Kurzor během pomoci přes spodní lištu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dan 77

Veterán
Kurzor se leckde zachytává během pomoci ostatním, resp. můžu klikat, kam chci, ale třeba zůstává zobrazen 1 profil v průběhu klikání nebo se zobrazí něco v podkladu za spodní lištou s hráči, jako by lišta byla průhledná (např. informace o budově mého města). Anebo při spuštění hry zavřu okno Historie událostí a zároveň se otevře okno budovy, která se nacházela v podkladu za tlačítkem "OK". Má s tím ještě někdo problém?
 

DeletedUser11474

Host
S tímhle mám problém jen tehdy, když mi v myši dojdou baterie. Jinak OK.

Doporučuji zkontrolovat citlivost myši (případně touchpadu/trackballu). Nebo nastavení doplňkového software.
 

DeletedUser11474

Host
Hm, tak dneska mi to dělá taky :D

EDIT: Pomohlo mi vyčištění prohlížeče =)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Myš mi funguje normálně, citlivost a pohyblivost kurzoru je dobrá, a to i během hraní hry. Jen přímo ve hře se vždycky během pomoci přes spodní lištu zobrazí něco z okolí, na co už dávno neukazuju (přes co jsem jen rychle přejel myší) a co se zobrazovat nemá (ve hře tak zůstane "viset" např. něčí profil, dokud výraznějším pohybem myši nepřesvědčím hru, kam ve skutečnosti myš momentálně ukazuje). Nebo se otevře, co nemá, jako by byla některá tlačítka "průhledná" a dalo se kliknout na to, co je v pozadí za aktuálně otevřeným.
Mám si opravdu vyčistit totálně prohlížeč? Protože coockies a cache se stejně při pravidelném mazání zase pravidelně začne okamžitě ukládat.
EDIT: Zkusil jsem taky jiný prohlížeč (Int. Expl.), pro jistotu znovu úplně vyčištěný, i když ho stejně nepoužívám, chyba se tam ale vyskytuje skoro totožná (v rámci toho, že v každém prohlížeči se hra chová trošku jinak, ale kromě toho je to zase ta stejná chyba).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3817

Host
Potvrzuji obojí. Používám Operu 28.0 (v 28.0.1750.51), chyby stejné. Jak "visící" texty profilů, tak možnost "prokliknutí" skrz tlačítko "OK" (např. sklizení POD ním zobrazené výroby, jako by se konal dvojklik). Upozorňuji, že nikde jinde problémy s myší nemám.
 

DeletedUser

Host
ano, chyba je potvrzená.
Snad ji nová aktualizace odstraní.
zamykám
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru