Konec úmyslnému zavírání velkolepých budov

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16731
  • Vytvořeno

Kayro

Znalec
Já si naopak přesně pamatuju kdy jsem naposledy někomu JÁ zavřel velkolepku. :D Dneska ráno, sousedovi. Bohužel pro něj a pro člověka co byl na 2hé pozici to nebylo zabezpečené a bylo možné tam vydělat pár desítek bodů. Bohužel, přeskočení 2hého o 1 bod zároveň vyžadovalo zavřít tu budovu... :D

A teď mě ukamenujte! :D
Podle Rybanenna by ses mel postavit v Haagu hned vedle Karadžiče.:p
PROTI
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15076

Host
Se mi to zda hodně pod úroveň když někdo schválně zavře cizí budovu s úmyslem uškodit..hold je to taky taktika..ale neni lepši ze sousedy vychazet než si dělat nepřátele?? :)
 
nějak nechápu, co je špatného na taktickém herním prvku někomu uškodit. I ve hrách jako Člověče, nezlob se nebo šachy je ten stejný prvek používán, protože je součástí hry..stejně jako tady. Princip je úplně stejný. Tak proč tady neustále někdo má potřebu psát, jak hráči jsou "pod úroveň", když tenhle prvek využívají ? Pod úroveň je například někomu ukrást účet..nebo podvádět. Ale určitě ne hrát hru, tak jak byla vyvinuta
 

dudasek

Znalec
je hnusné,že někomu zavřeš Arc,abys vydělal příští kolo s náhozem jistoty 1,6,když máš 1,9+...hnusné je to hlavně proto,že nikde není napsáno riziko otevírání levlů dopředu..člověk má radost,že má další plné "plátýnko" a zaklikne,,,"přátelé " mi na začátku hraní poradili velmi dobře ať otevírám dopředu a když chci plánky na arc ať si hodím do jejich +80...pak když chci plánky na IT a vyškrábu bez arcu 100 fb na pár plánků milostpán je naštvanej,že mu kazím náhozy(30fb zpět+plánky) a VB odpojí od radnice...takový ku+vy bych banoval-kazí hru,ale co s tím?,když jde o člena komunitního týmu??...naštěstí mě vyrazil z přátel sám..
 

Dědeq

Znalec
je hnusné,že někomu zavřeš Arc,abys vydělal příští kolo s náhozem jistoty 1,6,když máš 1,9+...
No je to rozhodně ošklivé, ale není to proti pravidlům a spousta lidí se vyžíráním budov živí takřka profesionálně. No a velká většina to udělá prostě tehdy, když se naskytne příležitost. Hráči, kteří se zajímají, komunikují s ostatními nebo se dostanou do dobrého cechu, kde jim někdo poradí, se většinou bez ztráty kytičky vybabrají i z toho, že si pootvírali arc až do konce. Všechno se dá, ale když si z neznalosti herních principů (netvrdím, že to je charakterová nebo tělesná vada) podělám hru, tak to pak holt mám o něco složitější. Nevidím na tom nic divného.

takový... ...bych banoval-kazí hru
Najdeš různé lidi. A je to veřejná hra více hráčů a řekněme "simulátor" vztahů. Uvozovky proto, že jsou to jen virtuální vztahy, ale také proto, že to je pouze simulátor prostředí, nikoli simulátor skutečných lidí, takže je to svým způsobem skutečnost, nikoli simulace. Někdo doopravdy je lupič, tady si na něj ale každý, kdo chce, může hrát. Někdo je doopravdy nemorální podšívka a tady to prostě nedovede skrýt. Je na tobě, jak se s existencí ostatních lidí vyrovnáš.

Konec filosofické vsuvky :)
 
je hnusné,že někomu zavřeš Arc,abys vydělal
Je hnusné, že si zapneš Call of Duty, vezmeš samopal a kosíš všechny kolem sebe, je hnusné když někomu vyhodíš figurku v Člověče nezlob se, těsně před domečkem a ještě z toho máš radost. Přesto tyhle hry lidi hrají roky. Abych nechodil daleko..je hnusné, když ti tady ve hře dám každý den motivaci a ty mně ani jednou za týden, je hnusné že se cechy navzájem okrádají o tisíce surovin v CVC..a mohl bych pokračovat. Přece nemůžeš chtít aby ti při otevírání dalších lvlů za plánky blikalo upozornění s vykřičníkem "POZOR neotevírej okradou tě". Strategická hra nemá nikdy jedinou správnou variantu..je na tobě, abys přišel na takovou, která ti nejvíc vyhovuje. Vybral sis variantu, žes měl potřebu ukázat kolik že to už máš plánků a na to jsi doplatil. Každý má možnost najít si hned na začátku správný cech a nechat si poradit ve věcech o kterých zatím nic neví. A ideální je se nespokojit s jedním názorem ale získat víc informací a ty si dát pak v hlavě dohromady. Taky je tady na fóru spousta návodů, rad apod..které tě nasměrují k tomu abys nedělal zbytečné chyby, na které časem doplatíš. To, že uděláš neuvážený krok a někdo tě za to "okrade", neznamená, že on je hnusný. Když to neudělá to on, udělá to někdo jiný o pár minut později. Za chyby se platí a tahle hra je takhle nastavená. Nezbyde ti, než se vyrovnat s tím, že to tak je a snažit se dalších chyb vyvarovat. Tím, že budeš nadávat těm, co jen využijí příležitost, docílíš akorát toho, že na sebe upozorníš další "hnusné" hráče, kteří se na tebe zaměří ;)
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
je hnusné,že někomu zavřeš Arc,abys vydělal příští kolo s náhozem jistoty 1,6,když máš 1,9+...hnusné je to hlavně proto,že nikde není napsáno riziko otevírání levlů dopředu..člověk má radost,že má další plné "plátýnko" a zaklikne,,,"přátelé " mi na začátku hraní poradili velmi dobře ať otevírám dopředu a když chci plánky na arc ať si hodím do jejich +80...pak když chci plánky na IT a vyškrábu bez arcu 100 fb na pár plánků milostpán je naštvanej,že mu kazím náhozy(30fb zpět+plánky) a VB odpojí od radnice...takový ku+vy bych banoval-kazí hru,ale co s tím?,když jde o člena komunitního týmu??...naštěstí mě vyrazil z přátel sám..
Tohle riziko je ale až na poměrně vysokém levelu velkolepek, že při otevření je víc než polovina bodů levelu menší než nához 1,9. Pokud už ses na takový počet plánků/levelů dostal, nejsi žádný nováček a tohle se dá z logiky věci snadno odvodit (člověk si všimne, že na lvlu 33 už nahodí jen 30 bodů a může žádat o nához, přitom na levelu 5 to bylo bodů 250 - čísla plácám, ukazuju princip). Pokud ti tohle nedojde, není chyba na straně hry, jen pro tebe možná strategie nejsou to pravé ořechové. Stejně se nejlíp člověk učí sám - kolikrát mi říkali, ať na ty kamna nesahám. Já to stejně udělal a víš co? Od té doby už néé :-D Stejně jako jsem tady někomu omylem zavřel budovu, tak buď jsem přišel o přátelství/náhozy nebo jsem prostě vracel body za svou chybu. A to že ti to odpojil, on neměl potom výběry, takže trestal vlastně i sám sebe. Pak je otázka, co ho vyšlo hůř. Já tam párkrát taky někomu vlezl, prostě jsem viděl příležitost. Když si dotyčný napíše osobku, dorovnám na 1,9, když ne tak vydělávám. Ale taky jsem na začátku hodně přeplácel, právě abych získal základní sady plánků, ,třeba na zmiňovanou IT. Pokuď někdo pindá, že mu nahodíš víc než 1,9 tak je vůl a něřeš ho. Nedávno jsem tak hodil sousedovi 1,9 a on hned zhurta co to dělám, že je to reserve pro cech. Tak jsem mu slušně řekl, že má 1,9, tak ať mlčí a v cechu ať si nahazují rychlej. Neberu to jako nemorální, prostě neuznávám monopoly. Bez konkurence by to byla hodně nudná hra. I v těch The Sims ti může začít barák hořet a to je nuda jak poleno:-D
 

Svatej

Legenda
Je hnusné že někteří jen kříčí jak jim bylo ublíženo a z příspěvků ostatních si vybírají jen to co se jim hodí.
Je hnusné že tahle hra je oproti "pořádným*" online strategiím jen odvarem z odvaru.
Je hnusné že tohle flame vlákno ještě nebylo zavřeno. :D
Je to hnus pánové! ;)
--------------------------
* takové kde špatné načasování příletu a odletu hlavní flotily může způsobit ztrátu několikaletého úsilí a ještě se tím útočník na fóru bude chlubit v TOP bitvách vlákně. :rolleyes::D:p
 

d arvit

Odborník
* takové kde špatné načasování příletu a odletu hlavní flotily může způsobit ztrátu několikaletého úsilí a ještě se tím útočník na fóru bude chlubit v TOP bitvách vlákně. :rolleyes::D:p
ale copak, sundali ti letku při návratu z FS nebo jsi to udělal někomu jinýmu ?? :D
ale zase na druhou stranu, když se povede pěkná ninja tak je to radost.. hlavně po sobě stihnout uklidit :p

tady je hra v pohodě, nic ti nehrozí kromě ztráty pár bodů nebo vybrání terasovky, žádné boření lvl VB, budov, obsazení města a milionu různých jiných postihů - můžeš jít jen vpřed a poučit se ze svých chyb..
 

Svatej

Legenda
To první. :D To ale neznamená že bych tady neocenil větší nebezpečí či hrozbu, jelikož mi to tu přijde nudné. V nejhorším tě někdo připraví o pár tisíc bodů při špatném náhozu. Co to je?:rolleyes:;)

A lidi se tady kvůli tomu vztekaj... :D Tady by měli naopak založit soutěžní vlákno o největší zisk na cizí VB / o největší škodu při nahazování způsobenou jinému hráči. :D Aspoň by to podnítilo aktivitu ve hře některých hráčů a zase by to bylo o trochu soutěživější a hrajvější prostředí.
 
Nahoru