kvalita odměn/reliquií

dudasek

Znalec
tvůrci by se měli zamyslet nad odměnami-hlavně za hlavní cenu!

jsem v pozdním středověku
za finále tvář starověku,realitní dům,20 zboží,20fp....to mi přijde za trest!
dia 25/50/100 také žádná sláva,ale beru,že je to peněžní komodita a vždy nějaké dia zvlášť v 4 vydělám

..zlaté reliquie:medaile(ps=150)/kmenové náměstí,obřadní oheň.200 zboží,10!tuláků a 100 fp až na ty body moc nic

návrhy:
1/navýšit alespoň ty medaile
2/přidávat premiové budovy-dílny!...obchodníka s kořením jsem musel vydyndat u denního úkolu/eventu...a obytné a dekorace už při možnosti(event/úkol) jen postavím a bez užitku smažu
3/vytvořit a přidat odměnu "zmenšení Fontány mládí" ať je o co hrát-terasovka a renovačka už tolik nepotěší,co dříve,....
 

Svatej

Legenda
1 PRO
2 PROTI (jednak vím že innogames moc s prémiovými věcmi neplýtvá, jednak by to byl další "bordel" který by akorát snížil možnost padnutí hodnotnější relikvie)
3 PRO
 

Dědeq

Znalec
1 PRO (po zavedení událostí kolem města člověk posbírá denně pomalu víc medailí, než se dá získat v pvp věži nebo v expe)
2 PROTI (je to prémiové, takže by to mělo být vzácné, když nic jiného)
3 PRO (netrval bych na studnašrinku, ale sem tam nějaký upgrade na speciálky by aspoň v zelené být mohl, jako velká vzácnost s malým procentem - odměny ze zelených obecně nestojí za nic)
 

traktorista

Odborník
1. proti - už tak je hodnota medailí naprosto zdevalvovaná (víte že byla doba, kdy se medaile daly vydělat jen a pouze za vítězství ve věži? nic z velkolepek, expedice, ani okolo města- jen trocha z eventů které byli 4x za rok)
2. proti
3. pro
 

DeletedUser12887

Host
Podle mě jsou odměny relativně adekvátní k tomu co je potřeba tvořit za výkony.
Možnosti jak něco získat je víc než dost.
 
Pro, celkově by to chtělo aktualizovat odměny, vznikla spousta nových dekorací, speciálních budov, balíčků apod. Klidně s malou pravděpodobností, ale i pravděpodobnost 1% na zmenšovátko je lepší, než 20% na tvář starověku.
 

DeletedUser17487

Host
Zdravím...jen návrh na úpravu odměn. už dvakrát jsem dostal nefritovou relikvii a jako odměnu uložení budovy. Slyšel jsem, že dříve to byla velice žádaná odměna, ale teď, když je možnost přestavby ´´jeřábem´´, tak je to dle mého téměř k ničemu a dát to jako odměnu za nefritovou relikvii...pro mě zklamání.
 

RomanS24

Člen
je pravda že odmeny jsou nekdy legrační ale za poslední 3roky co expedice existujou dali i dost dobrejch vecí(terasovka) další možnost máš himedži to se po bojích taky občas neco dostane, a v poslední řade máš témeř každej mesíc event takžen odmeny v expedicích bych moc nehrotil
 

d arvit

Odborník
obecně:
ano změnu v odměnách by to rozhodně chtělo
nevim jestli zrovna premiové budovy jsou to co by mě nadchlo - i když je v inv. mám z různých eventů tak nepotřebuji stavět ani jednu, takže další odpad do inv..

ze všech odměn se těšim pouze na body, suroviny sice neurazí ale odvázaný z nich taky nejsem

k nefritovkám: všechny nefritovky nabízeji odpad a pro mě osobně jsou hluboko pod stříbrnýma..

odměna v medailích je fakt už trapná..

problém nejen u relikvijí je, že vývojáři udělaji a nastaví nějakou věc na určitou míru v daný stav hry, ale hra se neustále vyvíjí a tohle nastavení už nikdo neaktualizuje:
stejné je to např.v úspěchách, myšlenka dobrá, ale v okamžiku kdy má každý všechno v purpuru to ztrácí absolutně smysl
a to nemluvim o těch ,,směšných" požadavcích/cifrách potřebných pro jejich získání
nebylo by vůbec na škodu přidat další 1-2 úrovně s dvoj/deseti/stonásobnym požadavkem (dle druhu)
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
hra jde dopředu,ale CE zůstaly,jak byly stvořeny...jásal jsem,když jsem v 4 kole dostal terasovku a k tomu nefritovou terasovku......zlatých 10 tuláků je k smíchu,když alkatraz dá mnohdy víc...100fp furt neurazí,ale 3*stříbrná "20fp" vykouzlí úsměv větší,než kmenové náměstí....medaile k s míchu-za jeden nához vydělám několikanásobně víc,než můj věk...stačila aktualizace odměn ,než plýtvt časem na cechovní bitvy..ce stejně mohou hrát jen hráči na pc/aplikacích pro mobily...nevím a netuším,jak dobře to funguje,,,...
 
Nahoru