Léto 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager

Získejte Dublony za plnění úkolů, použijte je k roztočení kola a získejte fantastické ceny včetně zcela nových budov!


Vážení hráči,
léto je tady a my se opět vracíme na ostrov Forge, abychom se zúčastnili letních oslav! Jakmile přistanete, poslechněte si místního guvernéra, který vás seznámí s příběhy minulých let a nabídne vám šanci roztočit kolo štěstí. Roztočte ho a podívejte se, jaké odměny přináší! Koukněte na video níže s našimi herními designéry Michem a Kurtem. Titulky v češtině jsou dostupné:


Můžete vyhrát skvělé ceny, nezapomeňte tedy nastoupit na palubu už 1. srpna 2019! Pokud jste se předchozích událostí nezúčastnili, nyní máte šanci soutěžit se svými sousedy o již známé odměny z uplynulých let, stejně jako o zcela nové letní kousky.

K roztočení kola potřebujete Dublony, které vám rádi poskytnou guvernér a místní pirátka Jane - samozřejmě za plnění úkolů.
34 úkolů můžete splnit hned, poté následují denní úkoly. Každý den pak tedy dostanete jeden úkol, až do posledního dne události.

Ke kolu štěstí se dostanete kliknutím na okno události v levém horním rohu obrazovky:

Po otevření okna události máte možnost použít tlačítka "Roztočit" nebo "Obnovit a roztočit". Chcete-li získat některou z cen, které jsou na kole štěstí, použijte tlačítko "Roztočit". Pokud se vám žádná nelíbí, použijte "Obnovit a roztočit" a objeví se nová sada možných výher. Nezapomeňte, že kolo je společné pro celé sousedství, pokud je tedy obnovíte, tak pro všechny. Po vybrání všech kusů jedné odměny už není tato pro ostatní dostupná. Kdo a co naposledy vyhrál můžete sledovat v dolní části okna události.Točení kolem

Abyste mohli roztočit kolo, musíte mít Dublony. Jak již bylo zmíněno, můžete je získat plněním letních úkolů nebo je můžete objevit v příhodách v okolí vašeho města. Pokud nechcete čekat, můžete použít diamanty! Jedno otočení stojí jeden Dublon a výsledkem je jedna cena, i pokud použijete možnost „obnovit a roztočit“. Bez ohledu na to, co si vyberete, vždy vyhrajete cenu!


Odměny

Ceny zobrazené na kole může získat kdokoliv ze sousedství. Odměny na kolo jsou umisťovány náhodně a každé kolo nabízí něco speciálního.

Nejlepší odměny zobrazené ve zlatém kruhu lze získat jen jednou. Na některých kolech lze vyhrát vylepšení lodi a výběrové sady z loňského roku. Nabídneme vám i zcela novu výběrovou sadu strážního místa - malou dekoraci se speciálními bonusy. Běžné odměny lze získat až čtyřikrát (můžete vidět, kolik z každé ceny zůstává v kruhu obklopujícím obrázek výhry). Pokud například vyhrajete jednu z běžných cen, bude jedna část z kruhu odstraněna a pouze tři z nich zůstanou. To pokračuje, dokud nedojdou všechny ceny a kolo se poté automaticky obnoví a nabídne novou sadu cen.

Jak jste si pravděpodobně všimli, mapa zobrazená vedle kola štěstí se letos trochu liší. Chcete-li získat velkou cenu, musíte se vydat na fantastickou plavbu! Ale jak se pohybovat v nebezpečném moři? Po každém otočení kola obdržíte kompas! Pomocí těchto kompasů se dostanete přes mapu. Použití kompasu náhodně posune vaši loď o 1-3 místa na mapě. Jakmile dosáhnete konce, X značí cíl, dostanete odměnu v podobě hlavní ceny! Mapa se poté vynuluje a vy budete moci začít novou velkolepou plavbu.

Kromě některých již známých odměn nabízíme i něco úplně nového: Vraní hnízdo (rozšiřitelný maják s osmi úrovněmi), tři strážní místa a speciální letní portréty. Vraní hnízdo nelze motivovat ani rabovat a v závislosti na úrovni poskytuje buď mince, zásoby, medaile, výzkumné body, zboží nebo dokonce i diamanty (mějte na paměti, že pravděpodobnosti se liší).Podívejte se i na tři nové dekorace (1x2), které můžete během události získat:​


Královské strážní místo Spokojenost - Obranný bonus Obchodní strážní místo Spokojenost - Navýšení výroby mincí a zásob Pirátské strážní místo Spokojenost - Útočný bonus


Vraní hnízdo je tedy letošní hlavní výhrou. Můžete však získat i loď a její vylepšení z loňska jako speciální cenu na kole štěstí:


Loď
7x3

Abyste získali vylepšení lodi, budete muset točit kolem štěstí!


A konečně, jako vždy, můžete svůj pokrok přátelům a sousedům předvést získáním jednoho ze čtyř tematických portrétů.


Doufáme, že si točení kolem užijete a vyhrajete skvělé ceny. Čas na to máte do 21. srpna.
Diskutovat o této události můžete zde.

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires a... užijte si léto! :)

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.