Lišta FB - možnost proměnit si na balíček

DeletedUser7629

Host
Nenašel jsem přímo stejný nápad. Bylo by fajn, kdyby si hráč mohl FB z listy vybrat a uložit v podobě FB balíčků, klasicky 10 / 5 / 2 stejně jako mu padají z odměn? Občas zrovna z lišty nepotřebujete nebo z jakéhokoli důvodu, není čas, nehodí se, atp. Šlo by to umožnit si uschovat do skladu do zásoby? Třeba v příštím století?
 

Svatej

Legenda
K tomu dle mě slouží nahazování na 190% arc. ;)
Za mě zjednodušení něčeho co tu už je. Nejde o nutnou funkci, takže PROTI.
 

DeletedUser4749

Host
Proti, ale bylo by fajn dostat na lištu všechny body z výběru města. Možná za deset let...
 

dudasek

Znalec
proti-kdo má přátele/cech/sousedy dovede proměnit +90% lišty v budoucí zisk...musíš se snažit a projet všechny možnosti,zařaď se do vláken náhozů(musíš tedy dotáhnout arc na 80lvl,abys nebyl ve ztrátě)...

edit: Potkávám u sousedů občas možnosti.kdy za 5 dostanu 10,takže člověk bez arcu má za 5 zpět...nebo dostane plánek a 5fp za 6-7fp..když si vzpomenu,že jsem kdysi za obyčejný plánek Diovky,Castelu...dával 8-10fp je tohle skoro zadara
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15961

Host
Proti. Nemělo by se sice zapomínat na ty,kteří Arc 80+ ještě nemají a na 1,9 náhozech by akorát prodělávali. Ale i tak si myslím,že trochu schopný hráč si dokáže nějakou formu výměny domluvit,když bude chtít.
Navíc si myslím,že se Inno naopak dlouhodobě snaží odměny z balíčků co nejvíc přesouvat právě na lištu.
 
Nahoru