Lektvar

Ahoj, dostal jsem nápad na další lektvar. Jelikož máme červené na podporu útoku a modré pouze pro obranu města, napadl mě další, třetí lektvar a to pro zvýšení obrany útočící armády. Myslím, že by ho uvítalo více hráčů.
 

Svatej

Legenda
Takže další bordel do truhel/k vetešníkovi/do úkolů/do eventů kvůli kterému by byla menší šance získat nějakou pořádnou odměnu?
Za sebe proti, už tak je dost budov na zvedání obrany v útoku dost.
 
Takže další bordel do truhel/k vetešníkovi/do úkolů/do eventů kvůli kterému by byla menší šance získat nějakou pořádnou odměnu?
Za sebe proti, už tak je dost budov na zvedání obrany v útoku dost.
Samozřejmě myslím to i nějak vyladit, kde by odměna byla možná získat. Třeba v denním úkolu nebo koupit u vetesnika. Je to návrh, pro mě jako bojujícího hráče a častému většímu navýšení, by taková věc nebyla špatná.
 
bojující hráč má ve svém městě postavené budovy s bonusy pro útok a lektvary nepotřebuje ;)
Jasně mám nějakých +480/339%
Ale rád si dám ještě 20% k útoku z lektvaru a klidně i zapnu krcmu s 30%. Nebo udělat jen VB, která podpoří pouze obranu k útočící armádě. Bonusy do útoku se dají čerpat všude, ale bonusy pro obranu útočící armády nejsou. Kromě VB a strážní věže, jestli se nepletu.
 

Svatej

Legenda
Ještě olympyjská pokladnice a starověký obelisk.

749/295 a něco bych klidně ještě upotřebil. Míň mrtvejch vojáků /míň poškozenejch je vždycky dobrá věc.
Takže měním názor: Za předpokladu že zisk bude někde kde to nebude bránit zisku něčeho lepšího, tak PRO. :)
 
Super jsem moc rád za reakce, třeba si toho vývojáři všimnou a nejen oni, ale i další hráči, kteří by k tomu mohli přidat i další svůj názor.
 
mě spíš vadí to, že dřív se lektvary daly kumulovat, teď když jsem chtěl použít 2 lektvary na útok tak to nejde ani z různým % ani stejné:-/
 
Nahoru