Krčma přátel

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Drazí králové, drahé královny,

jaký by byl svět bez přátel? Vsadíme se, že by z něj bylo temné a smutné místo. Abychom se ujistili, že neskončíte bez herních přátel, přišli jsme se zcela novým společenským prvkem pro všechna zařízení: Krčma přátel! Ve vašich městech se objeví 23. listopadu.
Každý hráč ve Forge of Empires nyní může odemknout novou budovu mimo město – Krčmu přátel. V této budově můžete své přátele pohostit u svého stolu.

Ve videu, které najdete níže, se dozvíte více!
Všechna vylepšení, která z Krčmy dostanete, jsou časově omezená a vyžadují jistou platbu ve Stříbrňácích. Tato vylepšení nabízí velkou škálu efektů, jako vylepšení výroby mincí a zásob, férového obchodníka, který s vámi na trhu smění zboží, a městský štít, který vás ochrání před agresivními sousedy.

Abyste mohli odemknout lepší vylepšení, musíte zvětšit i svou Krčmu. Pro co největší zisky můžete zvětšit velikost svého stolu a koupit nové židle – pohostíte tak ještě více přátel.

Klíčem k úspěchu je mít co nejvíce aktivně hrajících přátel, kteří si pomáhají každý den – aby mohli vytvořit co nejvíce Stříbrňáků! :)
Krčmu svých přátel můžete navštívit jednou denně – možná vám tuto laskavost oplatí! Abyste se mohli do Krčmy svého přítele posadit poprvé, musíte být přáteli alespoň 24 hodin, tím se ujistíte, že je vaše přátelství dostatečně silné. Abychom zajistili, že toto pravidlo neznevýhodní nové hráče, uplatní se pouze tehdy, když ze svého seznamu přátel odstraníte 20 lidí.

Nejspíše si všimnete, že několik tlačítek stále zobrazuje zprávu „již brzy“.
Jakmile budou dostupná, umožní vám svoji Krčmu upravit dle svého vkusu.
Některá z nich budou také velmi užitečná!


Ještě jedna, čistě technická, záležitost – jakmile bude tlačítko pro odstranění přátel nahrazeno ikonou Krčmy, můžete se trochu ztrácet v tom, jak přátele vyřadit ze svého seznamu. Můžete tak učinit kliknutím na jméno přítele a dále na „Odebrat z přátel“.


Doufáme, že si tento nový společenský prvek užijete a bude vám připadat užitečný! Budeme rádi, když nám sdělíte, co si o něm myslíte. Takže se ujistěte, že nám zde zanecháte zprávu!

Děkujeme, že hrajete!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.