Kritika & Protesty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7

Host
80px-Japanese_Road_sign_(No_Entry_for_Vehicles).svg.png

Kritika & Protesty

Vážení hráči,

rádi bychom vás upozornili na důležitou věc, kterou je nutno dodržovat. Jak jistě všichni víte, fórum bylo vytvořeno za účelem ucelení komunity hráčů internetové hry Forge of Empires, sloužící ke společné komunikaci, poznání hráčů, k zodpovězení otázek, podělení se o nové návrhy apod. Ovšem jakékoliv stížnosti, kritika, protesty proti Vaší blokaci ve hře, či kritizování postupů moderátorů, na fórum nepatří!

Byl jsem zablokován ve hře, co mám dělat?

Pokud jste byli zablokováni ve hře, napište protest na herní podporu, kde slušnou formou podejte váš protest proti Vaší blokaci. Nevíte-li, za co vám byla blokace udělena, požádejte o vysvětlení. Jakékoliv protesty zde na fóru budou okamžitě smazány (viz pravidla fóra)!

Byl jsem zablokován na fóru, co mám dělat?

Pokud jste byli zablokováni na fóru, napište soukromou zprávu přímo zde na fóru moderátorovi, který Vám blokaci udělil (když jeho jméno neznáte, kontaktujte přímo hl. moderátora fóra). Pokuste se s ním dohodnout a případně mu dokázat, že pravidla porušena nebyla, nebo se omluvit a požádat o uvolnění. Nebude-li váš protest úspěšný, napište soukromou zprávu hlavnímu moderátorovi a pokuste se Vaši blokaci vyřidit s ním, a pokud opět nebudete spokojeni, tak pomocí tiketu kontaktujte administrátora hry. Každopádně si na fóru, v době blokace, nezakládejte další účty a nepište z nich protesty proti Vaší blokaci. Tím byste porušili pravidla fóra!

Chci si stěžovat na FoE tým, kde mohu?

Chcete-li podat jakoukoliv stížnost na členy Forge of Empires týmu (moderátory, supportéry, administrátory), v žádném případě ji nepište na fórum. To k tomu skutečně neslouží, akorát bychom Vaši zprávu museli mazat, případně Vás i zablokovat. Veškerou kritiku na členy Forge of Empires týmu směřujte na herní podporu, kde si Vás rádi vyslechneme a pokusíme se vše vysvětlit či urovnat. Chcete-li podat stížnost na moderátora, vyžádejte si delegaci vašeho tiketu k hlavnímu moderátorovi, chcete-li podat stížnost na člena supportu (tj. člena herní podpory), vyžádejte si delegaci přímo k administrátorovi hry.

Děkujeme za respektování!

Váš Forge of Empires tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru