Mazání jednotek

DeletedUser14377

Host
Současný stav: Jednotky sa daju mazat iba po jednom
Nápad: Lubovolne zvolenie poctu jednotiek na zmazanie
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

Zdravim, kedze som slovak hrajuci na cz empire, snad to bude zrozumitelne. Uz dlhsie som si myslel ze tak banalny napad niekoho napadne ale dlhe roky konretne 6 rokov co hram tuto hru aj na slovenskom serveri som tuto "moznost" mazania viacerych jednotiek nenasiel. Mam napriklad medzi jednotkami aj 500 kopijnikov a som v dobe marsu. Su mi uplne zbytocne a len stazuju nacitavanie a celkovo ked chcem hladat "tulakov" tak musim rolovat. Osobne mazem starsie jednotky a myslim zeby sa tato moznost hodila kazdemu kto sa chce zbavit prebytocneho mnozstva jednotiek, teda neoznacit iba jednu jednotku a zmzat ale oznacit ich viac pripadne ukazat ciselne kolko jednotiek zo zvoleneho poctu vymazat.

Dakujem
 

Dan 77

Veterán
A na co je ti vlastně mazání jednotek? Jednotky ze starších ér můžeš využít minimálně v CvC ve prospěch svého cechu nebo je přednostně uplatňovat v boji se sousedy před jednotkami ze své současné éry a tím je vybít přednostně atd. Jak jednoduché, anebo proč to nespojit s něčím užitečným v CvC. A pokud hráči nebudou mít zbytky starších jednotek, protože je hromadně smažou, nebudou mít žádnou motivaci se přihlásit přes PC a vložit je do obran v CvC, když už je k ničemu jinému nepotřebují, takže PROTI.

Takže ti ty jednotky prostě jenom "překáží"? Jako chápu, taky jsem to kdysi dělal, že jsem se jednotek starších aspoň o jednu éru nějak zbavoval, většinou bojem se sousedy, viz výše, ale pak jsem se zapojil do CvC a začaly chybět a pak jsem je začal dokonce cíleně znovu cvičit a dělat si zásoby přes Alcatraz zase. Takže mám taky spoustu druhů jednotek. Co se týká rolování (s načítáním fakt problémy nemám, to bylo opraveno ve hře už dávno), zobrazuje se jenom max 20 od každé jednotky a posuvníkem jednotky rychle najdeš, takže vlastně tolik nepřekáží, já toho rolování teda nelituju. Takže dosud stále PROTI.

Je tu ale jedna věc, a sice hledání jednotek v mobilní aplikaci, to je zdlouhavější a je to pěkná otrava, nestačí totiž jedno kliknutí na oblast posuvníku, ale člověk to fakt musí rolovat. Hráč sice na boje potřebuje jednotky hlavně ze své aktuální éry a ty jsou po ruce, ale tuláci se dají najít nejrychleji jenom přes filtr, že zvolíš éru, kde jiné jednotky už prakticky nemáš, aby se nemuselo až na konec lehkých jednotek. To by změnu chtělo. Ale to je na jiný návrh. Ale hádám, že když hraješ 6 let, takže jsi zvyklý na původní PC verzi a že ti o tu mobilní nejde?
 
Naposledy upraveno:
Nahoru