Mafia

DeletedUser1698

Host
Čau tak tohle asi taky už hrál skoro každej aspon jedničku určitě a to Mafia...:cool:
Podle mě jedna z nejlepších her....a hlavně mě těší že je to česká hra...je propracovaná člověk se u ní nenudí má dobrej příběh a i hudba je super hlavně ve dvojce....
A jakej máte názor na tuhle hru vy...?

To tady nikdo nehrál mafii nebo co...?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Hral jsem jen 2 a je to bomba,bodl by multiplayer
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Mafia je legendární hra.
Originální a dobře vymyšlený příběh, senzační grafika (a to i na dnešní dobu).

Co se týče druhého dílu této skvělé hry, moc mne neoslovil.
Neříkám, že onen díl je špatný, to bych si nedovolil, ale nezaujal mě celkový výsledek.
Dobrá, grafika je více než dobrá. Ale postrádám kvalitu příběhu a hlavně mě chybí délka. Hra jako taková je dosti krátká, o tom žádná. ;)
 

DeletedUser1698

Host
Já mám teda radši druhý díl...líbí se mi že je v jedné kapitole propojená s jedničkou...a co se týká té délky tak souhlasim že by to mohlo být delší....
 

DeletedUser

Host
jedničku sem nehrál, a zajímá mě v jaký kapitole je propojená dvojka s jedničkou ;) jinak samozřejmě hra mohla být delší, o tom žádná, snesl bych tak dvoj, ba dokonce až trojnásobný počet kapitol, protože hra jako taková má potenciál, ale má prostě krátký příběh
 

DeletedUser1843

Host
Milujem Jedničku aj Dvojku, ale pri Dvojke ma nehorázne štvalo ako základnú hru osekali a to, čo z nej zobrali prerobili na dlc-čka. Vidieť to napr. na tom ako povie na začiatku Bruski Vitovi, aby sa sem kedykoľvek stavil po nejakú prácičku a nakoniec sa tu už nič nedá urobiť. Krádeže áut jednoducho presunuli k Jimmymu. Jimmyho tvár je navyše "prišitá" na Vitovu a to, že jednotlivé misie pôvodne rátali s tým, že majú byť pre Vita vidieť aj v tom, ako na neho nepriatelia občas pokrikujú, že bude prvý Talian, ktorého zabijú. Vito mi celkovo neprirástol k srdcu ako v Jedničke Tommy. Naopak Joe bol klasa a škoda, že sa mu Joe´s Adventures nevenovali viac.

Niektorí sa síce sťažovali na spôsob jazdy v autách, to mi ale vôbec nevadilo a tiež som vcelku strávil koniec, ktorí viacerí za koniec ani nepovažujú. Užil som si aj to, že som si mohol zajazdiť v zime.
 

DeletedUser8043

Host
Tahle hra je moc dobrá :)

Co je v dvojce nového?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru