Letní událost 2014 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
Těšíte se na letní událost? Co byste si chtěli vytočit?
 

DeletedUser7347

Host
Jó kasíno už se těším :D loni jsem si docela slušně nahrabal a můžu (alespon za mne) říci že je to jeden z nejpovedenějších eventů co jsem zde zažil :cool: Tak šup sem s tím ! no kde to vázne ;)
 

DeletedUser

Host
Letni udalost 1 den po planovane aktualizaci, no nechme se prekvapit, jednou se to treba povede ;)
 

DeletedUser11359

Host
Ještě jsem tady letní event neviděl, začal jsem hrát později, takže vůbec nevím, co od něj mám čekat, ale zatím jsem ve všech eventech měl relativní štěstí, tak doufám, že si zase něco nahrabu :D
 

DeletedUser3653

Host
ahoj, bude v tomto eventu mozne ziskat i skrys tulaku?
 

DeletedUser11638

Host
čau mě by spíš zajímalo jestli tam budou dia nebo budovy za dia když by někdo vědel pls odpověd
 

DeletedUser100

Host
Také by mě zajímalo, jak tato akce probíhá, sice tu hru už hraji déle, ale léto jsem vždycky vynechával a tak nevím co od toho čekat :)
 

DeletedUser9061

Host
Zdravím,

letní kasíno je na BETĚ, kde si ho může každý hráč vyzkoušet a poznat jak to celé funguje. Třeba i zjistit co na nás čeká za odměny ;).
 

DeletedUser3139

Host
Tak abyste se ještě více těšili, tak asi tam ty dia možná na konci budou (mám to z info jedna paní povídala... :cool:).
Ale jinak lawno66 má na 110% pravdu! Hup na betu a víte to hned! :cool:
 

DeletedUser2059

Host
Už jen připojit se do našich cechů a budete naprosto dokonalí :)

Michiel - ano zjistil jsem, že lze skrýš tuláků získat
 

DeletedUser3139

Host
Už jen připojit se do našich cechů a budete naprosto dokonalí :)

Tak Thomasi, to od tebe nebylo moc hezké! Myslím, že jsme tu dokonalí i bez vstupu do cechu! A to protože hrát hru, kterou tvoří ta moje oblíbená parta (zahradník, kotelník, vrchní uklízečka a údržbář z INNO) vyžaduje nejen pevné nervy, ale i skoro genialitu. Dokonce si dovolím tvrdit, že kdyby se naše hráčská komunita včetně moderátorů a supportů pokusila se ještě zlepšit, tak by to vedlo spíš ke zhoršení! :cool:
 

DeletedUser11231

Host
Na můj vkus má letošní letní kasíno příliš málo úkolů. Je to hned hotové a než event skončí, člověk sa tam nudí. Navíc, čím míň je úkolů, tím míň je lístků do kola. Takže až si hráč vypráská všechny lístky, žádné jiné nedostane. Diamanty v kole nebudou, ovšem dostat pěknou sbírku diamantů za splnění všech úkolů, to si myslím za to fakt stojí.
Docela sa mi líbí nové eventové budovy, sú pěkné a mají zajímavé bonusy. Pěkné zpestření. A Tuláčích skrýší bude habaděj.

Co sa týče odměn, tak odměny sú pěkné, ty nové, ale těch portrétů je zbytečně moc, takže jestli si vytočím byť jen jediný, tak mňa to nasejří :)
 

DeletedUser9061

Host
Málo úkolů? Málo lístků?

[SPOIL][SPOIL][SPOIL]Minulý rok bylo 25 úkolů (odměnou po 1 lístku)
Tento rok bude 15 úkolů (odměnou 2 lístky).[/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser9061

Host
Nebuďte nedočkaví. Event má začít dnes, což je do 23:59:59 :).
 

DeletedUser11438

Host
Ahoj, neberte to jako rejpání, to je tu normální že se v oznámení neuvádí čas? :D I když musím uznat, že to tady alespoň dáte vědět předem. Moderuji forum u nejmenovaných her, a tam to smíme pustit na forum až poté, co to začne :/

ale to nic nemění na tom-v kolik? :D :D :D
 

DeletedUser9061

Host
Ano, je to zcela normální, že se neuvádí čas. :)
A v kolik? Brzy :D
 

DeletedUser2059

Host
Tady se čas neurčuje protože je to tajná informace. Musíte jednoduše počkat až to na hru příjde.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru