Mazání neaktivních hráčů (252 bodů)

Daniel V.

Psavec
Současný stav: Hráči kteří mají 252 bodů jsou pořád v žebříčku
Nápad: Automaticky vymazávat hráče kteří mají 252 bodů tedy zhruba vymazaní 2680 hráčů za den
Hledal jsem zde na fóru: Ano, nenašel
Detail nápadu: Každý den v 20.00 budou vymazáni všichni hráči kteří mají 252 bodů a nebyli aktivní asi týden, to by zlepšilo fungování a kompabilitu žebříčku (odkaz)
 

Svatej

Legenda
Mazání neaktivních hráčů se již děje.
Ponížit to z 12 měsíců na 7 dní? zásadně proti.
 

DeletedUser

Host
Myslím, že někde bylo ještě jedno vlákno, kde byly vypsány výjimky. Patřily tam účty, co mají určitý obnos diamantů (nevím, jak se vztahovalo na jednotlivé světy), anebo dosáhly určité herní epochy.

(EDIT: nejspíš to tak bylo ještě před změnou zmíněnou výše, tedy moje verze je asi už neaktuální)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Daniel V.

Psavec
Mazání neaktivních hráčů se již děje.
Ponížit to z 12 měsíců na 7 dní? zásadně proti.
Myslel jsem to ohledně hráčů s 252 body
Lépe řečeno: Hráč se přihlásí na svět a nic neudělá, zavře kartu a nic, pokud se do 7 dnů nepřihlásí na ten svět, bude jeho účet se 252 body smazán
 

Lord Org

Psavec
Zatím PROTI
Nicméně by mě Danieli zajímalo, v čem konkrétně ti hráči s minimem bodů kazí, nebo zhoršují, fungování a kompabilitu žebříčku. Teoreticky můžu klidně názor změnit, i když o tom na rovinu dost pochybuju, protože mi to vůbec jako zásadní potíž nepřipadá. Ale klidně se nechám poučit :)
 

Kayro

Znalec
Proti, navic to INNO nikdy neudela aby si odradilo potencionalni nove hrace tim ze jim uz po sedmi dnech smazne mesto.
 

dudasek

Znalec
PROTI..na chvostu žebříčku nikomu nepřekáží a INNO má hráče(ač neaktivní).
v dnešní době klidně onemocníš a ocitneš se bez netu/wifi...když ti to za blbejch 7 dní smažou už to asi podruhé zkoušet nebudeš....
hrál jsem jinou online hru a byla tam kampaň:získej prémiovou měnu za nové hráče....přes zvaní emailem...kamarádi mi vždy dle mých rad naklikali město,já získal odměnu(zde dia) a když je to začalo bavit pomohl jsem radami i armádou,abych je bránil-tady to nejde...
když je to nenadchlo budťo smazali,nebo město nechali "vyšumět"..už nevím,kdy tam mazali hráče...

tady získat odměnu za hráče přes email je fakt těžká dřina...
 

Henzis

Znalec
Je potřeba si uvědomit, že hráč co má 252 bodů, je to pouze ten co prošel tutoriálem a nic pak neudělal. Není to tedy o mazání aktivního hráče.
Ale stejně jsem proti .
 
Nahoru