Ledová budoucnost - 1. část + nová CvC mapa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu

Vážení hráči!

24. května
se ve Forge of Empires pořádně ochladí!
Představujeme novou kapitolu v naší hře! Konkrétně tedy zatím jen její první část…
Vaše společnost dospěla k ladnému soužití s přírodou a žije v naprostém klidu a míru, ale stále jsou ve světě neprozkoumané oblasti! Nečekané zprávy vás přimějí vydat se za polární kruh.


Dokončení doby Budoucnost je pro hru významným milníkem. Jak jistě víte, chceme, aby Forge of Empires bylo hrou realistickou. Nebudeme proto po časové ose zacházet už dále, jelikož bychom vlastně tvořili sci-fi.
Od teď tedy budeme vypouštět nový herní obsah trochu jinak.
Všechny herní epochy, které ve hře nyní jsou, byly vždy spuštěny jako celek najednou. Po vydání éry jste pak museli dlouho čekat na další. Rozhodli jsme se proto, že novou dobu vydáme po částech, abyste se na novinky mohli těšit častěji. Nyní tedy vychází první část nové doby – Ledové budoucnosti. Ve stromu výzkumu tedy prozatím uvidíte jen několik počátečních technologií. Nejedná se o kompletní výzkum nadcházející herní doby.


Příběh navazuje na dobu Budoucnost. Světem se rozšíří zprávy o tom, že kdesi za polárním kruhem se skrývá velmi vzácná surovina. Samozřejmě nebudete jediní, kdo se pokusí tento přírodní zdroj objevit a získat pro sebe.
Výpravy do Arktidy se stanou běžnými a jak budete dobou postupovat (v dalších částech), uvědomíte si, jaký vliv na vaše obyvatelstvo má arktická kultura.
Místo cestování v čase se pokusíme nastínit naše různé futuristické vize, ale přitom udržet Forge of Empires v realistickém duchu. Každá další nová doba bude zobrazovat jednu z těchto našich vizí.
S první částí Ledové budoucnosti přichází:
 • 37 úkolů, které vás spolu s vašimi služebníky zavedou na polární výpravu,
 • 8 provincií na mapě kampaně,
 • 15 přeskočitelných úkolů,
 • 15 opakujících se úkolů,
 • 9 technologií k vyzkoumání,
 • 2 obytné budovy,
 • 1 dílnu (vyrábí zásoby),
 • 5 skladů a tedy i 5 nových druhů zboží,
 • 2 vojenské budovy,
 • 1 dekoraci a 1 kulturní budovu,
 • 1 nová velkolepá budova – Socha Gaea,
 • 12 nových portrétů.
Gaea Statue
Gaea, Gaia, Tellus nebo matka příroda - je to ztělesněná planeta Země. Tato socha je určena bohyni, která může být mírumilovná a mocná zároveň.
Socha Gaea vyrábí medaile a zajišťuje vašim obyvatelům spokojenost.
Jakmile se dostanete do této nové doby, určitě si na pobřeží všimnete nového staveniště. S dalšími částmi Ledové budoucnosti se stavba přístavu dokončí a tato budova se stane velmi důležitou v procesu rozvoje vašich měst:Přístav jsme umístili strategicky mimo oblast, kde můžete sami stavět. Aktivován bude, jak už jsme uvedli, s příští vydanou částí Ledové budoucnosti a poté budeme postupně ladit a upravovat jeho funkce. Určitě přitom budeme brát v potaz i vaše názory a připomínky. Nicméně prozatím se jedná o tajemství a více už neřekneme
Rádi bychom zdůraznili, že váš názor nás zajímá a znamená pro nás hodně. Změnili jsme způsob vydávání nových herních dob proto, abyste si mohli častěji užít novinky ve hře a rádi bychom věděli, jak se vám tato cesta zamlouvá. Nyní vydáváme první část Ledové budoucnosti a pro příště bychom rádi zakomponovali vaše názory či nápady, takže se nebojte o ně podělit. Učinit tak můžete v této diskuzi.

Děkujeme!

S pozdravem,
tým Forge of Empires
 

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
S první částí nového věku vám představíme také malý ostrůvek na mapě CvC.


Jak vidíte, nejedná se o provincii Ledové budoucnosti, ale o provincii, kde mohou být použity jednotky ze všech věků. Pro útok můžete použít jednotky z libovolné éry a pro umístění obrany také. Do cechovní pokladnice nově můžete darovat medaile, a také máte možnost vidět, kolik jich aktuálně na skladě je. Na této nové mapě totiž není platidlem zboží, ale právě medaile - slouží pro uhrazení nákladů na vložení obléhací i obranné armády.

Jedná se o poslední provincii, která bude na mapu CvC přidána (ačkoliv Ledová budoucnost nebude poslední dobou výzkumu).

K tomuto řešení jsme přistoupili, jelikož jsme zjistili, že se hlavní činnost na mapě CvC vždy přesouvá do poslední doby (jedná se o přirozený proces). Bude se tak dít i po přidání této nové provincie, vznikla tedy za tímto účelem: bude místem, kde máte možnost bojovat vždy s těmi nejnovějšími dostupnými jednotkami (ať už z Ledové budoucnosti nebo těmi, co přijdou po ní).

I když zde můžete použít jednotky z libovolné éry, budete pravděpodobně úspěšní jen tehdy, pokud použijete jednotky z éry poslední.

Věříme, že vás boje v nové provincii budou bavit!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.