Léto 2020

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager

Vážení hráči,

léto je tady a my se opět vracíme na ostrov Forge, abychom se zúčastnili každoročního letního festivalu! Jakmile dorazíte, poslouchejte místního guvernéra, který vás zahrne příběhy z minulého roku, a nabídne vám možnost roztočit tajemné „kolo štěstí“. Věřte tomu a podívejte se, jaké odměny vám přinese!


U videa si můžete zapnput české titulky

Letní událost se vrací do vašich měst 28. července a potrvá do 17. srpna 2020.​

Můžete vyhrát úžasné ceny, proto se nezapomeňte nalodit! Pokud jste neměli šanci zúčastnit se našich předchozích událostí, máte nyní možnost soutěžit se svými sousedy o zisk předmětů ze starších událostí, stejně jako o zbrusu nové letní ceny.

K roztočení kola potřebujete Dublony, které vám jak guvernér, tak i místní pirátka Jane rádi poskytnou. Samozřejmě za plnění úkolů. Prvních 34 úkolů můžete splnit okamžitě. Jakmile je dokončíte, obdržíte jeden úkol denně po zbývající část akce.

Chcete-li si zatočit kolem štěstí, klikněte na lištu v levém horním rohu obrazovky:

Po otevření okna události uvidíte kolo štěstí a tlačítka pro „zatočit“ nebo „obnovit a zatočit“. Chcete-li získat ceny, které jsou aktuálně zobrazeny na kole, klikněte na tlačítko „zatočit“. Chcete-li ceny na kole změnit, klikněte na tlačítko „obnovit a zatočit“. Ale nebojte se, pokud obnovíte kolo, stále získáte cenu z nově odhalených pokladů. Nezapomeňte, že vaše sousedství sdílí jedno kolo štěstí! Když ho obnovíte, bude obnoveno pro všechny (další obnovení proběhne během sloučení nového sousedství). To také znamená, že když získáte cenu, tak zmizí pro vaše sousedy! Poslední výhry se zobrazují v dolní části okna, takže můžete sledovat, kdo a jaké ceny vyhrává.


Točení kolem:

Abyste mohli roztočit kolo, musíte nejprve získat Dublony. Jak již bylo zmíněno, můžete je získat plněním letních úkolů nebo z událostí v okolí vašeho města. Můžete také použít diamanty, pokud prostě nebudete moci odolat čekání na další roztočení! Jedno zatočení stojí jeden Dublon a za něj získáte jednu cenu. Případně můžete kolo „obnovit a roztočit“ a vyvolat zcela novou sadu cen pro své sousedství. Bez ohledu na to, co si vyberete, vždy vyhrajete cenu!
Ceny události:

Ceny zobrazené na kole jsou k dispozici pro všechny hráče ve vašem sousedství. Ceny jsou náhodné, ale nebojte se, každé kolo obsahuje zvláštní cenu, kterou lze vyhrát. Nejvzácnější ceny se objevují pouze v jedné kopii v kole a jsou obklopeny zlatým kruhem. Na některých kolech bude k dispozici sada pro Vylepšení lodi a někde Výběrová sada Vraního hnízda. Běžné odměny lze získat až čtyřikrát (můžete vidět, kolik z každé ceny zůstává v kruhu). Pokud například vyhrajete jednu ze specifických cen, které jsou k dispozici čtyřikrát, vaše výhra bude odstraněna z kola a pouze tři z nich zůstanou aktivní pro vaše sousedy. Takto budou ceny mizet, dokud nebudou vybrány všechny ceny na kole. Poté se kolo automaticky obnoví s novou sadou odměn.

Chcete-li získat hlavní cenu události, musíte se vydat na fantastickou plavbu! Ale jak se plavit v nebezpečném moři? Po každém otočení kola obdržíte kompas! Pomocí tohoto kompasu se dostanete přes mapu. Použitím kompasu přesunete náhodně vaši loď o 1-3 místa na mapě. Jakmile dosáhnete cíle označeného znakem X, dostanete odměnu v podobě velké ceny! Mapa se poté vynuluje a vy budete moci započít novou velkolepou plavbu.

Kromě některých položek ze starších událostí máme samozřejmě také zcela novou odměnu: Guvernérovu vilu (vylepšitelnou budovu s 9 úrovněmi). Guvernérova vila poskytne jako základní produkci mince, výzkumné body a spokojenost, a také bonus do útoku pro vaši útočnou armádu. Pokud je vila motivována, bude každý den generovat také zboží vašeho současného věku a jednotky (mějte na paměti, že tato budova může být vypleněna, pokud není motivována).

Guvernérova vila - 9. úroveň

Jak již bylo zmíněno výše, Guvernérova vila je novou velkou cenou. Přesto můžete stále získat Výběrovou sadu Vraního hnízda z loňské akce, jako vzácnou odměnu v kole štěstí:Nové portréty:

A konečně, jako vždy, předvedete svůj pokrok svým přátelům a sousedům získáním jednoho ze čtyř tématických portrétů.


Doufáme, že si užijete točení kolem štěstí a vyhrajete báječné ceny. Jako vždy se těšíme na vaše názory!

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires a užijte si léto! :)

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.