Letní událost 2019 (již brzy...)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16115

Host
Máš pravdu, měl jsem za to, že když je to dekorace, cestu nepotřebuje a už jsem to nezkoumal. V tom případě je to naguvno.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3903

Host
No vida, najednou ta budova vypadá daleko lépe. S tímto se určitě žít dá.
 

Dan 77

Veterán
Virgo vím že kašlali, ale mám pocit že to tam někdo vysvětloval, že pro nebojovníky by to byla velká kudla do zad (už teď lze projít s průměrnou námahou i velmi dobře budovanou obranu) a báli se jejich masivního odchodu.
Tak návrhy byly i na zlepšení Star Gazeru, v obou případech ale byly nejlepší návrhy v tom směru, aby přibyl druhý bonus, třeba výzkumáky.
Virgo naopak změněn na základě zpětné vazby byl, i když naopak tím omezením bonusu - aby neplatil na sousedy, protože někteří na zaspamování významné části města obrannými budovami založili svou hru (nechápu proč, útok tu měl výhodu nad obranou odjakživa, no jejich volba) na úkor produkce, aby téměř nikdo nepronikl do města a nevyraboval jednu budovu za den.
Ale jak jsem psal, i pro Virgo to chtělo 2. bonus.
 

DeletedUser12887

Host
Druhy bonus jsou mince u Virga a první je polovina armády fuč třeba v expedici.
Podle mě ne každý má tak silný útok, takže se hodí i to málo, když se vyjednávat nechce :)
Na sousedy aby platilo Virgo si pořád myslím, že bylo správný rozhodnutí, protože má pořád stejnou možnost jak útočník tak obránce, narozdil od automaticky generovaných bitev v expedici nebo na mapě území, bez možnosti tam dělat svoje vlastní rozhodnutí, zda navýšit útok, či obranu či oboje.
Krom toho jsou tam dvě vlny, zatímco při obraně města i s vysokým obranným bonusem pouze jedna a ve finále teda město a produkci lze uchránit i včasným sběrem a jenom pocit z toho, že mi vyšel pokus na útok na hráče, když jsou na 10. úrovni náhodně pokusy 3 a vyplytvam je na město, kde ani vyjít nemusí mi stejně přijde kontraproduktivní.

Celkově s čím souhlasím, že Project Virgo je spíš zbytečná budova a škoda surovin i FB.

Když si člověk vezme, že to je poměrně nákladná budova v éře Marsu, je si myslím nedomyslena a Star Gazer taky, zvlášť když předtím trvala virtuální budoucnost bůhví jak dlouho.
Když se to shrne je Virgo asi tak podobně zbytečná budova jako Notre dame. Akorát má tu možnost ještě porazit polovinu armády.

Ačkoliv je taky fakt, že Virgo a letní událost již brzy, je trochu jiná debata.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Mince ani nepočítám jako bonus, to je jako by tam nebyl žádný, nestojí to pro mě ani za řeč.
První bonus Virga by si člověk musel načasovat s výběrem na boj ve 4. kole a ušetří tím jenom pár desítek surek (a příp. diamantů) za vyjednávání každý týden.
Jinak s tím tvým zhodnocením souhlasím.
 
protože někteří na zaspamování významné části města obrannými budovami založili svou hru (nechápu proč, útok tu měl výhodu nad obranou odjakživa, no jejich volba) na úkor produkce,

Ano, zrovna teď mám souseda, který si "inteligentně" zastavěl půl města obrannými ohni atd... každý den na mě útočí a každý den mě porazí a nikdy mi nic nevezme, jelikož vybírám za diamanty... (nemám ani jednu obrannou budovu.... proč taky... nejsem blázen)... má cca 1400% obranu a stejně je mu to houby platné, protože na každou jeho obranu mám útočnou armádu, která projde... třeba ne poprvé, ale podruhé rozhodně.... nechápu lidi, kteří jsou ochotni si zapráskat půl města obrannými budovali místo toho aby tam měli něco "produktivního", ale každému co jeho jest... :))
 

DeletedUser3903

Host
jj-už to vypadá lépe..snad se mi ten 8 lvl povede...
Každý, kdo event dokončí, ho dostane. Potřebuješ 9x dokončit mapu pokladu (či co to je) a v průměru by si měl spotřebovat 10 mincí na jednu cestu. A těch získáš 99, takže je to tam i se statistickou pojistkou.

Větší výzva bude získat celou loď. Chce to trefit 6 vylepšení (+1 sada pokud ji nemáte jako já v invu). Ne že by to nešlo, z loňska mám 7 potopených pokladů a to jsem ještě něco tehdy vyplácal na svatyně/renovačky.
Ale jestli se mi bude chtít hrát to ve stylu vše nebo nic (5 vylepšení na konci eventu je logicky k ničemu), nebo půjdu jen po pokladech a renovačkách, to ještě netuším.
 

dudasek

Znalec
add loď:mám nasušené 2 obchodnické sady(loď 1 lvl)+2* upgrade..další pirát do útoku by se šiknul..velkej jak kráva,ale snad se vleze!
potopený poklad je díky tomu,že nepotřebuješ kladiva supr sklad na zboží a je malá..mám ale ještě pár i invu...
 

d arvit

Odborník
otázka jestli je další pirátská lod zas tak skvělá (jasně že je, dokud jsou ve městě terasy tak je kombinovaná síla bonusů lodě vysoko nad) ale stavět lod jenom kvůli % k útoku, když podobný množství šlo získat na poloviční velikosti (kolotoč/oltář)
 

dudasek

Znalec
pirát 8% -kolotoč a oltář 5%...4fp-1fp,0fp...to místo je ale tragický

jasně kolik má ve vyšší době pirát?
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
protože jsi zazděný v nižších dobách ;)
kolotoč 8%, oltář 7% - jak řikám: na útok vychází líp tyhle budovy, kombinovaná síla bonusů je pro lod.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru