Kryštof Kolumbus - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
Během tvrdého ekonomického boje mezi evropskými královstvími nabývaly obchodní cesty do Asie nevídaného významu. Byl to nápad Kryštofa Kolumba, plavit se na západ místo na východ a dosáhnout tak Indie z opačné strany.

Doplujete za Vaším cílem i Vy? Dejte nám vědět, co se Vám líbilo i co byste zlepšili!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7190

Host
Bych řekl, že 8.října. Takové info jsem už měl. Taky by těžko dávali oznámení měsíc dopředu kvůli nějakýmu eventu, jen asi zas udělali soudruzi někde chybu:)
 

DeletedUser2059

Host
Co mám informace, tak event by měl jít na platformách pro telefony, ale není to oficiální.
Na betě je event již dlouho, nevidím problém, proč by to mělo být až příští měsíc, poradím se v týmu.
 

DeletedUser

Host
Drobná chybka se vloudí dle anglické verze je to v říjnu. Prostě při překladu si spletli říjen s listopadem.

Jinak každý event dobrý, snad se vydaří.
 

DeletedUser2059

Host
Ostatně i v Innogames TV nám vrchní tvůrce hry říká, že se jedná o říjen, neměl bych obavy.
 

DeletedUser7629

Host
Kdy to začne na D? Někdo mi říkal, že zítra. Platí zítřek pro D na PC?
 

DeletedUser10899

Host
Pakliže jakýkoli event začne, tak na všech světech, tedy i na světě Dinegu.
 

DeletedUser11027

Host
kdo si všiml grónska na mapě?

sLGRWbJ.jpg
 

DeletedUser2237

Host
jen skoda ze na konci objevu neni mozne zacit se stavbou druheho mesta
 

traktorista

Odborník
Kontrolní otázka - ta odměna za předposlední úkol je náhodná nebo natvrdo? Je fajn dostat globus, ovšem z koloniálu když jsem už na konci? Nechci vypadat jako nevděčník, ale poněkud jsem nevěřícně síral :D.
 

DeletedUser7629

Host
Mě to ukazuje taky a jsem v TOM takže podle mě je natvrdo.
 

trojan1673

Veterán
Tak já jsem ráda, že odměny máme, ale odměnu dostaneme na konci všichni stejnou :)
 
Naposledy upraveno:

traktorista

Odborník
Aha, já myslel že globus je nějaká novinka, už se mi povedlo zapomenout, že taková dekorace normálně existuje :D. Nj, už je to nějaký pátek, co mám tuhle éru za sebou.
 

DeletedUser3817

Host
Osobně jsem rád za eventy, odměny z nich jsou jakousi přidanou hodnotou. Ale faktem tedy je, že tentokrát se nepředali...:(
 

Arthoris

Odborník
No, ty eventy aspoň přeruší ten stereotyp hry, ikdyž může být splněn celkem rychle a stereotyp opět začne :). Ale aspoň nějaká menší zábava a ty odměny pro některé hráče jsou použitelné.
 

DeletedUser3139

Host
Osobně jsem rád za eventy, odměny z nich jsou jakousi přidanou hodnotou. Ale faktem tedy je, že tentokrát se nepředali...:(

Dlouho jsem přemýšlel, jestli ti to mám vyžvanit, ale ze starého přátelství to pouze tobě řeknu. :cool:
V příštím evenu bude jako hlavní odměna osobní automobil od koncernu VW (VW, AUDI, Škoda a další). Sice bude mít drobet ofikslované emise, ale pokud nejsi zažraný zelený ekolog, tak si ho budeš moci koupit za šrotovou cenu v diamantech! NEROZKECAT!!! :cool:
 

DeletedUser3817

Host
JiPi53:Děkuji za důvěrné info, tajemství samozřejmě zachovám :p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru