Los na CB, kritika jen s jiným nápadem

jak by se vám líbil nový los,

  • ano

  • ne


Výsledky se zobrazí až po hlasování.
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

d arvit

Odborník
je to složité najit pro všechny kompromis,, ale ja si myslim ze by bylo na zvážení neco s tím dělat,, ted v CB mame 2 z 8 cechů co mají hráče do první 10 v cechu a maji více nez zbylé cechy,, pro nas smolík

to neni o losu nebo o systému - to je o taktice a domluvě mezi hráči - ted když je taktika profláklá budou vždy 2 cechy co budou točit střed a zbytek bude víceméně koukat - píšu ti to stále dokola, neni to o bodech a pozici v žebříčku.
můžete ten systém nabourat - sežeň 20 členů cechu a ve 3 ráno během 1 minuty zaberte území, postavte tam za dia věže a jděte dál, postup stále opakujte a nabourávejte jim spolupráci třeba vás potom někdo pozve aby jste s nim spolupracovali a zabrali půlku území..

pokud to nedokážete tak neni problém v těch 2 cechách ale ve vaší ochotě a možnostech - aneb jak se řiká: neexistuje oběd zdarma, chtěl(i) by jste být úspěšní a nic neobětovat?? sníte.

odpověď na nudnou hru automatem,

mě bojovat baví, je to pro mne výzva, posilam malou ukázku toho jak se dá v CB bojovat pri oslabení 44, bez automatu, s využití terenu s armadou 196/217,

taktika pri bojich je krásná věc, ne nadarmo mne stačí Alik na 6 a doupě tuláků,,

jsem pro aktivní boj,

tohle tě časem přestane bavit a mimochodem tohle je přesně jeden z důvodů proč si neškrtáte v cb - neni to o tom si tam užít boj a ale za co nejmín vynaložených zdrojů (=surky z pokladny) získat co nejvíc bojů (boj na automat ze 4 věží stovkykrát denně) a z toho plynoucích odměn (fb,surky,dia)

jak dlouho ti trvá dokončit boj ručně?? 1-2 minuty?? na automat to trvá 1-2s - chceš udělat 1000 bojů denně ručně?? zapomeň

ruční boj si užívej při louskání obran sousedů nebo při boji s vyspělejší armádou na mapě - případně bojem o nevýznamné území při vysokých oslabení v cb

chceš měnit systém - ale tvůj návrh nic nezmění, změn svůj přístup, změn cech a poslouchej rady zkušenějších
 

Venda Střelec

Komentátor
vtipná odpověď,
jestli to tedy byla odpověď,,
co se týká tvé odpovědi, ta sem nepatří, já to uvedl jako zajímavost a né, aby jsem vytvořil nové stéblo pro ty, co se snaží tuto myšlenku stále dokola odvracet,,

poslouchat starsi,,
kam se dostanu,, do 3. až 8. místa v CB, tam uz jsem, takze rady starších jsou v této rovině k ničemu, promiň za upřímnost,,

pokud potřebuješ bouchat 1000 bitev denně, bouchej si, to je urcite podstata hry?,,

já prostě chápu, že ten kdo je v cechu, který stale dokola bojuje o sopku, nemá nutkání s tím něco dělat,, sezónu co sezónu je v klidu, protoze z toho má,,

tak ať upraví pravidla proto, jak obsáhlá bude diamantova liga, přeci nejlepší cechy a hráči nebudou trpět tím, že do diamantové ligy se dneska dostane kde kdo,, a pak si ještě ty slabší stěžují,, bude nejlepší aby v diamantove lize bylo jen 16 nebo max 24 cechů, je co se týká mým odhadem,, co si budeme povídat, jak se má potom člověk porovnat z konkurenci, když chci být nejlepší, musím bojovat s nejlepšími,,

a ne že jako 5 cech porazím společně 9 cechem 25, 27, 36, 40, 41, 43, protože vlastně jejich celé cechy mají hodnoty jako 1 až 5 hráčů v lepsim cechu,

můj primární cíl je cech vybudovat, né se někam připařit a dělat jak moc jsem dobrý

myslíte si že je správné aby někdo rostl na úkor jiných, v tomto úhlu pohledu je to tak, rozevírají se nůžky, a ten kdo to vidí jinak, tak je jasné že patří do jiné skupiny a neměl by tady cokoli říkat,, protoze jeho pohnutky jsou jiné nežli to co chci řešit,
 

d arvit

Odborník
chápeš to celé úplně špatně, nevidíš souvislosti, voláš po změně ale nechápeš principy a důsledky...

chceš vybudovat vlastní cech - v pořádku proč ne, je to jistě chvályhodné a nesmírně těžké, zvlášť na starém rozjetém světě.
v takové situaci nemůžeš ani myslet na to aby jsi (pravidelně) bojoval o první místa v (diamantové) lize, chceš vyrovnanost a kde jí chceš nalézt?, kolik je asi tak malých cechů s aktivními hráči - tvůj návrh by změnil maximálně to že by se 8 stejných cechů potkávala stále dokola kde by jsi ty a tvůj cech brali první místa protože jste nejaktivnější v dané bodové třídě

cb jsou systém který dovolí nováčkům během krátké doby dohnat staré hráče.

abych přestal v této debatě tak se vracim na začátek

jsem proti návrhu protože by stejně nepřinesl žádanou změnu
s kym by asi bojoval nejlépe hodnocený cech?? stále dokola s 10 cechy (ted může bojovat s dalšími 20-30)
 

Venda Střelec

Komentátor
chápeš to celé úplně špatně, nevidíš souvislosti, voláš po změně ale nechápeš principy a důsledky...

chceš vybudovat vlastní cech - v pořádku proč ne, je to jistě chvályhodné a nesmírně těžké, zvlášť na starém rozjetém světě.
v takové situaci nemůžeš ani myslet na to aby jsi (pravidelně) bojoval o první místa v (diamantové) lize, chceš vyrovnanost a kde jí chceš nalézt?, kolik je asi tak malých cechů s aktivními hráči - tvůj návrh by změnil maximálně to že by se 8 stejných cechů potkávala stále dokola kde by jsi ty a tvůj cech brali první místa protože jste nejaktivnější v dané bodové třídě

cb jsou systém který dovolí nováčkům během krátké doby dohnat staré hráče.

abych přestal v této debatě tak se vracim na začátek

jsem proti návrhu protože by stejně nepřinesl žádanou změnu
s kym by asi bojoval nejlépe hodnocený cech?? stále dokola s 10 cechy (ted může bojovat s dalšími 20-30)
také mne napadlo, ubrat počet bitev, vypnout automaty, upravit odměny, přizpůsobit obtížnost bitev, ono by stálo i za hřích, aby byli propracovanější,

s tou špicí máš pravdu, tam by to skřípalo,
 

Venda Střelec

Komentátor
Ale ty tady furt operuješ s představou, že body v žebříčku hráčů jsou nějakej použitelnej ukazatel čehokoliv. Nota bene, když sečtu body všech lidí z cechu.
Takže budeš mít 1 člennej cech, kde bude sedět hráč J s 1 352 782 000 bodama a proti němu nasadíš 20ti člennej cech, kde každý hráč má +- 67 639 000 bodů.
z tvého byrokratickýho pohledu to je přece OK, oba cechy mají 1 352 782 000 bodů. Z faktickýho hlediska je to 20:1 přesila. Za mýho mládí se takovejm situacím říkala cikánská férovka. :rolleyes:

A teď si představ situaci, kdyby hráč J získal ty body čistě pacifistickým hraním - má sotva 1000 bojů, ale velkolepky na 500+ levlu.
Naopak v 20ti členném cechu jsou relativně nový hráči s nízkejma lvl budov, ale jedou boje jak divý a každej má na kontě 80 000 bojů a více.
Jo, fakt vyrovnaný.:rolleyes:
Zdravím všechny,
co je tohle za příklad,, a to s tim souhlasíte,, víte, že se do takové situace nedostaneme a nebudeme tady srovnavat extrémy, pokud chce být někdo sám ve svém vlastním cechu, neberme mu to, je to jeho strategie, ale někdo by měl dotyčnému říci, pokud ho zná a jen si tak někdo nevymyslel, aby zaplnil tuto diskuzi blabolem, že se jedná o kolektivní hru a podle toho by měl přizpůsobit hru

hoši opravdu by jste se měli zamyslet co tady kritizujete, hlavně jak, sice jsem nováček i co se týká diskuzi, ale kdyz me pálí pata, tak prostě pálí

a prosím at už do diskuze nepřispívájí hráči co si týden co týden mastí kapsu v CB a díky pravidlům jim to vychází na úkor jiných cechů, o mnoho slabších,

rád bych dostal popisek pro tuto situaci od člověka co tu tytuloval cikánská bitka,,

Myslím si, že je jasné o co jde některým lidem, co do teto diskuze přispěli svou troškou do mlýna ,,

ji mi líto i to že musím poslouchat výmysli od lidí co se nedokážou zamyslet trochu globálněji,,

ale co odraz dnešní doby, proč bojovat proti silnějšímu soupeři, proč bojovat proti Buvolovi,, když mám stádo Inpal,,

Toť představa o žebříčkách,,
 

Venda Střelec

Komentátor
a co ti mám říci na argument cech s jedním členem, , jako chápeš se, jen dokážeš urážet, apropo, si tipni, kdo tyto aspekty do této diskuze vnáší, nejsem vědec, ale je mi jasné že u mne to nebude, a přijde mne trapné že si o tom píšeme,, jasně jsem řekl že na názor někoho kdo si mastí každý týden kapsu na Cb, na úkor jiných cechů jen díky losu, mne nezajímá, myslim si ze kdyz nekomu šáhneš na obživu, bude se vždy zlobit, to je jádro pudla, proc tu slyšíme takovéto názory,
 

Venda Střelec

Komentátor
tak mne prosím vysvětlete co jste do této diskuze vnesli vy,,, a povidejte kdo pak z vas si mastí kapsu a nema v teto diskuzi co delat,,
 

Venda Střelec

Komentátor
tak mne prosím vysvětlete co jste do této diskuze vnesli vy,,, a povidejte kdo pak z vas si mastí kapsu a nema v teto diskuzi co delat
 

Venda Střelec

Komentátor
a když mě máte dost, proč jsem píšete,, máte úplně jiné zájmy, to nemate co dělat, chci se bavit s lidmi ktery maji podobny problem se hrou jako já,,,
 

Venda Střelec

Komentátor
mam zde vypsat jaký jste hráči, co běžně hrajete,, vy v životě nemůžete se mnou souhlasit, ale věřte, lidí jako je vás, je stále míň než těch nespokojených,, akorát nejsou v diskuzích,, tento problém se už kumuluje dlouho a jen jeho zesměšňováním nezmizí,, to si myslim zase já,,
kdyby jste se nebáli můžeme se představit,, kdo má jaké pořadí, , jak dlouho hrajem, a co ve hře se nejvíce hraje,, aby všichni věděli v této diskuzi jaké má kdo opravdové zájmy,,

co vy na to,, a co na to vaše trpělivost,,
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru