Los na CB, kritika jen s jiným nápadem

jak by se vám líbil nový los,

  • ano

  • ne


Výsledky se zobrazí až po hlasování.
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Venda Střelec

Komentátor
je treba zavest jina pravidla pro rozlosovani do boju na CB,,, myslim ze ano, vyrovnanost cechu pri rozlosování je zalostna,, hral jsem bitvy ve Zlaté, Platinové i Diamantové lize,, je to plus minus to same,, skoro porad se v dostaveme do situace ze dva tymy bojuji o střed a zbytek paběrkuje,,

nemyslim si ze je to správný system,,

bylo mne tady moc moc moc kritizovano ze system rozlosivani podle souctu velikosti hracu v cechu dohromady je spatny ukazatel,, otazka zni,,,

jake jine cislo udava kvalitu hráče?

popřípadě co urcuje nejlepsi orientaci mezi tim jaky je kazdy dany hrac a co prinasi svemu cechu?

otazka z jiné strany,, nezodpovida cech sam za sebe, za to ze i nekteri hraci nejsou aktivni a jen se vezou jak se rika bez prilozeni do kotle,,?


kritiku beru jen s vlastnim napadem, nejsme v poslanecký sněmovně,, děkuji,,

PS: mé přání, chci pri hre zabavu, ne predem danou nudu a vysledky, chci to ovlivnit,,
 

Lord Org

Psavec
mě je tahle konverzace ukradena, budu se bavit věčně, a ne co kdyby,,

proste je to na hovno jak je to ted, los je na dve věci sami nic nevymyslite a jen kritika,,
apropo kdyz me nazyvas uchem, dostal jsi se vubec ty po 8 mesicich daleko,, nebo jen zavidis ...

Když dojdou argumenty k věci, vypadá pak diskuze takhle.

jo jo jo jo, tím, že tu budeš ostatní urážet, inteligenci svého návrhu nezvýšíš, takhle to nefunguje. Budeš prostě muset přijmout, že jsi navrhl věc, se kterou viditelně další hráči nesouhlasí a celkem podrobně ti napsali proč, inteligentní hráč by ty argumenty uznal nebo s nimi alespoň normálně polemizoval, ty přejdeš k nadávkám. Dospělá reakce ... :rolleyes:
 

Venda Střelec

Komentátor
to take neni k věci,,, je se nebudu babrat v tom co bylo,, ja jsem se take uchem nenazval,, a navic napsal jsem opakovane v poslednim zveřejnění co je celá podstata problému, jak jsem jiz psal kritizovat umi každý,, ale jaky by mel byt ten správný směr prodle ktereho by se melo losovat,,,.?
 

Henzis

Znalec
to nemyslíš vážně ze mame stejné moznosti, všichni a proc nekdo udela za Cb 15 k bitev a nekdo je rad za 700,,, za CB,, a kazdy den jede oslabení 40 a vic,,
Myslím. Všechny cechy mají stejné možnosti. Nebo si myslíš že ty silné kooperující dostali od INNA nějakou výhodu.

A než začneš psát že patřím do silného cechu. Užil jsem si i boje v 5 členném cechu. A většinou jsem se domluvil se silnějším cechem o jednom dvou sektorech.
 

Auri

Turista
Tak především by bylo dobré nějaké vyjadření od INNA k současnému zabetonovanému systému losování, kdy se sestavy v CB skoro vůbec nezměnily už několik kol. Objevily se reakce (prý od vývojářů), že je to ok, na druhé straně i info, že se pracuje na nápravě. Mohlo by INNO místo prázdných proklamací k 9 výročí, jak jsou pro ně hráči důležití, ukázat konečně skutečný zájem a říct co, je tedy pravda?
 

Venda Střelec

Komentátor
jo to nevim, ještě jsem nebyl v super cechu, abych mohl posoudit nějaké výhody,, hra ma podle mne neskutečné možnosti jak ji lze hrát, ale ty CB, sezóna za sezónou to samé,
otázka zní co nás baví na CB,,,
1. odmeny,
2. měl by i samotný boj,
3. vymýšlení taktiky,
4. pocit vítězství,

hmmm, od 1 do 4, s tím se nějak srovnám,

co nebaví,
1. čas nad tím ztrávený,
2. velmi častý špatný los,

v 1 nic moc nejde udělat,,

ale 2 je k diskuzi, když se nezačne, bude to stejné a celá situace se bude zhoršovat,

ba si myslim, u slabsich cechů demotivace, vetsi rozdili mezi nejsilnejsimi cechy, z duvodu nemoznosti uspět v CB

chci skutečné dramatické vyrovnané CB, radost z porazky soupeře, poucit se z prohry,

8 vyrovnanych cechů, a je to,, najit ten správný ukazatel, ktery by urcil, podle jakých pravidel by se mela každá 8 vylosovat,

tohle není zábava, téměř práce,,,
 

d arvit

Odborník
to nemyslíš vážně ze mame stejné moznosti, všichni a proc nekdo udela za Cb 15 k bitev a nekdo je rad za 700,,, za CB,, a kazdy den jede oslabení 40 a vic,,

čas a ,,kvalita" cechu - někde prostě moc bojů neuděláš s žádnym účtem
na druhou stranu - myslíš že 15k bojů je zadarmo?? - nemáš ani ponětí jak moc náročné to je - počet hráčů kteří to dokážou jde spočítat na prstech jedný ruky nešikovnýho truhláře (P.S. - jedna naše hráčka udělala minulý kolo přes 25k bojů ;))

ale ne o na tom je,, hosi vysvetlujite to tady a ja nemam slov,, ale řešení žádné,, ja se alespon pokusil delat neco s tim ze posledni 3 mesice stoji CB pekne na hovno,,

zkušení hráči ti řikaji že tvůj nápad je absolutní nesmysl - ono zní hezky snažit se něco vymyslet, ale nápad který by fungoval i v reálu si ani nedovedu představit bez kompletního systému překopání CB a do toho inno nepůjde, proč?? neptej se - léta zkušeností s innem..
pokud někdo navrhne systém který by mohl fungovat podpořim ho všemi deseti..

proste je to na hovno jak je to ted, los je na dve věci sami nic nevymyslite a jen kritika,,

už jenom tahle věta dokazuje že netušíš jak ten LOS cechů vůbec funguje

apropo kdyz me nazyvas uchem, dostal jsi se vubec ty po 8 mesicich daleko,, nebo jen zavidis kde jsem za takovou kratkou dobu,, napis mne kolik jsi mel bitev vyhraných,, v 8 mesicich,,, jake jsi mel mestecko,,,, pochlub se,,, nebo se pochlub do jakeho oslabeni jsi se dostal diky armádě v CB v 8 mesicich,, kdyz se kouknu na tve město, je vidět ze je to odehrané casem, zadna invence, chapu ze cesty vedou do Rima, jak se to říká ve hře, ale probuh to si po takove dobe co to hrajes nemuzes postavit mesto, vzdyt by jsi mel i 3, možná i 4 budovy,, velké navíc

další důkaz že nevíš o hře a její historii absolutně nic - jinak by jsi takovouhle blbost nenapsal (pokud nedokážeš přijít na to proč je to blbost klidně se zeptaj - já nebo jiní hráči ti to vysvětlíme
takovéhle ohodnocení hráče dle města (a počtu VB?? to už nemyslíš vážně ne?,) - každý hráč má město dle svého a každý hraje jak se mu zachce, navíc je to jen hra - nejde o život a výkony jak na olympiádě..

bylo mne tady moc moc moc kritizovano ze system rozlosivani podle souctu velikosti hracu v cechu dohromady je spatny ukazatel,, otazka zni,,,
jake jine cislo udava kvalitu hráče?
popřípadě co urcuje nejlepsi orientaci mezi tim jaky je kazdy dany hrac a co prinasi svemu cechu?
otazka z jiné strany,, nezodpovida cech sam za sebe, za to ze i nekteri hraci nejsou aktivni a jen se vezou jak se rika bez prilozeni do kotle,,?

správná odpověd je že žádné číslo neudává kvalitu hráče a i kdyby ho udávalo tak je více různých kvalit a to že je hráč kvalitní v jedné neznamená že je kvalitní v jiné ,,kvalitě"

hráči co se vezou jsou většinou v menších ceších s nižšší pozicí - ale i to nejde vzít doslova - dle tohoto hodnocení by náš cech patřil mezi ně a přesto drtíme cb spolu s cechem o 10 pozic výše (v první top 10)

otázka zní co nás baví na CB,,,
1. odmeny,
2. měl by i samotný boj,
3. vymýšlení taktiky,
4. pocit vítězství,

co nebaví
1
2

pouze č. 1 - odměny
samotný boj přestal přinášet požitek někde ve středověku při automatu
taktika je už dávno vymyšlená a lepší nevymyslíš - je tak účinná že vznikaji vlákna na změnu systému cb
jak pro koho - pro někoho je to rutina a je mu jedno jestli je první nebo druhý když má dost odměn

čas můžeš ovlivnit na jednu stranu snadno
špatný los - problém je že vyrovnanost existuje leda tak na nízkých úrovních mezi nečinnými cechy - výš už neexistuje

edit: jen dodám že systém může mít jaký chce pravidla ale v okamžiku kdy se potká s lidskou vynalézavostí prohraje.
před pár koly jsme se v cb potkaly 4 dalo by se říct vyrovnané cechy, i když já bych to spíš nazval 4cechy zvyklé těžit z minima maximum a místo krutého boje nastoupila diplomacie a celou mapu jsme si rozdělili napůl (2 cechy na jedné půlce, 2 cechy na druhé půlce) a bylo vymalováno.
stejně tak, pokud neni na mapě nikdo kdo by vydržel naše tempo domluví se spolupráce se 2 cechy.

prostě je to tak, že dokud ze systému lze získat hojné odměny, je v lidské přirozenosti vymyslet systém, který jim umožní jich získat co nejvíc s co nejmenšími náklady důsledkem čehož nastane situace která nastala ted a žádná změna systému (rozlosování) tomu nepomůže.
Je úplně jedno jestli se potká cech A+B a jinde C+D nebo A+D a B+C
nebo dokonce A+B+C+D a na druhé mapě e+f +g+h (rázem se z nich stane E+F +g+h)
nebo B + e+f
lidi prostě systém využijí ve svůj prospěch.

doufám že jsem to napsal alespoň trochu srozumitelně
 
Naposledy upraveno:

Venda Střelec

Komentátor
Omlouvamse vsem ze jsem sd nechal vtahnout do diskuze co nesouvisí z tematem a za svá prchlivá vyjádření se omlouvám

nu skvělé, každý jede své, ale daný problém se neřeší,,

My třeba teď jedeme CB a z 8 týmů jsou tam dva co hrají o střed, zbylá místa 3. až 8. paběrkuje, nemaji šanci prolomit ledy,, co na plat ze 6 cechů je vyrovnaných,, mohlo by se hrou CB pěkně pobavit, ale nemůže,

to je oč tu běží,,
 

Venda Střelec

Komentátor
Já mám nápad. Slosovat cechy podle plnosti pokladny. Když má někdo hodně zboží může si dovolit hodně budov. Mému cechu z minulých CB krvácí pokladna.
je to složité najit pro všechny kompromis,, ale ja si myslim ze by bylo na zvážení neco s tím dělat,, ted v CB mame 2 z 8 cechů co mají hráče do první 10 v cechu a maji více nez zbylé cechy,, pro nas smolík
 

Venda Střelec

Komentátor
čas a ,,kvalita" cechu - někde prostě moc bojů neuděláš s žádnym účtem
na druhou stranu - myslíš že 15k bojů je zadarmo?? - nemáš ani ponětí jak moc náročné to je - počet hráčů kteří to dokážou jde spočítat na prstech jedný ruky nešikovnýho truhláře (P.S. - jedna naše hráčka udělala minulý kolo přes 25k bojů ;))



zkušení hráči ti řikaji že tvůj nápad je absolutní nesmysl - ono zní hezky snažit se něco vymyslet, ale nápad který by fungoval i v reálu si ani nedovedu představit bez kompletního systému překopání CB a do toho inno nepůjde, proč?? neptej se - léta zkušeností s innem..
pokud někdo navrhne systém který by mohl fungovat podpořim ho všemi deseti..



už jenom tahle věta dokazuje že netušíš jak ten LOS cechů vůbec funguje



další důkaz že nevíš o hře a její historii absolutně nic - jinak by jsi takovouhle blbost nenapsal (pokud nedokážeš přijít na to proč je to blbost klidně se zeptaj - já nebo jiní hráči ti to vysvětlíme
takovéhle ohodnocení hráče dle města (a počtu VB?? to už nemyslíš vážně ne?,) - každý hráč má město dle svého a každý hraje jak se mu zachce, navíc je to jen hra - nejde o život a výkony jak na olympiádě..



správná odpověd je že žádné číslo neudává kvalitu hráče a i kdyby ho udávalo tak je více různých kvalit a to že je hráč kvalitní v jedné neznamená že je kvalitní v jiné ,,kvalitě"

hráči co se vezou jsou většinou v menších ceších s nižšší pozicí - ale i to nejde vzít doslova - dle tohoto hodnocení by náš cech patřil mezi ně a přesto drtíme cb spolu s cechem o 10 pozic výše (v první top 10)



pouze č. 1 - odměny
samotný boj přestal přinášet požitek někde ve středověku při automatu
taktika je už dávno vymyšlená a lepší nevymyslíš - je tak účinná že vznikaji vlákna na změnu systému cb
jak pro koho - pro někoho je to rutina a je mu jedno jestli je první nebo druhý když má dost odměn

čas můžeš ovlivnit na jednu stranu snadno
špatný los - problém je že vyrovnanost existuje leda tak na nízkých úrovních mezi nečinnými cechy - výš už neexistuje

edit: jen dodám že systém může mít jaký chce pravidla ale v okamžiku kdy se potká s lidskou vynalézavostí prohraje.
před pár koly jsme se v cb potkaly 4 dalo by se říct vyrovnané cechy, i když já bych to spíš nazval 4cechy zvyklé těžit z minima maximum a místo krutého boje nastoupila diplomacie a celou mapu jsme si rozdělili napůl (2 cechy na jedné půlce, 2 cechy na druhé půlce) a bylo vymalováno.
stejně tak, pokud neni na mapě nikdo kdo by vydržel naše tempo domluví se spolupráce se 2 cechy.

prostě je to tak, že dokud ze systému lze získat hojné odměny, je v lidské přirozenosti vymyslet systém, který jim umožní jich získat co nejvíc s co nejmenšími náklady důsledkem čehož nastane situace která nastala ted a žádná změna systému (rozlosování) tomu nepomůže.
Je úplně jedno jestli se potká cech A+B a jinde C+D nebo A+D a B+C
nebo dokonce A+B+C+D a na druhé mapě e+f +g+h (rázem se z nich stane E+F +g+h)
nebo B + e+f
lidi prostě systém využijí ve svůj prospěch.

doufám že jsem to napsal alespoň trochu srozumitelně
odpověď na nudnou hru automatem,

mě bojovat baví, je to pro mne výzva, posilam malou ukázku toho jak se dá v CB bojovat pri oslabení 44, bez automatu, s využití terenu s armadou 196/217,

taktika pri bojich je krásná věc, ne nadarmo mne stačí Alik na 6 a doupě tuláků,,

jsem pro aktivní boj,
 

Přílohy

  • Screenshot_20210402_095940_com.innogames.foeandroid.jpg
    Screenshot_20210402_095940_com.innogames.foeandroid.jpg
    825 KB · Zobrazení: 12
Ahoj, tato hra byla o výstavbě a postupném dlouhodobém vylepšování ,bohužel bitky tento system zcela narušily ,pokud jste v silném cechu a točíte sektory ,tak se bez problémů dá získat 1000 výzkumných bodů za den,jediné možné řešení a návrat k normálu je zrušení automatické bitky,bezmyšlenkovyté klikání vidím jako hlavní problém bitek,pokud bude každý hrát běžnou bitku ,tak už nebude dělat 1000 výzkumáku denně a nebudou se neustále rozevýrat bodové nužky na prvních příčkách jednotlivých hráčů,každý at si spočítá kolik ziskal bodů třeba za celý event a porovná to s tisícem za den za bitky
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru