Konec úmyslnému zavírání velkolepých budov

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16731
  • Vytvořeno

DeletedUser16731

Host
Zdravím. Jistě se spousta z vás s tímto nešvarem setkala. Přitom řešení je nasnadě. Jedno tlačítko navíc s názvem " chcete zavřít vaši VB " A záškodníci mají utrum. V jiné online hře to funguje skvěle a proto se hrozně divím, že zde i po tolika letech, Inno toleruje neustálé poškozování hráčů.

Díky za vaši pozornost
 

DeletedUser12887

Host
Tohle je celkem ozehave téma :)
Ale mají tu možnost všichni stejnou, takže to může asi zůstat stejně, jak to je a když se to změní, tak to bude novinka :)
 

DeletedUser16731

Host
Aha, poškozování druhých je taktickej prvek. Pokud chceš škodit, hraj GTA a né takovéhle hry " taktiku"
 

DeletedUser16731

Host
Tohle je celkem ozehave téma :)
Ale mají tu možnost všichni stejnou, takže to může asi zůstat stejně, jak to je a když se to změní, tak to bude novinka :)
A jakou prosím tě. Hráči, kteří nemají žádnou VB mi neustále zavírají Himandži. No dobře, tak na ně druhý den zaútočím. A co? Vyberu jim max. rezidenci, protože nic jiného nemají. Jednou to je má VB a já jedině já, mám rozhodovat o jejím zavření. A né, aby to byl prvek nějaké nesmyslné msty mezi hráči.
 

DeletedUser12887

Host
Tohle spíš záleží na hráčích, stejně jako třeba rabovani a tak.
Z toho důvodu je to takticky prvek.

Jinak že nemá ten hráč žádnou VB, to vyjde asi podobně, jako že není co rabovat.
Je to pak teda holt závist.
Mne se to kolikrát taky stalo a zároveň taky ale teda vím, že mám tu samou možnost.

Jinak většinou ale tuhle možnost nevyužívám, akorát výjimečně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16731

Host
Svůj názor a prosbu na vývojáře jsem napsal. Nebudu tady zbytečně tlachat. Jen pro vývojáře: Nemyslíte, že budov na rabování ve hře je už dost. Podle zdejších příspěvků vidíte, že se zavírání VB stalo taktikou a už vůbec nejde o omyl. To už rovnou udělejte z VB rabovatelné budovy.
 

DeletedUser12887

Host
Tak za sebe nedělám to co, bych sám nechtěl aby někdo dělal mně, takže jde spíš o respekt a nepotřebuju na to tlačítko.

Ale zrušit tu možnost úplně, to se tu řeší léta a stejne to nikdo nezměnil, tak hodně štěstí a třeba to vyjde, když ta možnost bude, tak se s tím nějak vyrovnam :)
 

Svatej

Legenda
hodně štěstí :) nejen že žádný z vývojářů nejspíš neumí česky, ale ani nechodí na české fórum. :D
Pokud by se pod touhle diskuzí sešlo dost souhlasných komentářů, tak to posoudí český tým a na základě toho ho doporučí či nedoporučí do německa vývojářům téhle hry. V německu cca 90% doporučených nápadů padá rovnou do koše a to 10% do škatulky "možná to za pár let zkusíme".
 

DeletedUser16731

Host
Neboj, iluze si nedělám. Tohle vlákno jsem měl založit jen proto, aby můj návrh měl punc legitimnosti. Ale kdo ví, třeba mě jen chtěli umlčet.
A až mi zítra ten samí hráč zavře další VB, vzpomenu si na vaše věcné připomínky o mém omezeném náhledu na hru a pochválím onoho jedince za jeho taktický um. Správně Lorde?
 

DeletedUser16731

Host
Nerabuji a navíc mi to zavírají takový, které motivuji a nebo přátelé. Mám všeho dostatek, vážně nepotřebuji krást. dokonce ani nerabuji ty co mě zavřeli VB. Takže jak píšeš, zasloužím si to.
 

Dědeq

Znalec
zavírají takový, které motivuji a nebo přátelé
Jak bylo napsáno výše, toto se tu řešilo mnohokrát, a také tam zaznělo vícero argumentů, proč není dobré zamezit zavření budovy.
Namátkou případ, že někomu přispěješ, budova je bod před zavřením několik týdnů, a hráč nezavírá. Ty mu ji jedním bodem zavřeš, a voila, tvá stobodová investice je doma.
Z taktických důvodů, kromě msty za rabování, například zavírání vysokých Alkatrazů před sklizní CvC nepřátelům, abys jim omezil přísun jednotek, nebo vybrakování výnosných levlů dopředu odemčených budov tím, že se ztrátou zavřeš level, abys následný level nahodil se ziskem. Je toho víc.
To, že žádný z příkladmo uvedených prvků nevyužíváš, není důvod, abys o ně připravil ostatní, kteří je využívají. A pokud ti nějaký začátečník zavírá budovy, protože netuší, že tě tím připraví o dvojí výběr, nebo si dokonce myslí, že ti tím jedním bodem pomohl, a samozřejmě i v případě, že se mu prostě nechce čekat na tvoji sklizeň, vše se dá řešit. Například tím, že tomu sousedovi napíšeš, že ti tím škodí, a aby přestal. Pokud je to přítel, tak ho vyhoď a máš klid. Komunikace je základ, a tou komunikací nemusí být hned stížnost na fóru.
 

DeletedUser12887

Host
V tom případě spíš by bylo nasnadě označit toho kdo zavřel nebo přispěl naposledy dohodil poslední FB do budovy, aby se předešlo případným sporům a konfliktům a osocovani kdekoho, když to není ani nijak podložené.
 
Nahoru