Léčení jednotek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Chtěl bych se pozeptat co znamená třeba v budově na válečníky
Doba uzdravení 3 minuty. Po boji se vyléčí za 3 minuty nebo když použiju diamanty.
Nebo jak se prostě léčí když po 24 hodin jsou stále zranění.
předem díky za odpověd :)
 

DeletedUser565

Host
Mělo by to být, že se za ten čas uzdraví o 1 čtvereček, ale bohužel se uzdravují pomaleji.
Ale dneska koukám, že se mi taky nějak nechtěj vůbec uzdravovat, asi je budu muset poslat na smrt a znova vycvičit, to je zatím jistota.
 

DeletedUser

Host
Tento problém, kdy se uzdravují pomaleji než mají, bude odstraněn aktualizací, která by měla proběhnout dnes. Prosím o trpělivost :)
 

DeletedUser

Host
Ta chyba je napsaná ve známých chybách, ale přesto se to tu musí napsat minimálně 5x :D
 

DeletedUser2185

Host
hm, já mysle, že když je kasárna zaměstnaná výrobou nováčka, tak neuzdravuje veterány
 

DeletedUser

Host
Taky bych měl otázku, začal jsem hrát dnes tudíž nemám moc zkušeností. Má,m takový problém. Postavil jsemsi dvě kasárna a v nich kopiníky. Ukazuje mi to u nějakých že nemají žádný život po několika bitvách a nevím jak je vyléčit. Jsou úplně mrtví ale v kasárnách stále zabírají místo tak nemůžu postavit nové vojsko., Prosím o radu

Už je to vyřešené.. musel jsem dát relog ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
taky mám tento problém, musím se odhlásit a opět přihlásit, snad to bude opraveno, co nejdříve, není to zrovna příjemné se neustále odhlašovat a přihlašovat, kor, když je pomalý internet ;-)
 

DeletedUser

Host
Zjistil jsem že na to stačí dát i jen aktualizovat stránku :) nemusíš se odhlašovat

Nicméně se objevil další problém, ode dneška mi to stále hlásí že nemám žádné vojáky i když mi to ukazuje že mám plná kasárna :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru