musí to vědět
 

DeletedUser

Host
Vůbec bych se nedivila tomu, kdyby to tady skutečně bylo zakázané a naprosto s tím souhlasím, protože se této možnosti více zneužívá než využívá.

Názor "v ostatních hrách to funguje takhle a takhle, proto tady bude taky" bych nepokládala za směrodatný :)
 

DeletedUser

Host
Na the west je to taky, a taky je to Inno hra, navíc tady jsou náhodně seškatulkovaní hráči takže šance že se mulťáky potkaj je malá
 

DeletedUser

Host
Tady naprosto záleží jaké pravidla nastaví zdejší administrátor. Myslím, že je zbytečně spekulovat. Pravidla budou brzy.
Vyjádření skrtyho na obdobné téma.. Je to odpověď na nově založené téma, které bylo založeno právě na odpovězenou otázku zda může být víc lidí na jednom pc či ne.
 

DeletedUser

Host
Přesně tak, do té doby bych viděla jako závazné pouze Všeobecné obchodní podmínky (VOP), koneckonců je každý odsouhlasil při registraci do hry.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru