kradení VB z invu do lišty

dudasek

Znalec
problém po aktualizaci-body se z inventáře přepisují do lišty:přidávám do velkolepky a po dodání VB,co chci přispět se mi pár bodíků přesune do "prázdné" lišty:1/2/5/7....za chvíli mě to voholí zcela!

přehrávač chrome
svět Brisgard

problém jsem reportovat neviděl,,zkoušel jsem několikrát-opakuje se to
 

Svatej

Legenda
Pokud chceš přispět konkrétní číslo a přidáváš po 1FB, funguje to tak, že se ti otevře nejmenší dostupný balík bodů, vše se přičte do horního baru a pak se z horního baru přičte 1FB do otevřené VB.
Toto není chyba ale způsob, jakým nové okno funguje.
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
systém vykrádá přednostně nízké balíčky 2/5 i když klikám na 10 a pak otevře 10-nicméně po spotřebování nevrátí do invu 2+2+5.ale vrátí 9 na lištu...kdyby alespoň byla na 50-takhle to holí inventář-je to zlodějina!
 

DeletedUser14298

Host
Stačí zapojit trošku hlavu a né jen bezmyšlenkovitě klikat na první tlačítko .. Zajímavé, že mě a další spoustě hráčů to balíčky - když to nazvu podle tebe - neukradlo .. :)
 

DeletedUser12887

Host
Tak hlavní je, aby to správně připisovalo body, jestli to bere z balíčku takového nebo makového je celkem snad jedno, když se to počítá z celkového množství bodů dostupných v inventáři :)
 

dudasek

Znalec
klikneš "10" a sebere ti to přednostně 5*"2"..... i když je tam víc desítek...trochu se mi to rozleželo,ale v praxi to vypadalo,jako když to přelévá body z invu na lištu--mělo to přispívání usnadnit,ale budu prostě po staru přemýšlet a plnit si lištu sám,
 
Nahoru