Krčma přátel - více vylepšení

Daniel V.

Psavec
Současný stav: Po "vylevlení" krčmy na nejvyšší úroveň nelze s krčmou nic dělat (kromě aktivování bonusů)
Nápad: Co takhle přidat do krčmy přátel další např. 5 vylepšení protože mnoho hráčů má již krčmu na max.
Hledal jsem zde na fóru: Ano, nenašel jsem.
 

d arvit

Odborník
dobře, když pominu fakt že spousta lidí má nasyslené miliony tak k čemu by bylo zvednutí maxima krčmy??
stejně jediný důvod proč do ní 99% lidí leze je aktivování 4tého pokusu u vyjednávání a hráči co ten 4tý pokus nepotřebují jsou z většiny ti co maji miliony mincí - pro ně změna k ničemu a pro zbytek drahá sranda na kterou by ještě dlouho neměli (při zachování popisovaného skokového zdražení...)

mnohem radši bych byl za přidání nových bonusů do krčmy nebo zesílení stávajících - klidně i dle věku aby to zase nedělalo paseku v nízkých dobách..

zdržuji se hlasování
 

d arvit

Odborník
tyhle bonusy jsem zrovna nemyslel, popravdě je mi (a možná i někomu jinému) úplně jedno jestli padá 10 stříbrných nebo 100, jestli dává 2fb nebo 0fb místo 1fb, prostě to jsou tak drobný částky, že to ani nezaregistruji/ v příjmu z města, bitev, bonusů vb - to je prostě další ukázkový případ jak zajímavý nápad zastaral - dřív to bylo malé, leč příjemné navýšení příjmů, dnes ....
 

Trosman

Dopisovatel
To už by bylo lepší přidat nějaké zajímavé bonusy podle mě, než udělat vyšší úrovně krčmy.
 

Lord Org

Psavec
Podle mě další nápad z řady "nápad pro nápad". Ať se úroveň krčmy zvýší libovolně, stejně to bude jen na pár chvil a bude zas hotovo. Jak psal d arvit, rozvinutějším hráčům je stejně tak nějak jedno, kolik z ní padá, leda by došlo k nějakému masivnímu navýšení, které je ale samozřejmě nereálné.
Krčma je fajn tak jak je, stejně je jejím jediným cílem (z pohledu Inna) držet hráče při hře o pár chvil (kliků) delší dobu, což plní ;)
Nicméně samozřejmě nejsem proti, zvýšení bonusů by určitě nebylo na škodu, jen by to prostě z pohledu hráče byla zábava jen na chvilku a pak by se to zas zredukovalo jen na nudné klikání návštěv :(
 

Daniel V.

Psavec
Podle mě další nápad z řady "nápad pro nápad". Ať se úroveň krčmy zvýší libovolně, stejně to bude jen na pár chvil a bude zas hotovo. Jak psal d arvit, rozvinutějším hráčům je stejně tak nějak jedno, kolik z ní padá, leda by došlo k nějakému masivnímu navýšení, které je ale samozřejmě nereálné.
Krčma je fajn tak jak je, stejně je jejím jediným cílem (z pohledu Inna) držet hráče při hře o pár chvil (kliků) delší dobu, což plní ;)
Nicméně samozřejmě nejsem proti, zvýšení bonusů by určitě nebylo na škodu, jen by to prostě z pohledu hráče byla zábava jen na chvilku a pak by se to zas zredukovalo jen na nudné klikání návštěv :(
Právě jsem krčmu trochu "oživit" bohužel oživení bude jen na chvíli :(
 
Nahoru