Medaile k čemu?

Ahoj, nenašel jsem odpověď na otázku, k čemu jsou užitečné medaile, když už jsem ve fázi, že další rozšíření města si za medaile nekoupím. Upřímně jsem v této fázi už asi rok. Tehdy jsme to v cechu řešili a nikoho nic nenapadlo. V cechu už nejsem a doba se změnila a třeba mi někdo napíše, že mají nějaké smysluplné využití. Přestavuji totiž trochu město a jestli nenajdu pořádný důvod, k čemu jsou medaile užitečné, když ne k rozšiřování města, tak všechny věže vítězství vyhodím z města pryč.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Nová doba Jupiter přinese jedno rozšíření za medaile s cenovkou 1,4M, jinak kromě již zmíněných využití, příležitostného placení během vyjednávání nebo zaplacení posádky v Arktickém přístavu nebo Oceánském terminálu další uplatnění nemají.
 
Ahoj, nenašel jsem odpověď na otázku, k čemu jsou užitečné medaile, když už jsem ve fázi, že další rozšíření města si za medaile nekoupím. Upřímně jsem v této fázi už asi rok. Tehdy jsme to v cechu řešili a nikoho nic nenapadlo. V cechu už nejsem a doba se změnila a třeba mi někdo napíše, že mají nějaké smysluplné využití. Přestavuji totiž trochu město a jestli nenajdu pořádný důvod, k čemu jsou medaile užitečné, když ne k rozšiřování města, tak všechny věže vítězství vyhodím z města pryč.
Ahoj řešil jsem stejny problem par desitek milionu jsem dal do cehu abych se jich zbavil a ted relativně nedavno přidali novou funkci pvp vez a ta je dobry žrout medaili bojové body které se obnovují raz za 2 hodky si mužeš koupit za medaile.
Za mě je to momentalně asi nejsmyslupnejši utraceni medaili jinak jsou na nic.
Dodatek:
Kdys us mluvim o smysluplnosti tak by to chtelo vyrazně zdražit nove ery protože co maji lidi dělat stěma miliardovyma zasobama minci a kladivek a přecpanyma skladama zboži. Bylo by pěkne kdyby se nova era tahla alespon větši čast roku aby se nedala zas sfouknout za par tydnu a rok se čekalo.
 
Nahoru