Kulturní osady - Vikingové - časovač produkce obytných budov se po dostavbě nezapíná automaticky

Téma v sekci 'Chyby' založené uživatelem fmash-, 4. bře 2019.

1. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    Svět: všechny
    Prohlížeč: Chrome, od začátku existence kulturních osad
    Popis chyby: Když postavím chatrč nebo chýši a nepočkám přímo ve vesnici až do jejího dokončení, časovač produkce dokončené budovy se zapne až při mé další návštěvě.
    Screenshot: N/A
    Jak často se chyba vyskytuje: pořád, pokud jsem si všiml
    Detail chyby: Např. v 8.00 zadám stavbu Chatrče. Opustím vesnici. V 8.01 je chatrč bez mé přítomnosti dokončena. Nahlédnu do vesnice v 8.30, ukazatel dokončení výroby dané chatrče má hodnotu 3.59:59 hod. Obdobně platí také pro Chýši, doba jejíž výstavby je ovšem delší, čili to ještě více vadí. Osmihodinové obytné budovy jsem nikdy nedostavěl, takže tam nemohu informací sloužit.
    Možná je to vlastnost, ale potom je špatná a zcela nestandardní.
    Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano

petrpivoj za toto poděkoval.
  2. sabinabetty

sabinabetty Forge Einstein Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    3. lis 2014
    Takhle to funguje, pokud se nemýlím, ale i u "normálních" obytných budov ve městě. Je to tedy vlastnost, ale souhlasím s tím že špatná :)

fmash- za toto poděkoval.
  3. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    No vida, to jsem si nevšiml. Už jsem ve městě nepostavil obytnou budovu léta :)

Takže tato špatná vlastnost je potvrzena, a jelikož si nedovedu představit logický důvod, kterým by tato vlastnost byla opodstatněna, i nadále ji lze myslím úspěšně považovat za odstranění hodnou chybu.

sabinabetty za toto poděkoval.
  4. HENZIS

HENZIS Znalec

Registrace:
    9. bře 2014
    Je to tak, ze budova je postavena, pokud hrac neni online az pri dalsim prihlaseni. Je to tak uz od doby co hraji.

fmash- za toto poděkoval.
  5. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    vy hrajete ty wkingy ?
    nevíte náhodou odpověď na dvě otázky ?
    co dává měděné mince asi na druhé úrovni a kdo má schopnost diplomacie ?
    díky za odpověď

(Old English: wicing—"pirate"

jinak je to asi jedno, ale počítá se dvojitý v, jako jednoduchý nebo jsou to dvě slova jako třeba KO zkratka od kulturní osady ?1

podle těch popisů je to asi jednoduché v, nabízelo by se spíš dvojité, ale historicky je to spíš dáno tím, jak se to píše, vikinga viděl každý a rozumněl mu, takže jednoduché

podobně jako napsat kleopatra s k, protože je hezčí c :)

Naposledy upraveno: 6. bře 2019
  6. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Odborník

Registrace:
    17. čer 2017
    Hele @petrpivoj sežeň si to někde jinde na tu vědomostní soutěž :D:D a vikingové se píšou jen s jednoduchým V i anglicky ;)

7. dudasek

dudasek Odborník

Registrace:
    25. kvě 2017
    měďáky máš z baráků(chatrč,chýše),,,dále dům klanu +medovinový(osobně stavím jen kvůli splnění úkolů hned bořím)
    diplomacii potřebuješ na "výzkum":runový kámen,svatyně,totem klanu(trh a stará vrba zas jen do úkolů)

osvědčilo se mi mít jen chatrče,svatyně a dílny....na požadavek diplomacie stavíš menhiry (run.kámen) a totemy-po splnění zase boříš---zatím 4 kola a bez dia vše "prime time" krom posledního,kdy jsem to flákl,musel našvihat 370 třetího zboží a pak mi 8 hodin chybělo na big bonus skládačky...ale 3 vll už mám,tak spokojenost

8. alf123

alf123 Turista

Registrace:
    15. bře 2017
    Nejde mi zavřít vesnice po dokončení všech úkolů, nejde poslední level. Mám vybráno 2530 mincí, splnil jsem 4 x 10 surovin a neuzavřu. Co s tím

9. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
    Zkus sem dát screenshot úkolu a stavu jeho splnění.

10. JOSEF 70

JOSEF 70 Komentátor

Registrace:
    6. bře 2017
    Jestli se nepletu tak u vikingů k splnění každého úkolu je třeba mít TAKÉ danou hodnotu diplomacie

11. alf123

alf123 Turista

Registrace:
    15. bře 2017
    tak po cca 24 hodinách, co bylo vše splněno, tak to šlo uzavřít. Diplomacie 1200 ok, peníze 2500 ok, 4x10 suroviny také ok - nevím, kde se stala chyba, měďáky to přičítalo - na kontě cca 17000, suroviny za 24 hodin několikrát.

12. dudasek

dudasek Odborník

Registrace:
    25. kvě 2017
    ten ukazatel splnění to počítá dohromady...diplomacii už nepotřebuješ..jen tak z planýru změnili poslední úkol:vyber 2500měďáků + vyrob od každého zboží 10...takže ukazatel při bližším upřesnění má činit "2540"(počítají to dohromady)-nelze poznat,co chybělo...ale zřejmě 10 nějakého zboží

Naposledy upraveno: 22. čer 2019