lišta hráčů

Ondromass

Dopisovatel
Dobrý den, chtěl jsem se vás zeptat jestli by nešlo vrátit zpět lišta hráčů od začátku hry je otravný když se na jiném světě chci podívat do top hráčů nebo na nějaké určité a musím čekat 2 dny než se mohu podívat
 

Mrtvejmagor

Veterán
Co že myslíš? globální žebříček? ten je vlevo nahoře vedle jména města a nemění se, nemusíš čekat na nic aby jsi se koukl na hráče či jeho město
nebo myslíš lištu sousedů, cechovníků a přátel tam kde je můžeš motivovat, zušlechtovat nebo bojovat? ta je zase dole, a sousedé se ti tam mění každých 14 dní (mám dojem), též nemusíš čekat na nic aby jsi se koukl na hráče či jeho město
 
Naposledy upraveno:

HonzaHonzaHonza

Komentátor

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Lišta hráčů se odemykala výzkumem Doškové domy, novým hráčům se teď myslím odemyká výzkumem Výuka (což je jen o jeden výzkum dál). Sice nevím proč se něco takovýho musí odemykat výzkumem, ale není to zas nijak daleko. Takže jsem PROTI návrhu.

A pokud se chceš podívat na top hráče tak se koukni do žebříčku. Ten by měl být snad dostupný hned po skončení tutoriálu.
 

dudasek

Znalec
na G asi neee-já tam nehraju,tak neposoudím-je to odhad..každej druhej asi ne,je to mladej servr...
 
Naposledy upraveno:

Ondromass

Dopisovatel
jo ale když mě zajímá třeba hráč kterej je ve světě Grientfal a zakládám novou hru kvůli tomu tak pak musím čekat 2 dny než se mi odemkne ta lišta
 

Svatej

Legenda
Záleží co přesně tě na tom hráči zajímá. Pokud ti jde vyloženě o to se podívat do jeho města, tak asi jiná možnost není, ale pokud ti jde o to na jakym lvl má velkolepky, nebo v jakém je cechu, tak od toho jsou stránky na porovnávání ... hráčů. ;)
například https://foestats.com/cz/
 

Hrneček23

Komentátor
PROTI !!!
1. Tohle je pro tvorbu nápadů
2. Opět napsané blbě
3. Opět to nemá hlavu
4.
5. Radši vymaž všechna města a jdi dělat bábovičky na písek.. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru