Matematika

Hra má závažné mezery v matematice - konkrétně u úkolu "Navštiv 45 krčem" jsem jich navštívila 47, počítadlo u úkolu tvrdí, že 41. Protože jsem si toho všimla už několikrát, poctivě si každou návštěvu počítám. A na rozdíl od hry, do 45 ještě pořád počítat umím. Jen nevím, jestli je to chyba nebo úmysl.
 

Budik

Dopisovatel
Přesně - stačí pořádně číst. A krčma má dvě možnosti . buď šipku pro návštěvu (ty počítám) nebo hodiny a na ty samozřejmě neklikám.
Zobrazit přílohu uživatele 5302
Vsiml jsem si, ze kdyz rychle roluju listou pratel, tak musim cekat par sekund, nez se ten "status" krcmy aktualizuje.

I tak kdyz to jedu podruhe, tak nekolikrat jeste donotivovavam - chodim do krcmy.
 
Jj, to je pravda, možná že když kliknu na několik krčem rychleji za sebou, tak to počítadlo neumí nebo nechce reagovat tak pohotově. Nevím jak to mají v INNO nastavené, ona spousta věcí je stavěna tak, aby hráč byl tlačen k utrácení (a tím pádem nákupu) diamantů. Tahle snaha čouhá z celé hry tak urputně, že když půlku uřízneš, ještě zbyde dost na basebalovou pálku - abych použila příměr klasika...
 

dudasek

Znalec
"Pay to Win"=zaplať a vyhraješ...ale nemusí to být pravda:je mnoho aktivních hráčů a klikařů,kteří to dávají bez peněz....
někteří ty diamanty rýžují na dalších světech...

akorát mi dodnes není jasné,co vyhraje nejlepší hráč ....asi diplom
 

Stanley Tweedle

Komentátor
To se mi občas stává taky. Ale je mi ukradeno jen trochu, 1-2 návštěvy. Asi takový desátek. A vzhledem k tomu, že na report nikdo zodpovědný nereagoval, asi to je schválně a má to tak být.
 

Šihi

Nováček
Taky se mi to stává, ale jak píše Budik, možná to bude něco s tou aktualizací stavu krčmy. Zkus ji po návštěvě vždycky ještě otevřít, jestli tam opravdu jsi :) Já jsem na to línej ;)
 

Dobrodej

Komentátor
taky se mi to stává a to jak u krčem tak u podpory/motivace, snažil jsem se najít důvod nebo vazbu kdy se to děje, ale nic jsem nevyzkoumal. Ale stalo se mi to jak v prohlížeči, tak při hrani na tabletu s iOS. Napadá mě pouze nějaká drobná vada v komunikaci mezi serverem a herní platformou. Ale určitě kvůli tomu nepočítám každý úkol, stejně platí to co je ve hře...
 

RTV4

Psavec
Stane se to, když se pokusíte někoho motivovat, ale v tom městě nelze nic motivovat.
 
Nahoru