Metaři Joshovi nejde zvýšit úroveň

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hujjik

Komentátor
  • Svět: Brisgard
  • Prohlížeč a verze: Firefox 47.0.1
  • Popis chyby: Metaři Jošhovi nejde zvýšit úroveň
  • Screenshoty:
    1535-8d81df317d2eb247a1bf1bba622f8565.jpg
    Metar-bug.png
  • Jak často se chyba vyskytuje: Vždy
  • Detail chyby: Okno pro povýšení je prázdné, není tu uvedená cena v surovinách a chybí i tlačítka pro povýšení
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
 

DeletedUser11297

Host
Dnes si musím dát pozor. Už třetí den s ním dělám výjezdy a taky jsem si ještě nevšiml, že by něco dovezl. Respektive mám pocit, že při výběru přístavu se objeví jen promethium.
 

traktorista

Odborník
Tak. Nevšiml jsem si, že by někdy při návratu se přičetlo třeba něco zásob nebo mincí (ne že bych měl takový přesný přehled, ale nevyskočí okénko s cifrou u položky). O dia ani nemluvím : ).
 

DeletedUser11297

Host
Tak nevím, zda to nezavedli až od aktualizace, ale při výběru přístavu se při použití metaře opravdu vyskakovací okénko objeví. Až budu vybírat, hodím screen.
 

DeletedUser11297

Host
Tak slíbené vyskakovací okno, ale ... ta hodnota má být vtip? Trvá den, než se metař vrátí a dostanu tohle? To by mě bylo k ničemu už v bronzu, natož v ledovce. Nejde mi o druh odměny, vím, že druhů je spousta. Jde mi o to množství, přijde mi to jako hodně trapný pokus o vtip.

SoWmn_SvBvAamXVNyiJqy0LvoPp6GbAM8leRjZkELxLqmv9Bqumg0Rc-OiabjsINNrGjJZf6Lw=w1366-h768-rw-no
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru