Losi louka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14536
  • Vytvořeno

DeletedUser14536

Host
Zajímalo by mě jestli se k tomuto eventu někdy vrátíte.Chybi mi jedna budova a není možné ji nikde získat.Dekuji za odpoved
 

Svatej

Legenda
Já jsem PRO. Zimní set z roku 2017 považuju za druhý nejlepší set co vymysleli a bezesporu za ten nejlépe přizpůsobitelný svými bonusy. :) Rád bych viděl možnost tyto budovy znovu získat.:rolleyes:
 

Svatej

Legenda
Dovolím si hádat že tvůj názor pochází z toho že jsi si se sadou pořádně nepohrál. ;)
třeba můj současnej set dává:
15FB, 18% útoku, 35 zboží a nějaké nepodstatné bonusy jako % ke kladivům a zlatu, spokojenost, kladiva, zlato a medaile
a to na ploše 6*11
Na wikia jsou plány i na mnohem výkonější soustavy, které na FB vyrovnávají či překonávají svatyně, ale na ně mi scházejí budovy :D
latest

latest
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
mohli by to dát alespoň do denních výzev..kdo nechce nechá plavat...komu na tom záleží musí máknout...docela často se mi ukazuje sadu "indický palác":všeho mám dostatek a samotný palác mi furt nepadl..z eventu mám jen 2 :((
 

Svatej

Legenda
Jak píšu, na výkonější set potřebuju víc budov. ;) Navíc zapomínáš že svatyně znalostí nebo indická fontána bez sloní fontány ti nedají útočnej bonus, který je ve vyšších érách téměř stejně důležitý jako FB.
 
Nahoru