Města

Daniel V.

Psavec
Chce všem ukázat Vaše město? Že ano? Tak sem plácněte Váš screen a můžete se kochat.
Návod: stiskněte klávesu PrtSc upravte v malování (viz TOTO) a dejte to sem.
 

Svatej

Legenda
Ale tak tohle snad není nutné... jsou tu horší vlákna ve fan art sekci a zrovna tohle je alespoň teoreticky k něčemu :D

Jen škoda že na fórum mi většinou nejde vkládat obrázek z důvodu přílišné velikosti.
:rolleyes: a snižovat kvalitu se mi nechce, takže odkaz. (schválně jak dlouho vydrží)
 

RomanS24

Člen
A pro všechny co nejedou na windows ale na Mac OS a chtěli by se zde pochlubit tak pro ty klávesa PRtSC je k ničemu protože takovou klavesu Mac nemá pro ty je tento návod. (když něco děláš měl bys zjistit i jak se to děla na druhym systému než něco sem dáš )

  1. Shift + Command + 3 takes a screenshot of the entire screen.
  2. Shift + Command + 4 lets you highlight a specific part of the screen to capture.
  3. Shift + Command + 5 opens the screenshot menu, which lets you do both of the above, as well as record videos and edit your screenshot options.
 

RomanS24

Člen
Tak protože tu je někdo kdo v roce 2021 neovládá angličtunu ale musí duplikovat vlakna tak pro něj přídává, českou mutaci toho jak udělat obrazek obrazovky na macu



1616960602468.png

  1. Snímek obrazovky pořídíte současným stisknutím a podržením těchto tří kláves: Shift, Command a 3.
  2. Pokud se v rohu obrazovky objeví miniatura, kliknutím na ni můžete snímek obrazovky dále upravit. Nebo počkejte, až se snímek obrazovky uloží na plochu.
 

Roginel

Komentátor
Ale tak tohle snad není nutné... jsou tu horší vlákna ve fan art sekci a zrovna tohle je alespoň teoreticky k něčemu :D

Jen škoda že na fórum mi většinou nejde vkládat obrázek z důvodu přílišné velikosti.
:rolleyes: a snižovat kvalitu se mi nechce, takže odkaz. (schválně jak dlouho vydrží)
asi bych napsal něco podobného:

a nejvíce se mi líbí to spojení vody v rámci galaxie, krakena a vraního hnízda :) .. to se inno musí uznat, že nad tou grafikou opravdu někdy uvažuje
 

Daniel V.

Psavec
Tak protože tu je někdo kdo v roce 2021 neovládá angličtunu ale musí duplikovat vlakna tak pro něj přídává, českou mutaci toho jak udělat obrazek obrazovky na macu



Zobrazit přílohu uživatele 4870

  1. Snímek obrazovky pořídíte současným stisknutím a podržením těchto tří kláves: Shift, Command a 3.
  2. Pokud se v rohu obrazovky objeví miniatura, kliknutím na ni můžete snímek obrazovky dále upravit. Nebo počkejte, až se snímek obrazovky uloží na plochu.
Já vím co to znamená, ale pro ty co to neví nebo to tu chtějí mít česky.
 
Nahoru