Kulturní osady - Vikingové - časovač produkce obytných budov se po dostavbě nezapíná automaticky

Dědeq

Znalec
Svět: všechny
Prohlížeč: Chrome, od začátku existence kulturních osad
Popis chyby: Když postavím chatrč nebo chýši a nepočkám přímo ve vesnici až do jejího dokončení, časovač produkce dokončené budovy se zapne až při mé další návštěvě.
Screenshot: N/A
Jak často se chyba vyskytuje: pořád, pokud jsem si všiml
Detail chyby: Např. v 8.00 zadám stavbu Chatrče. Opustím vesnici. V 8.01 je chatrč bez mé přítomnosti dokončena. Nahlédnu do vesnice v 8.30, ukazatel dokončení výroby dané chatrče má hodnotu 3.59:59 hod. Obdobně platí také pro Chýši, doba jejíž výstavby je ovšem delší, čili to ještě více vadí. Osmihodinové obytné budovy jsem nikdy nedostavěl, takže tam nemohu informací sloužit.
Možná je to vlastnost, ale potom je špatná a zcela nestandardní.
Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Takhle to funguje, pokud se nemýlím, ale i u "normálních" obytných budov ve městě. Je to tedy vlastnost, ale souhlasím s tím že špatná :)
 

Dědeq

Znalec
takhle to funguje, pokud se nemýlím, ale i u "normálních" obytných budov ve městě
No vida, to jsem si nevšiml. Už jsem ve městě nepostavil obytnou budovu léta :)

Takže tato špatná vlastnost je potvrzena, a jelikož si nedovedu představit logický důvod, kterým by tato vlastnost byla opodstatněna, i nadále ji lze myslím úspěšně považovat za odstranění hodnou chybu.
 

DeletedUser12887

Host
vy hrajete ty wkingy ?
nevíte náhodou odpověď na dvě otázky ?
co dává měděné mince asi na druhé úrovni a kdo má schopnost diplomacie ?
díky za odpověď

(Old English: wicing—"pirate"

jinak je to asi jedno, ale počítá se dvojitý v, jako jednoduchý nebo jsou to dvě slova jako třeba KO zkratka od kulturní osady ?1

podle těch popisů je to asi jednoduché v, nabízelo by se spíš dvojité, ale historicky je to spíš dáno tím, jak se to píše, vikinga viděl každý a rozumněl mu, takže jednoduché

podobně jako napsat kleopatra s k, protože je hezčí c :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
co dává měděné mince asi na druhé úrovni a kdo má schopnost diplomacie ?
měďáky máš z baráků(chatrč,chýše),,,dále dům klanu +medovinový(osobně stavím jen kvůli splnění úkolů hned bořím)
diplomacii potřebuješ na "výzkum":runový kámen,svatyně,totem klanu(trh a stará vrba zas jen do úkolů)

osvědčilo se mi mít jen chatrče,svatyně a dílny....na požadavek diplomacie stavíš menhiry (run.kámen) a totemy-po splnění zase boříš---zatím 4 kola a bez dia vše "prime time" krom posledního,kdy jsem to flákl,musel našvihat 370 třetího zboží a pak mi 8 hodin chybělo na big bonus skládačky...ale 3 vll už mám,tak spokojenost
 

DeletedUser14230

Host
Nejde mi zavřít vesnice po dokončení všech úkolů, nejde poslední level. Mám vybráno 2530 mincí, splnil jsem 4 x 10 surovin a neuzavřu. Co s tím
 

DeletedUser14230

Host
tak po cca 24 hodinách, co bylo vše splněno, tak to šlo uzavřít. Diplomacie 1200 ok, peníze 2500 ok, 4x10 suroviny také ok - nevím, kde se stala chyba, měďáky to přičítalo - na kontě cca 17000, suroviny za 24 hodin několikrát.
 

dudasek

Znalec
Nejde mi zavřít vesnice po dokončení všech úkolů, nejde poslední level. Mám vybráno 2530 mincí, splnil jsem 4 x 10 surovin a neuzavřu. Co s tím
ten ukazatel splnění to počítá dohromady...diplomacii už nepotřebuješ..jen tak z planýru změnili poslední úkol:vyber 2500měďáků + vyrob od každého zboží 10...takže ukazatel při bližším upřesnění má činit "2540"(počítají to dohromady)-nelze poznat,co chybělo...ale zřejmě 10 nějakého zboží
 
Naposledy upraveno:
Nahoru