kontrola přečtení zprávy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3814
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3814

Host
Zdravím, napadlo mě, že by bylo dobré nějak do hromadných zpráv zakomponovat, kdo zprávu četl. Možná by se mohl i trochu změnit systém zobrazování zpráv. každopádně např v divokých kmenech má každá HZ možnost rozkliknutí a tam je seznam hráčů, kteří to přečetli.
Detail, ale hodně by to ulehčilo. Třeba vyhazování neaktivních hráčů :) nebo naopak
děkuji
 

trojan1673

Veterán
Tak to by se mi taky líbilo, nemohl by se nikdo vymluvit, že to nečetl :)
Ale nejsem si jistá, zda se to tu dá udělat. Ještě pořád tu máme problém z blikající obálkou, který se ne ne opravit.
 

DeletedUser3139

Host
Sama sis odpověděla, obálka blinká snad dva roky, opravena údajně už byla několikrát. Ale protože to je chytrá obálka, tak se stále nezadařilo! :cool:
Takže já tvrdím, že i tohle (ač se mi to taky líbí) se skoro sto procentní jistotou zavedeno nebude. :mad:
 

DeletedUser2451

Host
musím souhlasit s trojan1673 a jipi já jen mohu dodat že zprávy jsou tu složitější problém a to nejen v blikání ikony já co by vedení cechu mám problém i s tím že když posílám cechu nová vlákna a ještě brouzbám mezi dalšíma zprávama tak pak se mě nějak pomíchají nejen zprávy ale i ten nadpis (předmět) a pak se vtom fakt nedá vyznat a já sem donucen udělat RST hry aby se to zas zobrazilo tak jak má. a vím že si to vyžádá ještě nespočet aktualizací a stejněto nikdy nebude fungovat tak jak by mělo
ale s návrhem souhlasím
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Když odpovím na zprávu, objeví se v seznamu zpráv 2× (na původním místě a jako aktualizovaná taky nově úplně nahoře). Ale měla by se jako aktualizovaná zobrazit pouze nahoře. Pomůže jen resetování hry. Je to zjevná nedodělávka = chyba.

Původní nápad by se mi líbil, a to hlavně když píšu jednomu hráči, který vůbec neodpoví, a nevím, jestli zprávu vlastně aspoň četl nebo ne. V Grepolis je to normální věc už od jeho začátku (symbol otevřené/zavřené obálky a nejen to, funguje tam i kontrola čtení aliančních oběžníků).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3814

Host
právě. doufám, že se tento nápad uchytí. rozhodně je to věc, která tady chybí. každý vůdce by měl mít přehled o svém cechu
 

Kayro

Znalec
Otazka je jestli ten zbytek cechu chce byt az tolik pod kontrolou,kdyz k tomu pripocitam navrh na kontrolu prispivani do cechovni pokladnice,navrh kontroly jestli je clen ve hre a mozna nejake dalsi tak uz je to trochu policejni stat (cech).
 

Dan 77

Veterán
To máš pravdu. Ale třeba v Grepolisu funguje kontrola přečtení aliančních oběžníků, kontrola aktivity (puntík měnící barvu ze zelené, na žlutou a červenou podle délky neaktivity) a vždycky je vidět, kdo pomáhá ostatním spoluhráčům a kdo ne - je to prostě kontrola, kdo je v alianci přínosem, protože tam jsou tím spíš, že je to bojová hra, potřeba především aktivní hráči - a jak si to jaký cech filtruje a jak je benevolentní vůči svým členů, to si každé vedení aliance nastaví samo. Proto si každý hráč musí sám vybrat, na jakou alianci má, na kterou ne a ve které vlastně chce být (já upřednostňuju ty dobré, ale pohodové). A podobně bych to viděl v případě cechů ve FoE.
Ale hlavně bych upřednostňoval toto:
(i když je pravda, že jsme bez toho všeho ve FoE zatím přežili :D)
Původní nápad by se mi líbil, a to hlavně když píšu jednomu hráči, který vůbec neodpoví, a nevím, jestli zprávu vlastně aspoň četl nebo ne. V Grepolis je to normální věc už od jeho začátku (symbol otevřené/zavřené obálky a nejen to, funguje tam i kontrola čtení aliančních oběžníků).
 

DeletedUser2059

Host
Jednotlivé sekce hry se systematicky vylepšují. Nově zpracovaná okna lze snadno rozpoznat OTAZNÍČKEM vedle křížku v okně. Stará tento otazník-nápovédu nemají.

herní komunikace ještě očividně na řadu nepřišla
 

Dan 77

Veterán
A to asi už od spuštění této hry. :( (vyjma nějakých malých oprav, ale znatelného vylepšení nedoznaly zprávy, cechovní fórum, ani později přidaný chat)
No holt FoE je jiný "standart" než ostatní hry od Inno, asi jsem rozmazlený. :p Dosud jsme bez toho ve FoE přežili.
 

Arthoris

Odborník
Jasně,že by to do hry šlo zavést,těžko říct jestli je tohle už napadlo,nebo jim tenhle návrh už někdo přímo poslal aby byla šance,že to někdy zavedou,oni spíše pořád opravují aktuální chyby dokola :D, takže na častější vylepšení nemají pomyšlení.
 

Dan 77

Veterán
Jo, to je taky možné, ale to oni vydávají aktualizace i s chybami a nedodělávkami, pak se nemůžou divit, že opravují stále ty samé chyby dokola na ostrých jazykových verzích. Běžně jsou 3 vrstvy nálezu a opravy chyb (jako v Grepolisu):
1. sami vývojáři svůj výtvor před aktualizací otestují,
2. předčasně aktualizaci nahrají na Beta server, kde jsou testovací hráči, kteří můžou provést zpětnou vazbu a umožní vývojářům předělat svůj výtvor,
3. pokud nějaká chyba přesto projde a chyba bude nalezena až po aktualizaci na běžných jazykových verzích, hráči můžou na fóru nebo na supportu hlásit chyby a prostřednictvím týmu je nepřímo ohlásit vývojářům.
_____________
Nevím, jestli je ta vylepšení někdy napadla, ale pouze v této jazykové verzi byla navrhována už mnohokrát (opakovala se). Asi by vývojářům měl náš cz tým posílat dobré návrhy opakovaně, dokud to vývojáře netrkne. :D
 
Naposledy upraveno:

Arthoris

Odborník
No právě,testují si to i sami a poté to jde na Betu nač ta Beta je?když ty chyby pustí na ostré servery.A pak je opravují dalších"10" aktualizací a místo toho by se mohli věnovat jiným věcem. Prostě někde je chyba. Někdy se prostě i mistr tesař utne ale tady je to pořád, a když vezmeme FoE rozměrově, tak to je nemožné tu dělat chyby.
 

DeletedUser3814

Host
tjn betu hraju a něco je tam pořád špatně a už se to ani snad neřeší...ale ty zprávy...není to jen grepolis, ale i zmíněné divoké kmeny. ty měly snad nejlepší systém zpráv a fora.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru